Bağlarbaşı Mahallesi, Atatürk Caddesi, Sakarya Sokak No: 35 Kat: 1 34844 Maltepe / İSTANBUL

Öğretmenler İçin Öğrenci Koçluğu

Öğretmenler İçin Öğrenci Koçluğu

Öğretmenler için öğrenci koçluğu ne işe yarar. Öğretmen Olmak Yetmez. Günümüz Öğretmeni Olmak Özel Bir Çaba Gerektirir.Son yıllarda öğretmen olmanın ne kadar zor olduğu, hatta çoğumuzun olmayı başaramadığı bir dönemdeyiz. Öğretmen olmak için yıllarca emek vererek kazandığımız fakültelerin de bir önemi kalmadı. İlle de muhtelif birkaç sınavda daha başarılı olmamız beklenmekte.

Dünya Değişiyor, Eğitim Algısı Değişiyor. Ya Öğretmenlerimiz?

Öğretmenler İçin Öğrenci Koçluğu. Her geçen yıl sınav sisteminin ve eğitim öğretim tekniklerinin değiştiğine hepimiz tanıklık ediyoruz. Değişime ayak uyduramayanlar tek gelirle hayatını idame etmeye çalışırken öğretme kalitesi de istenilen ölçüde olamayacaktır. Öğretmenler ve eğitime katkı sağlayanlar her zaman kendilerini güncellemelidir. Değişen sistemler  yeni eğitim ve öğretim teknik ve taktiği gerektirmektedir. Öğrenci koçluğu eğitimlerin kendilerini tekrar güncellemesine ve farklı bakış açıları geliştirmesine ve daha iyi iletişim kurulmasına katkı sağlar.

Günümüz Öğrencilerinin Öğretmenlerden Beklentileri Artmaktadır.

Öğretme stratejileri değiştikçe öğrenci niteliği de değişiyor. Günümüz öğrencileri, arkadaş gibi olan, empati yeteneği gelişmiş, ruh haline uygun ders işleyen, öğretmede pratik yöntemleri bilen, güler yüzlü, eli maşalı olmayan, vb. öğretmenler aramaktadır. Bu özelliklerden mahrum öğretmenlerimiz mesleğinin tadına varamadığı gibi öğrenciye de faydalı olamamaktadır. Öğrenci koçluğu eğitimi sayesinde öğretmenler ile öğrenciler arasındaki iletişimin kalitesi artmaktadır.

Öğretmenlerimiz İçin Ciddi Ek Gelir.

Böylece rekabet koşullarına ayak uydurmakla kalmayıp yepyeni bir ekonomik gelir kapısı aralayacaksınız. Sadece öğrenci koçluğuyla kaliteli bir hayat süren onlarca eğitmenin olduğunu bizimle tanıştığınızda sizler de göreceksiniz.

Öğrenci Koçluğu ve Eğitim Danışmanlığı Eğitimi artık Türkiye’nin her yerinde. Online olarak hazırlanmış bu eğitimimiz sayesinde Türkiye’nin her yerinden katılabilirsiniz.

Kamu Üniversitesi onaylı Uluslararası geçerli Öğrenci Koçluğu ve Eğitim Danışmanlığı Sertifikası Almak İster misiniz? Öğrenci Koçluğu ve Eğitim Danışmanlığı Sertifika Programına hemen başvurup, Öğrenci Koçluğu ve Eğitim Danışmanlığı sertifikanızı alabilirsiniz.Eğitimlerimiz uzaktan eğitim ile gerçekleşmektedir.

Eğitimimiz Türkiye’nin En Kapsamlı Öğrenci Koçluğu ve Eğitim Danışmanlığı Sertifika Programıdır

ÖĞRENCİ KOÇLUĞU VE EĞİTİM DANIŞMANLIĞI ” Sertifika Programına Katılmak İster misiniz? Başvurmak ve Detaylı Bilgi Almak İçin TIKLAYINIZ

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Whatsapp ile Görüşmeyi Başlat