Size bir telefon kadar yakınız
0 544 644 9664
Dil Seçin
trende

Öğrenci Koçu Kimdir

Öğrenci Koçu Kimdir

Öğrenci Koçu Kimdir. Belirlenen hedeflere ulaşmak için öğrenciye destek olan ve yol gösteren kişiye Öğrenci Koçu denir.

Öğrenci Koçu Kimdir. Öğrenci Koçu, bir öğrencinin hayata bakış açısında köklü değişiklikler yapabilecek kadar etkili olabilir. Öğrenci koçu, öğrencinin sınavlarla dolu okul yaşamında yol gösterici ve yakın arkadaştır.

Öğrenci,eğitim hayatı boyunca pek çok sınav ile karşılaşır. Bu sınavlarda başarılı olabilmenin en önemli faktörlerinden biri nasıl ders çalışılacağını bilmek ve başarıya giden bu yolda sabır göstererek istikrarlı olmaktır.

Pek çok öğrenci hangi derse nasıl çalışacağını bilemez. Ama öğrenci, bir öğrenci koçundan profesyonel destek alıyorsa derslerine hangi yöntemleri kullanarak çalışacağını iyi bilir ve bunu uygular.

Öğrenci Koçu Kimdir. Öğrenci koçu, öğrencide gerçek bir farkındalık yaratır. En önemlisi öğrenciye etkili ve verimli ders çalışmayı öğretir.

Öğrenci Koçluğu ve Eğitim Danışmanlığı Eğitimi artık Türkiye’nin her yerinde. Online olarak hazırlanmış bu eğitimimiz sayesinde Türkiye’nin her yerinden katılabilirsiniz.

Kamu Üniversitesi onaylı Uluslararası geçerli Öğrenci Koçluğu ve Eğitim Danışmanlığı Sertifikası Almak İster misiniz? Öğrenci Koçluğu ve Eğitim Danışmanlığı Sertifika Programına hemen başvurup, Öğrenci Koçluğu ve Eğitim Danışmanlığı sertifikanızı alabilirsiniz.Eğitimlerimiz uzaktan eğitim ile gerçekleşmektedir.

Eğitimimiz Türkiye’nin En Kapsamlı Öğrenci Koçluğu ve Eğitim Danışmanlığı Sertifika Programıdır

ÖĞRENCİ KOÇLUĞU VE EĞİTİM DANIŞMANLIĞI ” Sertifikası Almak İster misiniz? Detaylı Bilgi İçin TIKLAYINIZ