Bağlarbaşı Mahallesi, Atatürk Caddesi, Sakarya Sokak No: 35 Kat: 1 34844 Maltepe / İSTANBUL

Eğitim ve Öğrenci Koçu Kimdir

Eğitim ve Öğrenci Koçu Kimdir

Eğitim ve Öğrenci Koçu Kimdir. Belirlenen hedeflere ulaşmak için öğrenciye destek olan ve yol gösteren kişiye Eğitim ve Öğrenci Koçu denir.

Eğitim ve Öğrenci Koçu Kimdir. eğitim ve Öğrenci Koçu, bir öğrencinin hayata bakış açısında köklü değişiklikler yapabilecek kadar etkili olabilir. Öğrenci koçu, öğrencinin sınavlarla dolu okul yaşamında yol gösterici ve yakın arkadaştır. Öğrenci ile kurduğu sağlıklı iletişim sayesinde eğitim hayatı boyunca hedef belirlemesinde ve belirlediği hedeflere ulaşmasında yol arkadaşlığı yapar.

Öğrenci,eğitim hayatı boyunca pek çok sınav ile karşılaşır. Bu sınavlarda başarılı olabilmenin en önemli faktörlerinden biri nasıl ders çalışılacağını bilmek ve başarıya giden bu yolda sabır göstererek istikrarlı olmaktır. Öğrenci sınavlarda başarılı olması yaptığı çalışmaların sürekli ve istikrarlı olması sayesinde gerçekleşir. Ama bu durum her öğrenci de aynı şekilde sürmez.

Pek çok öğrenci hangi derse nasıl çalışacağını ne kadar çalışacağını bilemez. Ama öğrenci, bir öğrenci koçundan profesyonel destek alıyorsa derslerine hangi yöntemleri kullanarak çalışacağını iyi bilir ve bunu uygular. Bu sayede hedeflerine daha hızlı ulaşır ve daha hızlı sonuçlar almaya başlar.

Öğrenci Koçu Kimdir. Öğrenci koçu, öğrencide gerçek bir farkındalık yaratır. Öğrenciye kendi kaynaklarını ve bunların nasıl kullanacağı konusunda yol arkadaşlığı yapar. Karşılaştığı ve anlamlandıramadığı bir çok soruna daha akılcı çözümler üretmesini sağlar ve oluşacak stresin önüne geçer. Düzenli bir eğitim hayatı ve sınav süreci geçirmesine katkı sağlar. En önemlisi öğrenciye etkili ve verimli ders çalışmayı öğretir.

Öğrenci Koçluğu ve Eğitim Danışmanlığı Eğitimi artık Türkiye’nin her yerinde. Online olarak hazırlanmış bu eğitimimiz sayesinde Türkiye’nin her yerinden katılabilirsiniz.

Kamu Üniversitesi onaylı Uluslararası geçerli Öğrenci Koçluğu ve Eğitim Danışmanlığı Sertifikası Almak İster misiniz? Öğrenci Koçluğu ve Eğitim Danışmanlığı Sertifika Programına hemen başvurup, Öğrenci Koçluğu ve Eğitim Danışmanlığı sertifikanızı alabilirsiniz.Eğitimlerimiz uzaktan eğitim ile gerçekleşmektedir.

Eğitimimiz Türkiye’nin En Kapsamlı Öğrenci Koçluğu ve Eğitim Danışmanlığı Sertifika Programıdır

ÖĞRENCİ KOÇLUĞU VE EĞİTİM DANIŞMANLIĞI ” Sertifika Programına Katılmak İster misiniz? Başvurmak ve Detaylı Bilgi Almak İçin TIKLAYINIZ

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Whatsapp ile Görüşmeyi Başlat