Bağlarbaşı Mah. Atatürk Cad. Sakarya Sk. No: 35 Kat: 1 Maltepe/İSTANBUL

Eğitim ve Öğrenci Koçluğu Sertifikası Veren Üniversiteler

Eğitim ve Öğrenci Koçluğu Sertifikası Veren Üniversiteler

Eğitim ve öğrenci koçluğu sertifikası veren üniversiteler , öğrencilerini daha mutlu ve daha başarılı yetiştiren eğitmenler yetiştirmektedirler. Burada katılımcıları çok iyi bir eğitim sürecinden geçmesini sağlamaktadırlar. Ayrıca eğitimlerde uygulama da yaparak iyi koçlar yetiştirmektedirler

Eğitim ve Öğrenci Koçluğu Eğitimi Veren ÜniversitelerEğitim ve Öğrenci Koçluğu eğitimi ile öğretmenlerin öğrencileriyle kurduğu iletişimi anlamlı ve güçlü hale getirmektedir. Ayrıca çağımızın değişen dinamiklerine uyum sağlama ve yeni kuşakların ihtiyaçlarını anlama konularında kişilere farklı bakış açıları kazandırmayı hedeflemektedir

Eğitim ve Öğrenci Koçluğu Sertifikası Veren Üniversiteler tarafından verilen Eğitim ve Öğrenci Koçluğu Eğitimi gençlerin güçlü kişilik özelliklerini ortaya çıkarmaktadır.Bununla birlikte öğrenci olma kimliklerini anlamak, akademik başarılarını artırmak hedefler arasındadır. Ayrıca gençlerin gelecek hedeflerini belirlemek gibi çalışmalara profesyonel temelli koçluk bakış açısıyla yapıcı çözümler sunan bir programdır.

Eğitim ve Öğrenci Koçluğu Eğitimi veren Üniversitelerin sayısı her geçen gün artmaktadır. Özellikle sınavlara hazırlanan öğrenciler ve ailelerin sayısı artması ihtiyaç patlaması oluşturmuştur. Öğrenci koçluğu cazip bir meslek grubu haline gelmiştir. Üniversiteler  eğitim alanında bu eksiği kapatarak eğitim ve öğrenci koçları yetişmesi için eğitimler vermektedirler.

Eğitim ve Öğrenci Koçluğu Sertifikası Veren Üniversiteler Ankara, İstanbul, İzmir gibi büyük şehirler de daha fazladır. Hem büyük şehrin avantajı, hemde daha çok eğitimci olması etkili olmaktadır. Mesela İnternet’te Eğitim ve Öğrenci Koçluğu Sertifikası Veren Üniversiteler İstanbul yazsak, sayıdaki fazlalık göze çarpar. Eğitimi veren üniversitelerin fazlalığı beraberinde kaliteyi ve rekabeti de getirir.

Eğitim Danışmanlığı Sertifikası Veren Üniversiteler‘ de yetişen Eğitim ve Öğrenci Koçları, gençlerin içten gelen motivasyon kaynaklarını anlayıp, hayata geçirmesini sağlar. Ayrıca hedeflerini belirleyerek kendi geleceklerini kendileri şekillendiren, davranışlarından sorumluluk alabilen, başarılı, özgüvenli ve mutlu bireyler olmalarına destek verir.

Devlet Üniversitesi Onaylı,  kamu ve özel kurumlarda geçerli Öğrenci Koçluğu ve Eğitim Danışmanlığı Sertifika Programına katılarak sizde eğitim ve öğrenci koçu olabilirsiniz. Eğitimlerimiz uzaktan eğitim olarak gerçekleşmektedir. Sertifikanız eğitim sonunda adresinize kargo ile gönderilmektedir.

ÖĞRENCİ KOÇLUĞU VE EĞİTİM DANIŞMANLIĞI Sertifika Programına Katılmak ve Detaylı Bilgi Almak İçin TIKLAYINIZ

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
× Whatsapp ile Görüşmeyi Başlat