Bağlarbaşı Mah. Atatürk Cad. Sakarya Sk. No: 35 Kat: 1 Maltepe/İSTANBUL

Eğitim ve Öğrenci Koçluğu Sertifikası Veren Üniversiteler

Eğitim ve Öğrenci Koçluğu Sertifikası Veren Üniversiteler

Eğitim ve öğrenci koçluğu sertifikası veren üniversiteler , öğrencilerini daha mutlu ve daha başarılı yetiştiren eğitmenler yetiştirmektedirler. Burada katılımcıları çok iyi bir eğitim sürecinden geçmesini sağlamaktadırlar. Ayrıca eğitimlerde uygulama da yaparak iyi koçlar yetiştirmektedirler.

Eğitim ve Öğrenci Koçluğu Sertifikası Veren Üniversiteler

Eğitim ve öğrenci koçluğu eğitimi veren üniversiteler, eğitim ve öğrenci koçluğu eğitimi ile öğretmenlerin öğrencileriyle kurduğu iletişimi anlamlı ve güçlü hale getirmektedir. Ayrıca çağımızın değişen dinamiklerine uyum sağlama ve yeni kuşakların ihtiyaçlarını anlama konularında kişilere farklı bakış açıları kazandırmayı hedeflemektedir.

Gri Danışmanlık – Üniversite iş birliği ile hazırlanan öğrenci koçluğu ve eğitim danışmanlığı sertifika programı ile ilgili detaylı bilgi edinmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Eğitim ve öğrenci koçluğu eğitimi veren üniversiteler tarafından verilen eğitim ve öğrenci koçluğu eğitimi gençlerin güçlü kişilik özelliklerini ortaya çıkarmaktadır. Bununla birlikte öğrenci olma kimliklerini anlamak, akademik başarılarını artırmak hedefler arasındadır. Ayrıca gençlerin gelecek hedeflerini belirlemek gibi çalışmalara profesyonel temelli koçluk bakış açısıyla yapıcı çözümler sunan bir programdır.

Eğitim ve öğrenci koçluğu eğitimi veren üniversitelerin sayısı her geçen gün artmaktadır. Özellikle sınavlara hazırlanan öğrenciler ve ailelerin sayısı artması ihtiyaç patlaması oluşturmuştur. Öğrenci koçluğu cazip bir meslek grubu haline gelmiştir. Üniversiteler  eğitim alanında bu eksiği kapatarak eğitim ve öğrenci koçları yetişmesi için eğitimler vermektedirler.

Eğitim ve öğrenci koçluğu sertifikası veren üniversiteler Ankara, İstanbul, İzmir gibi büyük şehirler de daha fazladır. Hem büyük şehrin avantajı, hemde daha çok eğitimci olması etkili olmaktadır. Mesela İnternet’te Eğitim ve Öğrenci Koçluğu Sertifikası Veren Üniversiteler İstanbul yazsak, sayıdaki fazlalık göze çarpar. Eğitimi veren üniversitelerin fazlalığı beraberinde kaliteyi ve rekabeti de getirir.

Eğitim danışmanlığı sertifikası veren üniversiteler’ de yetişen eğitim ve öğrenci koçları, gençlerin içten gelen motivasyon kaynaklarını anlayıp, hayata geçirmesini sağlar. Ayrıca hedeflerini belirleyerek kendi geleceklerini kendileri şekillendiren, davranışlarından sorumluluk alabilen, başarılı, öz güvenli ve mutlu bireyler olmalarına destek verir.

Eğitim ve Öğrenci Koçluğu Sertifikası Nasıl Alınır ?

Üniversite onaylı uluslararası geçerli öğrenci koçluğu ve eğitim danışmanlığı sertifikası almak ister misiniz? Öğrenci koçluğu ve eğitim danışmanlığı eğitimi artık Türkiye’nin her yerinde. Online olarak hazırlanmış bu eğitimimiz sayesinde eğitime Türkiye’nin her yerinden katılabilirsiniz.

Öğrenci koçluğu ve eğitim danışmanlığı sertifika programına hemen başvurup, öğrenci koçluğu ve eğitim danışmanlığı sertifikanızı alabilirsiniz. Eğitimlerimiz uzaktan eğitim ile gerçekleşmektedir.

Uzaktan Eğitim İle Yapılan Öğrenci Koçluğu ve Eğitim Danışmanlığı Sertifika Programına Başvurmak ve Katılmak İçin Tıklayınız

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
× Whatsapp İletişim