Bağlarbaşı Mahallesi, Atatürk Caddesi, Sakarya Sokak No: 35 Kat: 1 34844 Maltepe / İSTANBUL

Öğrenci Koçluğu Öğretmenlere Ek Gelir İmkanı Sağlıyor

Öğrenci Koçluğu Öğretmenlere Ek Gelir İmkanı Sağlıyor

Öğrenci Koçluğu Öğretmenlere Ek Gelir. Mezun olduktan sonra atanamama, tayin durumunun belirsizliği ve gelir yetersizliği gibi nedenlerle çeşitli sorunlar yaşayan öğretmenlere eğitim koçluğu yeni bir fırsat yaratıyor.

Öğrenci Koçluğu Öğretmenlere Ek Gelir. Eğitim koçluğunun öğretmenlerin sürekli belirsizleşen durumuna avantaj sağlayacağına dikkati çeken Uzmanlar, öğrenci koçluğunun öğretmenlerin gelirlerini yükseltmeleri için büyük bir avantaj olduğunu dile getirdi.

Öğrenci Koçluğu Öğretmenlere Ek Gelir. Kaliteli bir eğitim koçunun, özel ders veren bir öğretmene göre çok daha iyi ücretlerle hayatını idame ettirebileceğini belirten Uzmanlar, “Bugün özel ders saatlerinin ücretleri 80 lira civarındayken, kaliteli bir eğitim koçluğu seansının fiyatı ise 180 ile 200 lira arasında değişiyor. Bu da öğretmenler için bu mesleği cazip hale getiriyor”

Uzmanlar, gelişmiş ülkelerde olduğu gibi Türkiye’de de eğitim sisteminde artık öğrenci koçluğunun yerleşeceğini vurgulayarak şu şekilde öneride buunuyorlar:

“Aileler sınavlara hazırlanan çocuklarının özel ders öğretmenleri yerine, onların hem eğitim hem de sosyal hayatlarıyla ilgilenecek; onlara sınav motivasyonu sağlayacak koçlarla çalışmasını tercih ediyor. Çünkü ders çalışırken konsantrasyon eksikliği yaşayan, ders çalıştığı halde başarısız olan, okulda ve evde uyumsuz tavırlar sergileyen çocuklar ne tür imkanlar verirseniz verin, arzulanan hedefe ulaşamaz. Oysa bu sorunlar eğitim koçları aracılığıyla kolaylıkla çözülebilir.”

Öğrenci Koçluğu ve Eğitim Danışmanlığı Eğitimi artık Türkiye’nin her yerinde. Online olarak hazırlanmış bu eğitimimiz sayesinde Türkiye’nin her yerinden katılabilirsiniz.

Kamu Üniversitesi onaylı Uluslararası geçerli Öğrenci Koçluğu ve Eğitim Danışmanlığı Sertifikası Almak İster misiniz? Öğrenci Koçluğu ve Eğitim Danışmanlığı Sertifika Programına hemen başvurup, Öğrenci Koçluğu ve Eğitim Danışmanlığı sertifikanızı alabilirsiniz.Eğitimlerimiz uzaktan eğitim ile gerçekleşmektedir.

Eğitimimiz Türkiye’nin En Kapsamlı Öğrenci Koçluğu ve Eğitim Danışmanlığı Sertifika Programıdır

ÖĞRENCİ KOÇLUĞU VE EĞİTİM DANIŞMANLIĞI Sertifikası Almak İster misiniz? Detaylı Bilgi İçin TIKLAYINIZ

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Whatsapp ile Görüşmeyi Başlat