Bağlarbaşı Mahallesi, Atatürk Caddesi, Sakarya Sokak No: 35 Kat: 1 34844 Maltepe / İSTANBUL

Öğrenci Koçluğu Eğitimi Almak İsteyen Öğretmenlerin Dikkatine…

Öğrenci Koçluğu Eğitimi Almak İsteyen Öğretmenlerin Dikkatine…

Öğrenci Koçluğu Eğitimi Almak. Koçluk insana dair harika bir yaklaşım sunan ve ilişkileri güçlendiren güzel bir araç…

Koçluk hizmeti sırasında koçun hangi meslekten olduğunun, deneyimlerinin ne olduğunun fazla bir önemi yokken, koçluk eğitimi verirken bu önem kazanmaktadır.

Öğrenci Koçluğu Eğitimi Almak. Örneğin yöneticilik yapmamış birinin yönetici koçluğu, satış  deneyimi olmayan birinin  satış koçluğu eğitimi verirken katılımcılara yararlı olması zordur. Ya da  bu alanda deneyimi olan eğitmenler satış ya da yönetici koçluğu eğitimlerinden çok daha fazla yararlı olurlar.

Örnekte olduğu gibi koçluk eğitimi vermek zaten başlı başına güçlü bir koçluk deneyimi gerektirirken öğrenci koçluğu eğitimi için hem öğretmenlik,eğitim yöneticiliği hem de koçluk deneyimi ve birikimine sahip olmak  katılımcılara çok daha yararlı ve verimli  olacaktır.

Öğrenci Koçluğu Eğitimi Almak. Öğrenci koçluğu eğitimi almak isteyenlerin şu noktaları sorgulamaları yararlı olacaktır;

  • Eğitmen kaç yıldır koçluk yapıyor, koçluk ünvanı ne ve kaç saatlik fiili koçluk deneyimi var?
  • Eğitmen eğitim dünyası ve öğretmenlik deneyimine sahip midir? Bu deneyim ne kadardır
  • Eğitmenin bu eğitimi daha önce vermiş midir?

Öğrenci Koçluğu Eğitimi Almak. Hem koçluğun güçlü bir araç olarak daha yoğun kullanılması ,hem de öğretmenlerin artan ilgisi ve kişisel rekabet şanslarını arttırmak için fark yaratan bir eğitim olması nedeniyle ÖĞRENCİ KOÇLUĞU eğitimi çok daha özel bir noktada yer almaktadır.

Hizmet alanların bilinçli hareket etmesi  ve en önemli sorumlulukları;harcanan paranın ve zamanın karşılığını almak için gerekli araştırmalarını yapmalarıdır.

Öğrenci Koçluğu ve Eğitim Danışmanlığı Eğitimi artık Türkiye’nin her yerinde. Online olarak hazırlanmış bu eğitimimiz sayesinde Türkiye’nin her yerinden katılabilirsiniz.

Kamu Üniversitesi onaylı Uluslararası geçerli Öğrenci Koçluğu ve Eğitim Danışmanlığı Sertifikası Almak İster misiniz? Öğrenci Koçluğu ve Eğitim Danışmanlığı Sertifika Programına hemen başvurup, Öğrenci Koçluğu ve Eğitim Danışmanlığı sertifikanızı alabilirsiniz.Eğitimlerimiz uzaktan eğitim ile gerçekleşmektedir.

Eğitimimiz Türkiye’nin En Kapsamlı Öğrenci Koçluğu ve Eğitim Danışmanlığı Sertifika Programıdır

ÖĞRENCİ KOÇLUĞU VE EĞİTİM DANIŞMANLIĞI Sertifikası Almak İster misiniz? Detaylı Bilgi İçin TIKLAYINIZ

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Whatsapp ile Görüşmeyi Başlat