Bağlarbaşı Mahallesi. Atatürk Caddesi. Sakarya Sokak No: 35/42 Maltepe / İSTANBUL

Öğrenci Barınma Hizmetleri Yöneticiliği Sertifikası Nasıl Alınır?

Öğrenci Barınma Hizmetleri Yöneticiliği Sertifikası Nasıl Alınır?

Öğrenci barınma hizmetleri yöneticiliği sertifikası almak isteyenlerin yapması gerekenler nelerdir? Yurt müdürlüğü sertifikası nasıl alınır? Sorularının yanıtları yazımızda.

Yurt Müdürlüğü Sertifikası Nasıl Alınır?

MEB onaylı ya da üniversite onaylı öğrenci barınma hizmetleri yönetici kursu sertifikası alabilmek için öncelikle bu alana yönelik açılan eğitim programlarına katılmak gerekmektedir.

Eğitim programına katılmayan ve eğitim sonunda yapılacak sınavı başarı ile tamamlamayan bireylerin yurt müdürlüğü sertifikası alması mümkün değildir. Kurumumuz tarafından üniversite iş birliği tarafından düzenlenen öğrenci barınma hizmetleri yönetici sertifika programına hemen katılarak üniversite onaylı yurt müdürlüğü sertifikası alabilirsiniz.

Öğrenci barınma hizmetleri yönetici sertifikası programı eğitim içeriğini buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Eğitim kurumumuza müracaat ederek eğitim danışmanlarımızdan detaylı bilgileri aldıktan sonra başvurunuzu yapabilirsiniz. Eğitim danışmanlarımız başvuru süreci ile ilgili olarak gerekli işlemler ve belgeler konusunda sizlere detaylı bilgilendirme yapacaklardır.

Üniversite onaylı yurt müdürlüğü kurs programına katılanlara ders programı ve işleyişi hakkında bilgilendirmeler yapılır. Program katılan bireyler belirlenen eğitim tarihlerinde yapılan eğitimlere katılım göstermeleri gerekmektedir.

Eğitime katılıp sağlayıp devamlılık sorunu olmayan bireyler, eğitim sonunda yapılacak sınavlara katılmaya hak kazanırlar.

Eğitim sonunda yapılan öğrenci barınma hizmetleri sınav soruları başarı ile çözerek başarı sağlayanlar, üniversite onaylı öğrenci barınma hizmetleri yöneticiliği kursu sertifikası almaya hak kazanırlar.

Sertifika almaya hak kazanan kişilerin sertifikası üniversite tarafından e devlete en kısa sürede yüklenir.

Öğrenci Barınma Hizmetleri Yönetici Sertifikası Nereden Alınır?

Yurt müdürlüğü sertifikası üniversite onaylı ya da MEB onaylı olarak alınmaktadır. Yurt müdürlüğü yönetici sertifikası almak için Gri Danışmanlık Üniversite iş birliği ile yapılan Barınma hizmetleri yönetici sertifikası kursuna katılım sağlayabilirsiniz. Eğitim ve sınavı başarı ile tamamlayanlar, eğitim sonunda üniversite onaylı e devlette sorgulanabilen öğrenci barınma hizmetleri yönetici sertifikası almaktadır.

Öğrenci Barınma Hizmetleri Yönetici Sertifikası Kursu Ne İşe Yarar?

Üniversite onaylı ya da MEB onaylı yurt müdürlüğü sertifikası kursu, öğrenci yurtlarında müdürlük yapmak isteyenler için gerekli olan bir sertifikadır.

Öğrenci yurtları yönetimi konusunda bilgi birikimini artırmak isteyen yurtlarda yönetici olarak çalışmak isteyenlere fayda sağlamaktadır.

Öğrenci yurtları yönetiminde bilgi birikimi ve tecrübesini belgelemek kişiler için de bu eğitim ve sertifika önem taşımaktadır.

Öğrenci barınma hizmetleri yöneticiliği kursu sertifikası, kamu veya özel yurtlarda “yurt müdürü” pozisyonunda görev yapmak isteyen kişilere istihdam kapısı açan sertifikadır. Alınacak bu eğitim ve sertifika, özgeçmişinizle ilgili daha güçlü bir profil oluşturmanıza yardımcı olur.

Öğrenci Barınma Hizmetleri Yöneticiliği Kursu Sertifika Fiyatları Nedir?

Yurt müdürlüğü yönetici sertifikası kursu fiyatları, eğitimi veren kuruma ve eğitim şekline göre değişiklikler göstermektedir.

Öğrenci barınma hizmetleri yönetici sertifikası kursu ücretleri için iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilir ödeme bilgileri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Öğrenci barınma hizmetleri yönetici sertifikası kursu hakkında eğitim danışmanlarından bilgi almak ve tüm sorularınıza cevap bulmak için Whatsapp ve iletişim numaramızdan iletişime geçebilir ya da Hemen Bilgi Al formunu doldurabilirsiniz. 

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Bize Ulaşın