Bağlarbaşı Mahallesi, Atatürk Caddesi, Sakarya Sokak No: 35 Kat: 1 34844 Maltepe / İSTANBUL

Neden Öğrenci Koçluğu Sertifikası

Neden Öğrenci Koçluğu Sertifikası

Neden Öğrenci Koçluğu Sertifikası. Öğrenci  koçluğu ise, ergenlik dönemindeki öğrencinin akademik ve yaşamsal başarısını artırmayı amaçlayan önemli bir eğitim. Günümüzde Öğrenci  koçluğuna ilgi git gide artıyor. Bunun en önemli nedeni eğitim koçluğu sayesinde, insan hayatındaki çok önemli bir dönem olan ergenlikte karşılaşılan sorunlar büyük ölçüde azalması.

Neden Öğrenci Koçluğu Sertifikası. Öğrenci koçluğu sertifika programı yeni bir çalışma alanı ve bir meslek edindirme programı. Bu eğitimi alan kişi eğitimin sonunda bir öğrenci koçluğu görüşmesini yönetecek ve sonuçlandıracak beceriye sahip oluyor.
Yeni bir iş alanı olan eğitim koçluğunda kişiler eğitim aldıktan sonra bireysel koçluk hizmeti verebilirler.

Öğrenci koçluğu yeni bir çalışma olmakla birlikte özellikle eğitim çağındaki öğrencilerin başarılarında katkısı büyük. Öğrenci koçu öğrencinin hedeflerini belirlemesinde bu hedeflerin gerçekleşmesinde önemli yararlar sağlar. Aynı zamanda eğitim sürecinin planlamasını yaparak kaliteli bir süreç yaşamasına yardımcı olur.

Kalitesini artırmak isteyen eğitim kurumları bu konuda yetişmiş elemanlara kadroları ayırmaya başladı. Öğretmenler ve rehber öğretmenler için de eğitim koçu olmak özel kurumlar için tercih sebebidir.

Eğitim hayatının içinde olan herkesin bilgi sahibi olması gereken öğrenci koçluğu, öğrenciye, öğretmene yeni bir bakış açısı getirmiştir. Öğrenci öğretmen arasında daha sağlıklı ve mutlu iletişim kurmasına neden olur. Sevilerek ve iyi iletişim kurularak yapılan eğitim kalıcı bir eğitim olur.

Öğrenci koçluğu programına katılarak sizde kendinize yeni bir alan oluşturabilirsiniz. öğrenci koçluğu çalışmaları hem öğrenciler hem de veliler tarafından çok tercih edilen programlardır.

Öğrenci Koçluğu ve Eğitim Danışmanlığı Eğitimi artık Türkiye’nin her yerinde. Online olarak hazırlanmış bu eğitimimiz sayesinde Türkiye’nin her yerinden katılabilirsiniz.

Kamu Üniversitesi onaylı Uluslararası geçerli Öğrenci Koçluğu ve Eğitim Danışmanlığı Sertifikası Almak İster misiniz? Öğrenci Koçluğu ve Eğitim Danışmanlığı Sertifika Programına hemen başvurup, Öğrenci Koçluğu ve Eğitim Danışmanlığı sertifikanızı alabilirsiniz.Eğitimlerimiz uzaktan eğitim ile gerçekleşmektedir.

Eğitimimiz Türkiye’nin En Kapsamlı Öğrenci Koçluğu ve Eğitim Danışmanlığı Sertifika Programıdır

ÖĞRENCİ KOÇLUĞU VE EĞİTİM DANIŞMANLIĞI Sertifika Programına Katılmak İster misiniz? Başvurmak ve Detaylı Bilgi İçin TIKLAYINIZ

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Whatsapp ile Görüşmeyi Başlat