Size bir telefon kadar yakınız
0 544 644 9664
Dil Seçin
trende

Neden Öğrenci Koçluğu Sertifikası

Neden Öğrenci Koçluğu Sertifikası

Neden Öğrenci Koçluğu Sertifikası. Öğrenci  koçluğu ise, ergenlik dönemindeki öğrencinin akademik ve yaşamsal başarısını artırmayı amaçlayan önemli bir eğitim. Günümüzde Öğrenci  koçluğuna ilgi git gide artıyor. Bunun en önemli nedeni eğitim koçluğu sayesinde, insan hayatındaki çok önemli bir dönem olan ergenlikte karşılaşılan sorunlar büyük ölçüde azalması.
Neden Öğrenci Koçluğu Sertifikası. Öğrenci koçluğu sertifika programı yeni bir çalışma alanı ve bir meslek edindirme programı. Bu eğitimi alan kişi eğitimin sonunda bir öğrenci koçluğu görüşmesini yönetecek ve sonuçlandıracak beceriye sahip oluyor.
Yeni bir iş alanı olan eğitim koçluğunda kişiler eğitim aldıktan sonra bireysel koçluk hizmeti verebilirler.

Kalitesini artırmak isteyen eğitim kurumları bu konuda yetişmiş elemanlara kadroları ayırmaya başladı. Öğretmenler ve rehber öğretmenler için de eğitim koçu olmak özel kurumlar için tercih sebebidir.

Öğrenci Koçluğu ve Eğitim Danışmanlığı Eğitimi artık Türkiye’nin her yerinde. Online olarak hazırlanmış bu eğitimimiz sayesinde Türkiye’nin her yerinden katılabilirsiniz.

Kamu Üniversitesi onaylı Uluslararası geçerli Öğrenci Koçluğu ve Eğitim Danışmanlığı Sertifikası Almak İster misiniz? Öğrenci Koçluğu ve Eğitim Danışmanlığı Sertifika Programına hemen başvurup, Öğrenci Koçluğu ve Eğitim Danışmanlığı sertifikanızı alabilirsiniz.Eğitimlerimiz uzaktan eğitim ile gerçekleşmektedir.

Eğitimimiz Türkiye’nin En Kapsamlı Öğrenci Koçluğu ve Eğitim Danışmanlığı Sertifika Programıdır

ÖĞRENCİ KOÇLUĞU VE EĞİTİM DANIŞMANLIĞI Sertifikası Almak İster misiniz? Detaylı Bilgi İçin TIKLAYINIZ