Bağlarbaşı Mah. Atatürk Cad. Sakarya Sk. No: 35 Kat: 1 Maltepe/İSTANBUL

Muğla Akıl Zeka Oyunları ve Satranç Eğitmen Eğitimi Sertifika Programı

Muğla Akıl Zeka Oyunları ve Satranç Eğitmen Eğitimi Sertifika Programı

Muğla akıl zeka oyunları ve satranç eğitmen eğitimi sertifika programı, uzaktan eğitim ile devlet üniversitesi onaylı eğitim programıdır. Muğla akıl zeka oyunları ve satranç eğitmen eğitimi programı sonucu alınacak akıl zeka oyunları ve satranç sertifikası ile MEB’e bağlı kurumlarda, halk eğitim merkezlerinde ve özel kurum kurumlarda akıl zeka oyunları eğitmeni, zeka oyunları öğretmeni ve satranç öğretmeni olarak çalışabilirsiniz. MEB’de egzersiz açabilirsiniz. Muğla akıl zeka oyunları ve satranç eğitmen eğitimi programına hemen başvurarak akıl zeka oyunları ve satranç sertifikası alabilirsiniz.

Muğla akıl zeka oyunları ve satranç eğitmen eğitimi sertifika programı ile katılımcılara zeka akıl oyunlarını ve satrancı çocuklara öğretebilecek yetenek ve bilgi birikimin kazandırılmasını amaçlamaktayız. Muğla akıl zeka oyunları ve satranç eğitimi sonunda kursiyerler hem akıl zeka oyunlarını hem de satrancı öğretebilecek konumda bilgi birikime sahip olabileceklerdir.

Muğla akıl zeka oyunları eğitmen sertifika programı ile Türkiye’nin en geniş kapsamlı akıl zeka oyunları ve satranç eğitmen eğitimi programına katılmış olacaksınız. Muğla akıl zeka oyunları ve satranç eğitimciliği kurs programı ile en çok ihtiyaç duyulan birçok akıl zeka oyunu ve satrancı öğrenmiş olacaksınız.

Muğla zeka akıl oyunları kurs programı ile üniversite onaylı, akıl zeka oyunları eğitmenlik sertifikası almış olacaksınız. Zeka akıl oyunları eğitmenlik sertifikası ile zeka oyunları eğitmeni olarak kurum ve kuruluşlarda görev alabilirsiniz.

Zeka akıl oyunları Muğla sertifika programı ile birlikte satranç eğitmenlik eğitimi programı da alınmakta ve program sonunda alınan sertifika da hem akıl zeka oyunları eğitmenliği hem de satranç eğitmenliği birlikte yazmaktadır. Bu da sizlere iki ayrı alanda eğitmenlik imkanı sağlamaktadır.

Muğla akıl zeka oyunları ve satranç kurs programı MEB programına uygun bir şekilde üniversitelerin iş birliği ile sağlanmaktadır. Bu saye de sertifikalar MEB ve özel kurumlarda geçerlidir.

Bu Eğitime Kimler Katılmalı?

Muğla Akıl ve Zeka Oyunları ve Satranç Eğitmen Eğitimi Sertifikasını Kimler Alabilir ?

 • Okul öncesi eğitmenleri
 • Zeka oyunları dersi vermek isteyen öğretmenler
 • Yeni mezun öğretmenler,
 • Eğitim sektöründe çalışmak isteyenler,
 • Zeka Oyunları eğitmenliği yapmak isteyenler,
 • Çocuklarına daha yararlı olmak isteyen ebeveynler
 • Çocuklarla keyifli oyunlar oynamak isteyen herkes katılabilir.

İş İmkanları

Muğla akıl ve zeka oyunları sertifikası Ne İşe Yarar, Muğla satranç sertifikası ne işe yarar?

 • Akıl Zeka Oyunları Kurs Merkezlerinde Eğitici Olabilirsiniz.
 • Halk Eğitim ‘de gerekli şartları karşılamanız halinde Kurs Verebilirsiniz.
 • Okullar Hayat Modülü üzerinden Okullar Hayat Olsun Projesi kapsamında “ Kişisel Gelişim “ başlığı altında yer alan Zeka Oyunları başlığından Yaz dönemi ya da Öğrenim Döneminde kurs açabilirsiniz. Maksimum 120 Saat kurs açılabilmektedir.
 • Kreş, anaokulu vb. okul öncesi eğitim kurumlarında “ Akıl Zeka Oyunları Eğiticisi “ olarak görev alabilirsiniz. İş bulabilirsiniz.
 • Belediyelerin açmış olduğu etkinlik merkezlerinde görev alabilirsiniz.
 • Kendi yerinizi açabilirsiniz.
 • Etkinlik merkezlerinde çalışabilirsiniz.

Muğla Akıl ve Zeka Oyunları ve Satranç Eğitmenlik Sertifika Programı Uzaktan eğitim Türkiye’nin her yerinden katılacağınız bir programdır. İnternet olan her noktadan derslere katılım sağlayabilir, Akıl ve zeka oyunları ve satranç eğitmen eğitimi sertifikasını alabilirsiniz

AKIL VE ZEKA OYUNLARI ve SATRANÇ EĞİTMEN EĞİTİMİ  Sertifika Programına Katılmak İster misiniz? Başvurmak ve Ayrıntılı Bilgi Almak İçin TIKLAYINIZ

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
× Whatsapp ile Görüşmeyi Başlat