Bağlarbaşı Mahallesi. Atatürk Caddesi. Sakarya Sokak No: 35/42 Maltepe / İSTANBUL

Montessori Eğitimi Sertifikası Nasıl Alınır?

Montessori Eğitimi Sertifikası Nasıl Alınır?

Montessori eğitimi sertifikası nasıl alınır? Montessori eğitimi nasıl alınır? Montessori sertifikası , montessori eğitimi sonrası alınan belgedir. Bu sertifikayı alarak sahip olacağımız avantajlara göz atacak olursak; devlet ve özel okullarında, eğitim ve danışmanlık merkezlerinde gerekli yeterlilikleri sağladıktan sonra eğitmen olabilirler. Hem çocukların geleceklerine önemli katkılarda bulunabilirsiniz. Hem de ek gelir elde edebilirsiniz.

Montessori Eğitimi Sertifikası Nasıl Alınır?

Montessori Eğitimi Sertifikası Nasıl Alınır. Montessori eğitim sisteminin mevcut olan sistemden farkı; sıra düzeni yoktur. Kocaman bir sınıf ortamı vardır. Burada çeşitli materyaller mevcuttur. Öğrenci gelir ve buradaki materyallerle gününü geçirir. Öğrenciye çok müdahale edilmez. Öğretmen şimdiki eğitim sistemi gibi çok bilen ve anlatan rolünde değil, ortamı hazırlayan, düzenleyen, kriz anında orada olan, çocuğu gözlemleyen kişidir.

Montessori eğitimi çocuklarla yapılan eğitimlerde önemli bir yere sahiptir. Bu eğitim çocukların öz benliklerinin gelişmesinde önemli yer tutar. Ülkemizde artık çok talep edilen eğitimler arasında yer almaktadır. Hızla Montessori okulları açılmakta, ve montessori okullarının sayıları her geçen gün artmaktadır.

Montessori Eğitim Sertifikası Nasıl Alınır? soruları çok sorulur. Bu alanda verilen eğitim programı sayıları artmaktadır. Örgün eğitim ve uzaktan eğitim olarak verilen bir çok kurum bulunmaktadır. Meb onaylı eğitim kurumları olduğu gibi Üniversite onaylı eğitimler veren kurumlarda bulunmaktadırlar.

Montessori eğitmen eğitimi sertifika programı içeriğine buraya tıklayarak bakabilirsiniz.

Üniversite iş birliği ile Uzaktan eğitim yöntemi ile internetin olduğu her yerde katılabileceğiniz Montessori Eğitmen Eğitimi Sertifika Programına katılabilirsiniz. Eğitimlerimiz uzaktan eğitim ile gerçekleşmektedir. Uzaktan eğitim programlarına katılarak hem zamandan hem de ulaşımda kaybedeceğiniz zamanı eğitim olarak değerlendirebilirsiniz.

Montessori Sertifikası Nasıl Alınır ? Montessori Eğitimi Nasıl Alınır ?  Montessori Eğitmeni nasıl olurum? diye düşünmeyin. Montessori Eğitmen Eğitimi sertifika programlarına bekliyoruz.

Montessori Eğitmen Eğitimi artık Türkiye’nin her yerinde. Online olarak hazırlanmış bu eğitimimiz sayesinde Türkiye’nin her yerinden katılabilirsiniz.

Üniversite onaylı Uluslararası geçerli Montessori Eğitmen Eğitimi Sertifikası almak için Montessori Eğitmen Eğitimi Sertifika Programına hemen başvurup, Montessori Eğitmen Eğitimi sertifikanızı alabilirsiniz. Eğitimlerimiz uzaktan eğitim ile gerçekleşmektedir.

Eğitim programına buraya tıklayarak başvurabilir ve bilgi alabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Bize Ulaşın