Bağlarbaşı Mah. Atatürk Cad. Sakarya Sk. No: 35 Kat: 1 Maltepe/İSTANBUL

Meb Oyun , Meb Oyunları Oyna

Meb Oyun , Meb Oyunları Oyna

Meb oyun kategorisinde yer alan ateş ve su , kafa topu oyunu , Meb oyun 2 , Meb oyun 3 , zombi ezmece oyunu , zirveye uçuş oyunu ve meb oyun adana ile ilgili detaylı bilgiler yazımızda.

Meb Oyun , Meb Oyunları Oyna

Akıl zeka oyunları etkinlikleri , akıl zeka oyunları ve akıl zeka oyunları örnekleri verilen akıl zeka oyunları eğitmen eğitimi sertifika programı hakkında bilgi edinmek isterseniz buraya tıklayarak eğitimin içeriğine bakabilirsiniz.

Meb Oyun Ateş ve Su

Öğrenciler arasında en sevilen oyunlardan olan ateş su oyunu ; iki kişi ile oynanan labirent oyunudur. Ateş su oyunu , labirentte mahsur kalan ikiliyi kurtarma görevlerinden oluşmaktadır. Bu oyun iki kişi ile oynanmalıdır. Görevler iki kişi arasında farklılıklar gösterir.

Meb oyunları içerisinde yer alan ateş su oyunu maceraları seri şekildedir. Birinci oyunda yangın çocuğu ve su kız tapınağa varır. Yangın çocuğu ve su kızının mağaradan çıkış yolu bulmak farklı seviyelere geçmesi gerekiyor. İki kişi ile oynanan ateş su oyununda her iki oyuncu uyumlu olarak çalışmaları gerekir. Oyuncular tapınaktaki her oda içi çözüm bulmak için birlikte çalışmaları sonucunda oyun tamamlanır.

Meb Oyun Kafa Topu

Kafa topu oyunu ; hem futbol oynanabilecek hem de eğlenebileceğiniz bir oyundur. Bilgisayara karşı tek başınıza oynayabileceğiniz gibi iki kişi ile de oynayabilirsiniz. Oyunda kendinizi en iyi yansıtacak karakteri seçiyorsunuz ve oyuna başlıyorsunuz. Rakibe gol atma üzerine kurulan oyun farklı futbol sahaları ile de zenginleştirilmiş durumdadır.

Kafa topu 2 oyununda iyi performans gösterilmezse oyun kaybedilebilir. Oyunda hem çok gol atmalısınız hem de kalenizi çok iyi savunmalısınız. Kale savunmasında kalenizi küçültebilmek için topla bazı nesneleri vurmanız gerekebilecektir.

Meb Oyun 2

Meb oyun 2 , tek başına oynanabildiği gibi arkadaşlarla birlikte de oynanabilecek bir oyundur. Oyunda amaçlanan saklanan nesneleri bulmaktır. Bunun için tuğlaların bombalarla yıkılması gerekiyor. Oyunda dikkat edilmesi gereken en önemli nokta ise bombaları yerleştirdikten sonra hemen kaçmalısınız. Kendinizi korumazsanız bombalar size de zarar verir. Meb oyun 2  oynanırken birinci oyuncu için yönlendirmeler klavyenin ok tuşları ile yapılmaktadır. İkinci oyuncunun yönlendirmeleri ise A, S, D, W tuşları ile yapılmaktadır.

Meb Oyunları Zombi Ezmece

Zombi ezmece oyunu ; arabalarla karşınıza çıkan zombileri ezerek güvenli bölgeye ulaşmaktır. Bu oyun oynanırken durmadan hızlıca sürülüp yollar geçilip bir an önce zombilerin olmadığı bölgeye geçilmeye çalışılmalıdır. Aksiyon oyunları içerisinde anılan zombi ezmece oyunları 1, 2, 3, 4, 5 seviyeleri vardır. Zombi ezmece Meb oyunları arasında yer almaktadır.

Meb Oyunları Zirveye Uçuş

Zirveye uçuş oyunu ; engellere takılmadan en yükseğe ulaşmaktır. Oyunda kuşlar, uçaklar ve balonlar gibi engeller mevcuttur. Oyunun her bölümünde yüksek bina ve yapıların tepesine basamaklardan çıkarak en yüksekteki kadına ulaşılmalıdır. Oyunda basamakları çıkarken seni düşürmeye çalışan kuşlar, balon, uçak gibi nesneler olabildiği gibi basamaklarda durmak zorlaşıp basamaklar hareketlenebiliyor.

Meb Oyun Adana

Elma bahçesinde elma toplayan kahraman ve köpeği, elmaları renklerine ve türlerine göre ayırmaya çalışıyor. Bu işlemlerde sizden yardım bekliyor.

Akıl ve Zeka Oyunları Eğitmen Eğitimi Sertifikası Nereden Alınır ?

Akıl zeka oyunları öğretmenliği yapabilmeniz için gerekli akıl zeka oyunları eğitmen eğitimi ve sertifikasını Gri Danışmanlık’tan alabilirsiniz. Türkiye’nin her yerinden katılabileceğiniz uzaktan eğitim ile yapılan, akıl ve zeka oyunları eğitmen eğitimi sertifika programı ile sizde akıl zeka oyunları eğitmeni olabilirsiniz. Hem ek gelir elde edersiniz hem de geleceğimizin teminatı olan çocukların gelişimine katkıda bulunabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey buraya tıklamak ve akıl ve zeka oyunları eğitmenlik sertifika programına katılmak.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
× Whatsapp