Bağlarbaşı Mah. Atatürk Cad. Sakarya Sk. No: 35 Kat: 1 Maltepe/İSTANBUL

Meb Oyun Gaziantep

Meb Oyun Gaziantep

Meb oyun Gaziantep ile çocukların zihinsel gelişimlerini destekleyecek oyunları belirlemiştir. Gaziantep meb oyun ile eğitici ve geliştirici oyunlar oynayabilirsiniz.

Meb Oyun Gaziantep

Çocuklar kendilerini oyunlarla ifade ederler. Oyun ve çocuklar birebirinden farklı düşünülemez. Oyun oynamadan geçirilen bir çocukluk düşünülemez. Meb oyun Gaziantep ile çocukların gelişimlerini olumlu etkileyecek oyunlar belirlenmiştir. Meb Gaziantep oyun çocukların hem eğlenerek hem de öğrenebilmelerini sağlayan oyunlardır.

Akıl zeka oyunları etkinlikleri , akıl zeka oyunları ve akıl zeka oyunları örnekleri verilen akıl zeka oyunları eğitmen eğitimi sertifika programı hakkında bilgi edinmek isterseniz buraya tıklayarak eğitimin içeriğine bakabilirsiniz.

Meb oyunları Gaziantep , oyunları toplam 6 kategoride sınıflamıştır. Bunlar akıl oyunları , işlem oyunları , strateji oyunları, karma zeka oyunları , sözcük – mantık oyunları  ve mekanik oyunlardır. Her biri kendi alt başlıkları ile belirlenen oyun grupları ile çocukların yaş grupları ve gelişim özellikleri gözetilmiştir. Meb eğitsel oyun ile oyunlar bir anlam kazanmıştır.

Meb oyunları Gaziantep çocuklar tarafından beğeni ve ilgi ile takip edilen oyunlardır. Meb eğitsel oyunlar ve Meb oyun listesi 1 içerikleri ile belirlenen oyunlar çocukların zihinsel ve zeka gelişimlerine katkı sağlayacak oyunlardır. Meb oyunları Gaziantep listesinde yer alan oyunlar çocukların sosyalleşmelerinde ve benliklerinin gelişimlerinde etkilidir.

Meb oyunları Gaziantep içerisinde yer alan sudoku , kelime Oyunu , matematik işlem oyunu , çit oyunu gibi akıl oyunları çocukların zeka gelişimlerine katkı sağlar. Nim , tactix , mangala gibi strateji oyunları ile liderlik plan yapma gibi özelliklerin gelişmesine katkı sağlar.

Talim ve Terbiye Kurulu Başkanlığının onayından geçmiş olan zeka oyunları dersi kapsamına giren zeka ve akıl oyunları ile zeka oyunları dersi öğretim programı oluşturulmuştur. Gaziantep meb oyunları içerisinde yer alan akıl zeka oyunları ile eğlenirken öğrenir ve hızlı düşünme becerilerini geliştirirler.

Meb oyun Gaziantep içerisinde yer alan oyunlar ile çocuklar daha mutlu bir çocukluk yaşarlar. Çocuklar için oyun sevgi kadar önemlidir. Meb oyun ile çocukların akıl, zeka ve zihinsel gelişimlerine katkı sağlayıp mutlu bir çocukluk geçirmelerini sağlayabiliriz. Çocuklar oyunla büyümelidir.

Akıl ve Zeka Oyunları Eğitmen Eğitimi Sertifikası Nereden Alınır ?

Akıl zeka oyunları öğretmenliği yapabilmeniz için gerekli akıl zeka oyunları eğitmen eğitimi ve sertifikasını Gri Danışmanlık’tan alabilirsiniz. Türkiye’nin her yerinden katılabileceğiniz uzaktan eğitim ile yapılan, akıl ve zeka oyunları eğitmen eğitimi sertifika programı ile sizde akıl zeka oyunları eğitmeni olabilirsiniz. Hem ek gelir elde edersiniz hem de geleceğimizin teminatı olan çocukların gelişimine katkıda bulunabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey aşağıdaki linke tıklamak ve akıl ve zeka oyunları eğitmenlik sertifika programına katılmak.

Uzaktan Eğitim ile Katılabileceğiniz , MEB’de Geçerli Üniversite Onaylı Akıl ve Zeka Oyunları Eğitmen Eğitimine Başvurmak İçin Tıklayın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
× Whatsapp İletişim