iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2
Cevizli Mah, Zuhal Cd. No: 44 Kat: 1, Ofis:231 34846 Maltepe/İstanbul

Meb Onaylı Satranç Eğitmenliği Sertifikası

Meb Onaylı Satranç Eğitmenliği Sertifikası

MEB Onaylı Satranç Eğitmenliği Sertifikası ile MEB tarafından, okullarda uygulamaya konan seçmeli derslerden bir tanesi olan satranç dersine girebilirsiniz. Satranç sertifikası MEB tarafından uygulamaya konan satranç dersi halen seçilen okullarda uygulanmakta olan bir ders. Bu Dersi MEB Onaylı Satranç Sertifikası veya Satranç Eğitmenliği  üniversite onaylı sertifikası alan eğitmenler vermektedir.

MEB Onaylı Satranç Eğitmenliği Sertifikası

Üniversite onaylı satranç sertifikası almak için satranç eğitmen eğitimi programlarına katılmalısınız. Eğitim sonunda aldığınız satranç sertifikası MEB’e bağlı kurumlar ve satranç sertifikası halk eğitim merkezlerinde satranç öğretmenliği yapabileceğiniz sertifikadır.

MEB Satranç Eğitimini müfredata koyarak sayısal ve sosyal zekanın gelişmesine büyük katkı sağlamıştır. Satranç Eğitimini, dersin amacına uygun bir şekilde işlemek için küçük bir eğitim, meb onaylı satranç sertifikası yada üniversite onaylı satranç sertifikası almak yeterli olacaktır. Satranç Eğitmenliği Sertifikası ile üniversite onaylı Sertifikaların geçerlilik olarak arasında fark yoktur. Bu sertifikalar MEB bünyesinde egzersiz açabilir, özel kurum kuruluşlarda satranç eğitmeni olarak çalışabilir ek gelir sağlayabilirsiniz.

Satranç kursu meb içerisinde nitelikli eğitimin önemli bir parçasıdır. Bireylerin satranç oyunuyla edindikleri kazanımlar, akademik gelişimlerini, zamanı daha verimli ve keyifli kullanmayı da beraberinde getirmektedir. Bütün eğitimlerde hedeflenen çocuk merkezli eğitim anlayışını satranç oyunuyla birlikte eğitim sürecinde görmekteyiz.

Satranç Sertifikası meb ve özel kurumlarda eğitim verecek eğitmenler yetiştirmek amacıyla alanında uzman eğitmenlerle hazırladığı bu eğitim seti katılımcılara eğitimin amacından, öğrenciye sağlayacağı faydaya kadar her şeyi anlatırken oyunların nasıl oynandığını da görsel olarak anlatmıştır. Bu eğitimi alan öğreticiler Satrancı en iyi şekilde öğrenecek ve en uygun şekilde kendi öğrencilerine aktaracaklardır. Eğitimimiz Türkiye’nin En Kapsamlı Satranç Eğitici Eğitimi programıdır.

Türkiye’nin her yerinden katılabileceğiniz uzaktan eğitim ile gerçekleşen Satranç Eğitmenliği Sertifikası programımıza katılarak sertifikanızı alabilirsiniz. Satranç sertifikası Üniversite onaylı Uluslararası geçerli Satranç Eğitmenlik Sertifikasıdır. Satranç Eğitmenlik Sertifika Programına hemen başvurup, siz de Satranç Eğitmenliği Sertifikası alabilirsiniz.

Eğitime Nasıl Başlarım?

Uzaktan eğitim ile katılacağınız üniversite onaylı satranç eğitmenliği sertifika programı hakkında bilgi almak için iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilir ya da Hemen Bilgi Al formunu doldurabilirsiniz. Eğitime katılmak ve sertifika almak için kayıt formunu doldurmanız yeterlidir.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Bize Ulaşın