Bağlarbaşı Mahallesi. Atatürk Caddesi. Sakarya Sokak No: 35/42 Maltepe / İSTANBUL

MEB Onaylı Robotik Kodlama Eğitimi Sertifikası

MEB Onaylı Robotik Kodlama Eğitimi Sertifikası

MEB’e bağlı robotik kodlama eğitimi veren kurumlardan alınan sertifika MEB onaylı robotik kodlama sertifikası olmaktadır. Üniversite veya Üniversiteye bağlı kurumlar tarafından verilen robotik kodlama eğitimi sonucunda alınan sertifika ise üniversite onaylı robotik kodlama sertifikası olmaktadır.

Robotik Kodlama Eğitimi Sertifikası Nasıl Alınır?

Robotik kodlama eğitimi sertifikası sahibi olmak için öncelikle bu alana ilişkin bir eğitim almak gerekir. Millî Eğitim Bakanlığı tarafından yetki verilen kamu veya özel kurumların düzenlediği MEB onaylı Robotik kodlama eğitimi sertifika programlarına katılabilirsiniz. Eğitim sonunda MEB onaylı robotik kodlama sertifikası alırsınız.

Üniversitelerin sürekli eğitim merkezleri veya üniversite onaylı kurumlar tarafından düzenlenen üniversite onaylı robotik kodlama eğitimi programlarına katılarak, e devletten sorgulanan üniversite onaylı robotik kodlama eğitimi sertifikası alırsınız.

Eğitim programları, uzaktan eğitim şeklinde yapılabildiği gibi örgün eğitim şeklinde de düzenlenmektedir. Size uygun eğitim seçeneğini belirledikten sonra eğitim programına başvurunuzu yapabilirsiniz. Derslere düzenli katılım sağlayan bireyler kurumlar tarafından yapılacak sınava girmelidir. Sınavları başarı ile tamamlayıp geçerli puan alanlar sertifika almaya hak kazanırlar.

Uzaktan online eğitim sistemi üzerinden verilen robotik kodlama eğitimi sertifika programı içerik açısından donanımlı bir eğitim içeriğine sahiptir. Ders videoları ve ders dokümanlarından oluşan eğitim programına internetin olduğu her yerden katılım sağlayabilirsiniz. Robotik kodlama eğitimi robotları seven ve bunu sevdirecek kişilere eğitmen olma fırsatı sunmaktadır.

MEB onaylı robotik kodlama sertifikası talep edilse de YÖK onaylı sertifikaların bu alanda geçerliliği de bulunmaktadır. Eğitim sonunda alınan sertifika ile hemen iş hayatına atılabilirsiniz. Üniversite onaylı robotik kodlama sertifikası öğretmenlere kendi okullarında egzersiz açabilmelerini sağlamaktadır. MEB’de geçerli belge olan üniversite onaylı robotik kodlama eğitimi sertifikası öğretmenlere ve MEB’de öğretmen olmak ve kurs açmak isteyenlere destek olmaktadır.

MEB Onaylı Robotik Kodlama Eğitimi Sertifikası Ne İşe Yarar?

Üniversite onaylı Robotik Kodlama eğitimi sertifikası, kodlama ve robotik alanında çalışmak isteyenlere iş imkanları sunmaktadır. Bu sertifika ile robotik kodlama öğretmeni olarak eğitim kurumlarında görev alabilirsiniz.

Etüt merkezi gibi kurumlarda eğitmenlik yapmak isteyenlere robotik kodlama eğitimi sertifikası avantaj sağlamaktadır. Etüt merkezlerinde robotik kodlama üzerine çalışabilme fırsatı oluşturabilmektedir.

Üniversite onaylı Kodlama ve Robotik eğitimi sertifikası iş başvurularında size önemli artılar sunar. Rakiplerinize fark atma fırsatı sunar. Özel eğitim kurumlarında çalışan öğretmenlere önemli artı kazandırır. Çalıştığınız kurumlardaki çocukları teknolojik gelişme ve yeniliklerle tanıştırarak geleceğe daha iyi hazırlanmalarını sağlar. Yapılacak robotik kodlama eğitim ile çocukların analitik düşünme becerilerini ve bakış açılarını geliştirerek motor ve mekanik becerilerini artırmayı sağlayabilirsiniz.

Robotik Kodlama Eğitimi Sertifika Fiyatları Ne Kadar?

Üniversite veya MEB onaylı Kodlama ve Robotik eğitimi ve sertifikası ücretleri kuruma göre değişiklikler göstermektedir. Yapılan eğitim programın örgün veya uzaktan eğitim şeklinde olması fiyatları etkilemektedir. Üniversite onaylı Robotik Kodlama sertifika ücretleri hakkında detaylı bilgi edinmek için Whatsapp ve iletişim bilgilerinden eğitim danışmanlarına ulaşabilirsiniz.

Robotik Kodlama eğitmeni olmak ister misiniz? Deneyimli, alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan Robotik Kodlama Eğitmen Eğitimi programına hemen katılarak üniversite onaylı e devletten sorgulanan robotik kodlama eğitmenlik sertifikasına sahip olabilirsiniz. Kayıt formunu doldurarak eğitime katılım sağlayabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Bize Ulaşın