iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2
Cevizli Mah, Zuhal Cd. No: 44 Kat: 1, Ofis:231 34846 Maltepe/İstanbul

MEB Onaylı Beslenme Koçluğu 

MEB Onaylı Beslenme Koçluğu 

Beslenme koçluğu uzmanlar tarafından hazırlanan, donanımlı bir koçluk sistemidir. Bu koçluk programı sayesinde sertifika almaya hak kazanan herkes birçok farklı iş kurumunda danışmanlık hizmeti verebilmektedir. Üniversite tarafından onaylı olan beslenme koçluğu eğitimi, uzmanlar eşliğinde hazırlanan bir ders programında sahiptir. Dersleri tamamlayarak sertifika almaya hak kazanan katılımcılar doğru bir beslenme tarzını da danışanlarına aktararak kişilerin hayat kalitesini yükselten koçlardır. Siz de mesleki anlamda yetkinlik kazanabileceğiniz Üniversite onaylı beslenme koçluğu eğitimine sahip olarak danışanlarınıza doğru bilgiler aktarabilirsiniz. Meb onaylı beslenme koçluğu

Beslenme Koçu Kimdir? 

Beslenme koçluğu, uzmanlar tarafından hazırlanan eğitimlere katılıp belge almaya hak kazanan kişilere verilen unvandır. Koçlar, kişilere beslenme alanında sahip oldukları bilgileri aktaran danışmanlardır. Beslenme koçları bireylere sağlıklı yaşam alanında danışmanlık hizmeti veren kişilerdir. Kişilere günlük olarak beslenme programlarını aktaran ve aynı zamanda sağlıklı yaşam hakkında bilgiler aktaran kişilere beslenme koçu unvanı verilmektedir. Üniversite onaylı beslenme koçluğu sertifikasına sahip olarak bireylere danışmanlık hizmeti verilebilmektedir.

Meb Onaylı Beslenme Koçluğu İstihdam Alanları Nelerdir?

Üniversite onaylı beslenme koçluğu eğitimini tamamladıktan sonra girilen sınavda sertifika almaya hak kazanan kişiler birçok farklı alanda çalışabilmektedir. Psikolog ve Psikolojik Danışmanlar özel hastanelerde, kliniklerde ve çeşitli sağlık kuruluşlarında istihdam edebilmektedir. Bunun yanı sıra spor salonlarında da çalışabilen beslenme koçları, mesleki anlamda yeterlilik kazanmış donanımlı danışmanlardır. Tüm bunların yanı sıra Üniversite onaylı beslenme koçluğu eğitimini tamamlayan katılımcılara aile danışmanlığı merkezlerinde de istihdam etme fırsatı sunulmaktadır.

Beslenme Koçu Kimler Olabilirler?

Beslenme koçluğu eğitimini farklı alanlarda istihdam eden kişiler de alabilmektedir. Bireylere beslenme ve sağlıklı yaşam alanında fayda sağlamak isteyen herkes eğitimleri tamamlayıp sınava girdikten sonra beslenme koçluğu sertifikası alabilmektedir. Önü açık ve keyifli bir çalışma alanı sunan üniversite onaylı beslenme koçluğu eğitimi üniversite işbirliği ile hazırlanmış dersleri de bünyesinde barındırmaktadır Sektörel becerilerini geliştirmek ve danışanlarına fayda sağlamak isteyen herkes beslenme koçu olabilir. Bu anlamda kendine farklı alanlarda yetkinlik kazandırmak isteyen psikolog ve psikoloji danışmanlar tarafından da sık sık tercih edilen bir eğitim programıdır.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Bize Ulaşın