iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2
Cevizli Mah, Zuhal Cd. No: 44 Kat: 1, Ofis:231 34846 Maltepe/İstanbul

MEB Egzersiz Paketi

MEB Egzersiz Paketi

MEB egzersiz paketi, MEB’de görev yapan öğretmenlere yönelik özel olarak hazırlanmıştır. Egzersiz paketi içerisinde yer alan eğitimlerle öğrencilerle paylaşacağınız birçok uygulama bir arada bulunmaktadır. Eğitim programlarını tamamladığınızda üniversite onaylı e devlette sorgulanan sertifika sahibi olacaksınız. Bu sertifikalarla (Akıl Zeka Oyunları eğitmen Eğitimi + Yaratıcı Drama Eğitmenliği + Satranç Kursu Eğitmenliği) MEB’de egzersiz açabilirsiniz ve ek kazanç sağlayabilirsiniz.

MEB Egzersizleri Paketi Sertifika Kursu Nedir?

Öğretmenlerimize yönelik hazırlanan bu pakette; öğrencilerinize sunabileceğiniz birçok uygulama ve teorik bilgiyi öğreneceksiniz. Aynı zamanda bu eğitimleri, bir üniversite onaylı sertifikası sahibi olacağınız için bu programlar sizlere ek kazanç imkânı da sunmakta.

MEB Talim Terbiye Kurulu 2010 /49 Sayılı Genelge kapsamında MEB’de egzersiz -kurs açabilirsiniz.  Ayrıca 9 Sayılı Karar kapsamında seçmeli derse eğitici olarak katılabilirsiniz. Üniversite onaylı sertifikalar ile yapacak olduğunuz çalışmalarda MEB’de ek ücret alabilirsiniz.

Yapacağınız şey çok basit. Her biri aslında birbirinden bağımsız olan ama bir arada tamamlandığında üstün yetkinlik sağlayan bu eğitimlerimizi satın alarak yetkinlik kazanmak olacaktır.

MEB Egzersiz Paketi Sertifikası Eğitimine Kimler Katılabilir?

 • Öğretmenler,
 • Psikologlar,
 • Psikolojik danışmanlar,
 • Aile danışmanları,
 • Öğrenci ve yaşam koçları,
 • Egzersiz ve kurs açmak isteyen ön lisans ve fakülte mezunları,
 • Çocuklarının gelişiminde katkıda bulunmak isteyen anne –babalar,
 • Kulüp ve atölye açmak isteyen usta öğreticiler ve öğretmenler

MEB Egzersiz Eğitim Paketi ile Neler Yapabilirsiniz?

 • Halk eğitimlerde, devlet ve özel okullarda çalışabilirsiniz.
 • Belediyelerin eğitim merkezlerinde işe girebilirsiniz.
 • Okullarda kurs ve egzersiz açabilirsiniz.
 • Yarışma ve turnuvalara katılabilirsiniz.
 • Eğitim atölyeleri açabilirsiniz.
 • Devlet ve özel okullarda kulüpler kurabilirsiniz.
 • Kendi işinizi kurabilirsiniz

MEB Egzersizleri Paketi Kursunun Kazanımları Nelerdir?

Eğitimler uzaktan eğitim şeklinde yapılmakta olup internetin olduğu her yerden katılım sağlayabilirsiniz. Eğitimi başarı ile tamamlayan katılımcılar e devletten sorgulanan üniversite onaylı sertifika alacaklardır. Alınan bu sertifikalarla bu eğitimleri uygulama yetkiniz olacaktır. Ayrıca öğretmenler öğrencileri ile verimli ve kaliteli iletişim kurmalarına katkı sağlayacaktır.

MEB Egzersizleri Paketi Kursunun Ücreti Nasıldır?

MEB egzersizleri paketi fiyatları ve eğitim hakkında detaylı bilgi almak için iletişim bilgilerimizden eğitim danışmanlarımıza ulaşabilirsiniz. Eğitim danışmanlarımız MEB Egzersiz paketi ücreti ve ödeme seçenekleri hakkında detaylı bilgi vereceklerdir.

MEB Egzersizleri Paketi Sertifika Kursunun İçeriği Nedir?

Akıl zeka oyunları eğitmenliği, satranç eğitmenliği ve yaratıcı drama eğitmenliği eğitimlerinden oluşan MEB egzersiz paketi katılımcılar indirimli olarak almış olacaklardır.

Bu eğitim paketi içerisinde yer alan aşağıdaki eğitimlerin detaylarına eğitimlerin üzerine tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Akıl ve Zeka Oyunları Eğitmenliği sertifika Programı

Akıl ve zeka oyunları eğitmenlik eğitimi ile “zeka oyunları öğreticisi” olacaksınız. Akıl ve zeka oyunları eğitmenlik eğitimini uzaktan eğitimle tamamlayarak “Akıl & Zeka Oyunları ve Satranç Eğitmenliği Sertifikasına sahip olacaksınız. Akıl ve zeka oyunları sertifikası milli eğitim bakanlığında geçerli 160 saatlik tüm kamu ve özel kurumlarda geçerli e devletten sorgulanan üniversite onaylı sertifikadır.

Akıl ve zeka oyunları eğitmenliği eğitimi içeriğine buradan ulaşabilirsiniz.

Satranç Eğitmenliği Sertifika Programı

Satranç Eğitmen Eğitimi Sertifika Programı, MEB’ de egzersiz açabileceğiniz bir programdır. Satranç Eğitmenliğini aldığınız bu kurs ile birlikte MEB’ de görev yapan öğretmenlerimiz egzersiz açabilir, seçmeli derse eğitici olarak katılabilir. MEB’ de görev almayan eğiticilerimiz de özel kurum ve kuruluşlarda Satranç Eğitmeni olarak çalışabilirler. Sertifikalar e devletten sorgulanan üniversite onaylı olup uluslararası geçerlidir.

Satranç eğitmenliği eğitimi içeriğine buradan ulaşabilirsiniz.

Yaratıcı Drama Eğitmenliği Sertifika Programı

Yaratıcı drama Eğitmenlik Eğitimi sertifika programı üniversite onaylı eğitim olup tüm kamu ve özel kurumlarda geçerli bir sertifikaya sahip olacaksınız. Yaratıcı drama eğitimini başarıyla tamamladıktan sonra yaratıcı drama eğitmeni ya da yaratıcı drama lideri unvanına sahip olacaksınız.

Yaratıcı Drama eğitmenliği eğitimi 320 Saatlik içeriğine buradan ulaşabilirsiniz.

Eğitimlerin sonunda e devlette sorgulanabilen üniversite onaylı ve uluslararası geçerlilikte 2 tane sertifika almaya hak kazanacaksınız.

Eğitim Süresi ve Şekli Nasıldır?

MEB egzersiz paketi sertifika eğitimleri, uzaktan eğitim yöntemiyle internet ortamında verilmektedir. Eğitim 60 Gün sürmektedir. Eğitime ait ders videoları ve dokümanları uzaktan eğitim sistemine yüklenmiştir. Katılımcılar eğitim süresi içerisinde diledikleri gün ve saatlerde sisteme giriş yaparak eğitimlerini tamamlayabilirler.

Eğitim Süresi: 60 Gün / 580 Saatlik Sertifika (Akıl Zeka Oyunları 160 Saatlik, Satranç Eğitmenliği 100 Saatlik, Yaratıcı Drama 320 Saatlik)

Eğitim Şekli: Uzaktan eğitim sistemi ile internet üzerinden video ders (A-Senkron)

Sınav Şekli ve Türü: Uzaktan eğitim sistemiyle, çoktan seçmeli test

Sertifika Sınav Hakkı: 5

Sertifika Sınavı Başarı Puanı: Minimum 50 puan

Belgelendirme: Üniversite onaylı sertifika

Eğitim derslerini kısa sürede tamamlayarak, sınava belirlenen tarihten daha önce girebilirsiniz. Sertifika işlemleriniz de daha kısa sürede tamamlanır.

Nasıl Detaylı Bilgi Alabilirim?

MEB egzersiz paketi sertifika kursu hakkında eğitim danışmanlarından bilgi almak ve tüm sorularınıza cevap bulmak için Whatsapp ve iletişim numaramızdan iletişime geçebilir ya da Hemen Bilgi Al formunu doldurabilirsiniz. Eğitim danışmanlarımız en kısa süre de detaylı bilgi vermek için geri dönüş sağlayacaklardır. MEB egzersizleri paketi sertifikası almak ve kurs programına katılmak için kayıt formunu doldurarak başvurunuzu yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Bize Ulaşın