Bağlarbaşı Mahallesi. Atatürk Caddesi. Sakarya Sokak No: 35/42 Maltepe / İSTANBUL

Masal Anlatıcılığı Uzaktan Eğitim Kursu

Masal Anlatıcılığı Uzaktan Eğitim Kursu

Dönemin koşulları nedeniyle birçok eğitim sistemi online olarak derslerine devam etmektedir. Masal anlatıcılığı da uzaktan eğitim imkanı sunan bir kurs olarak sunulmaktadır. Yer ve zaman fark etmeksizin kişilerin dersleri uzaktan takip edebildiği bir sistem mevcuttur. Bu sayede masal anlatıcılığı online eğitim kursu sık sık tercih edilmektedir. Çocuklar ile verimli iletişim kurmak ve onlara iyi bir dinleyicinin nasıl olacağını anlatmak isteyen herkes için uygun bir kustur. Aynı zamanda birbirinden farklı yaş gruplarına nasıl hitap edileceğinin de altını çizen bu eğitim programı, alanında uzman kişiler tarafından hazırlanmıştır. Dolayısıyla katılımcıların kıymetli bilgilere sahip olabileceği özel ve donanımlı bir kurstur.

Masal Anlatıcılığı Uzaktan Eğitim Kursu Nasıl Alınır?

Masal anlatıcılığı online eğitim kursu kayıt işlemleri tamamlandığında online bir portal da dersler izlenebilmektedir. Böylelikle evden çalışanlar ya da öğrenciler için de uygun bir sisteme sahiptir. Siz de saatlerini kendinize göre düzenlediğiniz bu sisteme dahil olabilirsiniz. Gününü ve saatini kendi düzeninize göre ayarlayabilirsiniz. Bu sayede sertifika kursunda sunulan dersleri de kaçırmayıp düzenli ve sürekli olarak izleme yapma şansı elde edersiniz.

Masal Anlatıcılığı Uzaktan Eğitim Kursu Nereden Alınır?

Masal anlatıcılığı online eğitim kursu Gri Danışmanlık sistemi üzerinden kolaylıkla satın alınabilmektedir. Hem satın alma sırasında hem de eğitim aşamasında birçok kolaylığı da bünyesinde barındırır. İstediğiniz zaman derslere katılım sağlayabileceğiniz uzaktan eğitim sistemi sayesinde dersleri kaçırmadan ilerleme fırsatı elde edersiniz.

Masal ve hikaye anlatıcılığı sertifika programına katılarak e devletten sorgulanan üniversite onaylı Masal ve hikaye anlatıcılığı sertifikası sahibi olabilirsiniz. Kayıt formunu doldurarak eğitime hemen başvuru yapabilirsiniz. Eğitim içeriğini buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Eğitime Kimler Katılabilir?

Masal anlatıcılığı alanında katılımcı olmak için herhangi bir üniversitenin ilgili bölümlerinden mezuniyet kriteri aranmamaktadır. Masal anlatıcılığı uzaktan eğitim sistemine dileyen ve bu alanda başarı sağlayabileceğini düşünen herkes katılım sağlayabilmektedir Herhangi bir kısıtlama olmaması nedeniyle bu alana isteği olan kişilere ulaşım sağlanabilmektedir. Siz de kreşler, anaokulları ya da bir aile yanında çocuklara anlatıcılık yapmak istiyorsanız kolay bir şekilde sisteme dahil olabilirsiniz. 30 gün süren eğitimin sonunda bir adet başarı sınavı yer almaktadır. Sınavdan minimum 50 puan alarak 120 saatlik sertifika sahibi olabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Bize Ulaşın