iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2
Cevizli Mah, Zuhal Cd. No: 44 Kat: 1, Ofis:231 34846 Maltepe/İstanbul

Masal Anlatıcılığı Sertifikası Ne İşe Yarar?

Masal Anlatıcılığı Sertifikası Ne İşe Yarar?

Pek çok sertifika kursunda olduğu gibi masal anlatıcılığı da meslek olarak yapılabilmektedir. Dolayısıyla 30 gün süren masal ve hikaye anlatıcılığı kursu sonunda elde edilen 120 Saatlik sertifika ile yetkinlik kazanılabilmektedir. Sertifika kursunun içeriğinde birçok farklı masal, masalların anlatım teknikleri ve beden dili kullanımı gibi alanlarda eğitimler yer almaktadır. Tüm ders içerikleri uzmanlar tarafından hazırlanıp sunulmaktadır. Masal Anlatıcılığı Sertifikası sahibi olan katılımcılar istedikleri alanlarda ve kurumlarda istihdam edilmektedir.

Eğitim hem bir meslek kapısı açan hem de çocuklar ile iletişiminizi iyileştiren özel bir yapıya sahiptir. Katılımcılara çocuklar ile etkili iletişim kurabilen yetkin kişiler olmaları için eğitim verilmektedir. Adaylara çocuklar ile iletişimin yanı sıra onların dikkatlerini çekebilmek ve farkındalıklarını arttırabilmek konusunda yetkinlik kazandırılmaktadır. Kurs içeriği alanında uzmanlaşmış bir kadro tarafından, üniversite onaylı olarak hazırlanmıştır. Bu sayede nitelikli bir ders içeriğine erişim imkanı mevcuttur.

Masal Anlatıcılığı Sertifikası Kimler Alabilir?

Masal anlatıcılığı sertifikası sahibi olabilmek için kursu satın alıp derslere düzenli bir devamlılık sağlanmalıdır. Kursa katılabilmek için herhangi bir bölümden mezuniyet derecesi almak önemli değildir. Bu alanda başarı sağlayacağına inanan herkes kursa katılım sağlayabilmektedir. Birçok farklı branştan öğretmenler, öğretmen adayı olanlar ve öğrenciler bu kursu satın alarak eğitime başlayabilmektedir. Anne ve babaların da tercih ettiği kurs, oldukça nitelikli bir ders içeriğine sahiptir.  Farklı yaş gruplarına nasıl anlatım yapılacağının öğretildiği bu eğitimde, katılımcıların çocuklar ile iletişime açık olması oldukça önemlidir.

Eğitim ve Sertifika Nasıl Alınır?

Masal Anlatıcılığı Sertifikası sistem üzerinden kayıt olunarak derslere katılım sağlandığı takdirde rahatlıkla alınabilmektedir. 30 gün sürecek eğitim sonunda yer alan başarı ölçme sınavına giriş yapan adaylardan minimum 50 puan almaları beklenmektedir. Bu kriteri karşılayan herkes sertifika sahibi olabilmektedir. Kaçıran yahut başarısız olan katılımcılar için ise beş defa sınava giriş hakkı tanınmaktadır. Uzaktan eğitim sistemi ile sunulan kurs, sınavlarında da çoktan seçmeli sorulara yer vermektedir. Dolayısıyla derslere katılım sağlandığı takdirde rahatlık ile masal anlatıcısı unvanına erişilebilmekte ve istihdam sağlanabilmektedir.

Masal ve Hikaye Anlatıcılığı Sertifika programına katılarak e devletten sorgulanan üniversite onaylı sertifika sahibi olabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Bize Ulaşın