iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2
Cevizli Mah, Zuhal Cd. No: 44 Kat: 1, Ofis:231 34846 Maltepe/İstanbul

Masaj Kursu, Masör – Masöz Eğitimi

Masaj Kursu, Masör – Masöz Eğitimi

Masaj kursu, uzaktan eğitim ile üniversite iş birliği hazırlanan programdır. Katılacağınız masörlük kursları sonunda e devlette sorgulanabilen üniversite onaylı masörlük sertifikası sahibi olabilirsiniz.

Masaj Kursu Sertifika Eğitimi Nedir?

Masör ya da masöz olarak masaj mesleğini yapanlar ya da yapmak isteyenler için hazırlanmış eğitim programıdır. Masör kursu için hazırlanan eğitim programını başarı ile tamamlayanlara masaj sertifikası (masör / masöz belgesi) verilmektedir.

Masaj eğitimi ile masör ve masözün masaj uygulamalarını doğru ve en iyi şekilde yapması planlanmaktadır. Masaj uygulamalarına ait tüm işlemleri hijyen ve sağlık kurallarına uygun olarak belirli bir süre içerisinde kendi başına yapabilecek bilgi ve beceriye sahip masör yada masör yetiştirmek hedeflenmiştir. 

Masaj ile ilgili iş yerlerinde çalışmak isteyenlerde masaj kursları zorunlu tutulmaktadır. Masöz ve masözlere verilen kurs programı üniversite onaylıdır. Masaj kursu eğitimi ile 312 saatlik masaj sertifikası alan masör-masözler, hijyen ve sağlık kurallarına uygun olarak mesleğini yapmaktadır. Masaj kursu

Masaj, bir alternatif tıp yöntemidir. Deri, kas, iç organlar, dolaşım ve lenf sistemlerinin, el, elektrik, su aracılığı ile uyarılmasıdır. Masajda iyileştirme sağlamak için mekanik ve sinirsel yolla darbe ve ovma yapılır. Damarları genişleterek kan dolaşımının arttırılması sağlanır. Masaj mesleğini yapan erkeklere masör, bayanlara masöz denir. Masaj kursu ile masör / masöz olabilirsiniz.

Masaj Kursuna Kimler Katılabilir?

Katılım için herhangi bir ön şart istenmemektedir. En az ilköğretim mezunu olan okuma yazma bilen ve mesleği yapacak bedensel ve fiziksel özelliklere sahip olan herkes katılabilir.

Masöz-Masör Olmak için Ne Yapmalıyım?

Masör/Masöz olabilmeniz için üniversite iş birliği ile özel olarak hazırlanmış sertifikalı eğitim programlarına katılmanız masörlük belgesi almanız şarttır. Meslek olarak uzmanlaşabilmek için bol bol uygulama yaparak el becerilerinin geliştirilmesi gerekmektedir.

Masaj Kursu Sertifikası Ne İşe Yarar?

Masörlük sertifikası ne işe yarar? Masözlük sertifikası ne işe yarar? Masaj sertifika alanlar ve mesleğinin yeterliklerini sağlayanlar;
– Güzellik salonları ve merkezlerinde,
– Masaj salonları ve merkezlerinde,
– Kaplıca ve banyo tesislerinde,
– Spa, thalosso terapi ve bakım merkezlerinde,
– Spor merkezleri ve spor salonlarında çalışabilirler.

Masaj Kursu Sertifika Eğitim İçeriği Nasıldır?

– İletişim
– İş Sağlığı ve Güvenliği
– İskelet ve Kasların Yapı ve İşlevleri
– Vücut Sistemlerinin Yapı ve İşlevleri
– Kişisel Hijyen
– Salon Hazırlığı ve Hijyeni
– Aroma Terapi Masajı
– Müşteri Karşılama ve Uğurlama
– Kozmetikleri Tanıma
– Vücut Bakım Kozmetikleri
– Klasik Masaj Teknikleri
– Dekolte ve Yüz Masajı
– Temel Vücut Masajı

Masaj Kursu Sertifika Eğitim Süresi ve Şekli Nasıldır?

Masaj kursu sertifika eğitimi, uzaktan eğitim yöntemiyle internet ortamında verilmektedir. Eğitim 60 Gün sürmektedir. Eğitime ait ders videoları ve pdf dokümanları uzaktan eğitim sistemine yüklenmiştir. Katılımcılar eğitim süresi içerisinde diledikleri gün ve saatlerde sisteme giriş yaparak eğitimlerini tamamlayabilirler.

Eğitim Süresi ve Saati: 60 Gün / 312 Saatlik Sertifika

Eğitim Şekli: Uzaktan Eğitim Sistemi İle İnternet Üzerinden Video Ders ( A-Senkron)

Sınav Şekli ve Türü: Uzaktan Eğitim Sistemiyle, Çoktan Seçmeli Test

Sertifika Sınav Hakkı: 5

Sertifika Sınavı Başarı Puanı: Minimum 50 puan

Belgelendirme: Üniversite Onaylı Sertifika

Eğitim derslerini kısa sürede tamamlayarak, sınava belirlenen tarihten daha önce girebilirsiniz. Sertifika işlemleriniz de daha kısa sürede tamamlanır.

Nasıl Detaylı Bilgi Alabilirim? Eğitime Nasıl Katılabilirim?

Masörlük kursu sertifika eğitimi hakkında eğitim danışmanlarından bilgi almak ve tüm sorularınıza cevap bulmak için Whatsapp ve iletişim numaramızdan iletişime geçebilir ya da Hemen Bilgi Al formunu doldurabilirsiniz. Eğitim danışmanlarımız en kısa süre de detaylı bilgi vermek için geri dönüş sağlayacaklardır. Masörlük / masözlük sertifikası almak için kayıt formunu doldurarak başvurunuzu yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Bize Ulaşın