Bağlarbaşı Mah. Atatürk Cad. Sakarya Sk. No: 35 Kat: 1 Maltepe/İSTANBUL

Kurs Kayıt süreci

Kurs Kayıt süreci

Kurs Kayıt süreci

Kurs Kayıt Süreci

Gri Danışmanlıktan alacağınız kursların kayıt yapılma ve eğitime süreci adım adım şu şekilde yapılmaktadır.

Eğitime Kayıt

Gri Danışmanlık web sitesi üzerinden ilgili eğitim programı seçilir. Seçilen eğitim programına kayıt olmak için kayıt formu doldurulur ve gönderilir. Kayıt Formunu Doldurmak İçin TIKLAYINIZ

Müşteri Temsilcisi İle Görüşme

Kayıt formunun ulaşması ile birlikte Gri Danışmanlık size özel müşteri temsilcisi tanımlaması yapar. Müşteri temsilcisi sizinle irtibata geçer gerekli bilgilendirmeler yapılır ve kayıt işlemi tamamlanır.

Banka Bilgileri / Satın Alma

Kayıt işlemleri tamamlandıktan sonra banka hesabına ilgili kursun ücreti yatılır. Gri Danışmanlık banka hesap bilgilerine ilgili eğitimin eğitim hizmet bedeli yatırılır. Eğitim bedeli yatırılması birlikte eğitimin kullanıcı ve giriş bilgileri kursiyere gönderilerek eğitim başlatılır. Gri Danışmanlık banka hesap bilgileri için TIKLAYINIZ

Gerekli Belgelerin Teslim Edilmesi

Gri Danışmanlığa ait iletisim@gridanismanlik.com e-posta adresine, kimlik ön yüzü fotoğrafı veya arkalı önlü fotokopisi, eğitim sözleşmesi belgelerini gönderiniz. İstenilen bilgi ve belgeleri  0 552 254 9664 Whatsapp iletişim hattına da whatsaap üzerinden gönderilebilir.

Giriş Bilgilerinin Alınması

GRİ DANIŞMANLIK tarafından ilgili kursun giriş bilgileri ve giriş şifresi 24 saat içerisinde kursiyerin cep telefonuna mesaj yada mail olarak gönderilir. Kullanıcı bilgilerinin kursiyere ulaşması ile birlikte eğitim başlar. 

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
× Whatsapp ile Görüşmeyi Başlat