iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2
Bağlarbaşı Mahallesi. Atatürk Caddesi. Sakarya Sokak No: 35/42 Maltepe / İSTANBUL

Kurs Kayıt Süreci

Kurs Kayıt Süreci

Gri Danışmanlık Kurs Kayıt Süreci

Kurs kayıt süreci  nasıl olacak? Gri Danışmanlıktan alacağınız kursların kayıt yapılma ve eğitime süreci adım adım şu şekilde yapılmaktadır.

Eğitime Kayıt

Gri Danışmanlık web sitesi üzerinden ilgili eğitim programı seçilir. Seçilen eğitim programına kayıt olmak için kayıt formu doldurulur ve gönderilir. Kayıt Formunu Doldurmak İçin TIKLAYINIZ

Müşteri Temsilcisi İle Görüşme

Kayıt formunun ulaşması ile birlikte Gri Danışmanlık size özel müşteri temsilcisi tanımlaması yapar. Müşteri temsilcisi sizinle irtibata geçer gerekli bilgilendirmeler yapılır ve kayıt işlemi tamamlanır.

Banka Bilgileri / Satın Alma

Kayıt işlemleri tamamlandıktan sonra banka hesabına ilgili kursun ücreti yatılır. Gri Danışmanlık banka hesap bilgilerine ilgili eğitimin eğitim hizmet bedeli yatırılır. Eğitim bedeli yatırılması birlikte eğitimin kullanıcı ve giriş bilgileri kursiyere gönderilerek eğitim başlatılır.

Gerekli Belgelerin Teslim Edilmesi

Kayıt formunu doldururken bilgilerinizin doğru olduğundan emin olunuz. Sertifikalar vermiş olduğunuz bilgiler üzerine düzenlendiğini unutmayınız. Hatalı bilgi verilmesinden kaynaklı doğacak maddi zararlar kursiyere ait olduğunu unutmayınız.

Gri Danışmanlığa ait iletisim@gridanismanlik.com e-posta adresine, kayıt için istenen evrakları gönderiniz. İstenilen bilgi ve belgeleri  0 544 644 1301 Whatsapp iletişim hattına da whatsaap üzerinden gönderilebilir.

Giriş Bilgilerinin Alınması

Gri Danışmanlık tarafından ilgili kursun giriş bilgileri ve giriş şifresi 24 saat içerisinde kursiyerin cep telefonuna mesaj yada mail olarak gönderilir. Kullanıcı bilgilerinin kursiyere ulaşması ile birlikte eğitim başlar. 

Sertifikanın Ulaştırılma Süreci

Eğitim sürecini başarı ile tamamladığınız ve Kamu Üniversitesi Onaylı sertifikanızı almaya hak kazandığınız taktirde. Sertifikanız 1-15 gün içerisinde e devlete yüklenir.

Sertifikasyon Süreci ve Sertifika İşlemleri

Gri Danışmanlık  Sertifikasyon süreci aşağıdaki işlemler tamamlandıktan sonra başlatılır

  • Derslerin %50′ine katılmış olmak gerekir.
  • Online yapılacak sınavda geçer not (50) almak gerekmektedir.

Bu süreçleri başarıyla tamamlayan kursiyerlerin sertifika işlemleri başlatılır. Sertifikaların imza ve onay  için Üniversiteye gönderilir. Onay ve imza işlemleri tamamlanan sertifika e devlete yüklenir.

Gri Danışmanlık sertifikasyon süreci sonuna Devlet Üniversitesi onaylı Uluslararası geçerli Sertifika verilmektedir.

Sertifikalar eğitim süresi bittikten sonra 15 iş günü içerisinde e devlete yüklenir. Ayrıca sertifika gönderimi yapılmaz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Bize Ulaşın