Bağlarbaşı Mah. Atatürk Cad. Sakarya Sk. No: 35 Kat: 1 Maltepe/İSTANBUL

İstanbul Kodlama ve Robotik Eğitmenliği Sertifika Programı

İstanbul Kodlama ve Robotik Eğitmenliği Sertifika Programı

İstanbul kodlama ve robotik eğitmenliği sertifika programı ile farklı alanlarda görev yapan uygulayıcılara robotik kodlama eğitimi konusunda teorik ve pratik boyutlarıyla bilgi, beceri ve yetkinlik kazandırmak amaçlanmaktadır. İstanbul robotik kodlama kursu programlarına katılarak alacağınız robotik kodlama sertifikası ile MEB’e bağlı kurumlarda, kamu ve özel kurumlarda robotik kodlama eğitmenliği yapabilirsiniz. Robotik Kodlama eğitmenlik kursu İstanbul programı uzaktan eğitim şeklinde yapılan ve İstanbul ve ilçelerinden katılabileceğiniz programdır. İstanbul robotik kodlama eğitmen eğitimi sertifika programı, üniversite onaylı eğitim programıdır.

İstanbul Kodlama ve Robotik Eğitmenliği Sertifika Programı

Robotik kodlama eğitmen eğitimi İstanbul programı ile Meb’e bağlı kurumlarda, devlet ya da özel eğitim kurumlarında, özel öğretim kurslarında, anaokulu ve kreşlerde öğrencilerin sözel, sayısal ve sosyal zekalarını geliştirmek için kullanılan Robotik ve Kodlama Eğitiminin etkin ve verimli bir şekilde kullanılmasını sağlamak amaçlanmaktadır. Ayrıca hangi yaş grubuna hangi Robotik ve Kodlama Eğitimini daha faydalı olacağını bilmek ve öğretmektir.

Robotik kodlama kursu İstanbul programına katılan Milli Eğitim Bakanlığında çalışan öğretmenler, ders dışı egzersiz açabilmeleri için gerekli olan eğitim ve sertifikayı bu programa katılarak alabilirler. Robotik kodlama eğitim içeriğine buraya tıklayarak bakabilirsiniz.

İstanbul Kodlama ve Robotik Eğitmenliği Eğitimine Kimler Katılabilir ?

İstanbul robotik kodlama eğitmen eğitimi sertifikasını kimler alabilir ? Robotik kodlama eğitimi İstanbul programına kimler katılabilir ?

– Sınıf Öğretmenleri

– Tüm Branş Öğretmenleri

– Okul Öncesi Öğretmenleri

– Robotik ve Kodlama Eğitmenliği Kursu Vermek İsteyenler

– Çocukları ile Keyifli Vakit Geçirmek İsteyen Anne Babalar Bu eğitime katılabilirler .

İstanbul Robotik Kodlama Eğitmenliği Kursu Ne İşe Yarar?

Robotik kodlama eğitmen eğitimi İstanbul programına katılarak alacağınız Robotik kodlama eğitmenlik sertifikası ne işe yarar?

– Mebde kurs ve egzersiz açabilirsiniz.

– Halk eğitimlerde kurs açabilirsiniz

– Özel okullarda eğitmenlik yapabilirsiniz

– Robotik ve Kodlama Eğitmenliği atölyesi açabilirsiniz.

– Belediyelerin sosyal etkinlik merkezlerinde öğreticisi olarak çalışabilirsiniz.

– Etüt merkezlerinde, satranç merkezlerinde, zeka-oyunlarına ek olarak eğitim kodlama ve robotik dersleri verebilirsiniz.

İstanbul Robotik kodlama eğitmen eğitimi sertifika programına Türkiye’nin her yerinden katılarak sizde eğitmenlik sertifikasını alabilirsiniz. Eğitimlerimiz uzaktan eğitim şeklindedir.

Uzaktan Eğitim İle Katılabileceğiniz MEB’de Geçerli Üniversite Onaylı Robotik Kodlama Eğitmen Eğitimi Programına Başvurmak İçin Tıklayınız

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
× Whatsapp İletişim