Bağlarbaşı Mah. Atatürk Cad. Sakarya Sk. No: 35 Kat: 1 Maltepe/İSTANBUL

Hızlı Okuma Eğitmenliği Sertifikası Nasıl Alınır ?

Hızlı Okuma Eğitmenliği Sertifikası Nasıl Alınır ?

Hızlı okuma eğitmenliği sertifikası nasıl alınır ? Hızlı okuma eğitmenliği sertifika programı daha çok öğretmenlere ve halk eğitim merkezlerinde kurs açmak isteyenlere yönelik hazırlanmış, alanında uzman eğitmenlerin gözetiminde uzman kişilerce hazırlanmış kaliteli ve verimli bir eğitim programıdır.

Hızlı Okuma Eğitmenliği Sertifikası Nasıl Alınır ?

Anlayarak hızlı ve  etkin okuma tekniklerini birey yada gruplara öğretmeyi hedefleyen profesyoneller yetiştirmek. Programa katılanlara ‘’Hızlı Okuma’’ Eğitimi sürecini profesyonel olarak yönetme bilgi ve becerisini yerleştirmek. Katılımcıların öğrencide okuma ile ilgili değişim ve dönüşüm dinamiklerini harekete geçirebilmesini sağlamak. Katılımcıların yeni okuma alışkanlıklarını kavrayıp mesleki ve özel hayatları içerisinde pratik bir şekilde uygulayabilmelerini sağlamak

Hızlı Okuma Sertifikası Nasıl Alınır ? Hızlı okuma sertifikası; hızlı okuma eğitimi sonrası alınan belgedir. Bu sertifikayı alarak sahip olacağımız avantajlara göz atacak olursak; devlet ve özel okullarında, eğitim ve danışmanlık merkezlerinde, koçluk merkezlerinde ve halk eğitim merkezlerinde gerekli yeterlilikleri sağladıktan sonra eğitmen olabilirler. Eğitim Sonunda alacağınız sertifika ile isterseniz Halk Eğitim Merkezlerinde kurs açabilir, isterseniz kendi okulunuzda egzersizler açabilirsiniz.

Hızlı Okuma Eğitmen Eğitimi sertifika programı MEB’de egzersiz açabileceğiniz bir programdır. Aldığınız bu kurs ile birlikte MEB’de görev yapan öğretmenlerimiz egzersiz açabilir, hızlı okuma seçmeli derse eğitici olarak katılabilir. MEB’de görev almayan eğiticilerimiz de özel kurum ve kuruluşlarda Hızlı okuma eğitmeni olarak çalışabilirler. Sertifikalar Üniversite onaylı olup uluslararası geçerlidir.

Hızlı okuma eğitimlerine halk eğitim merkezlerinde, belediyelerde, bazı özel kişisel gelişim merkezlerinde ve bu özel kursların internet üzerindeki online eğitimlerinden faydalanılabilir.  Faydalanılan eğitimden sonra alınan sertifika ile eğitmen olarak çalışabilir kendi işinizi kurabilirsiniz.

Hızlı Okuma Eğitmenliği sertifikası ile kendi okulunuzda egzersiz açıp hem kendinize ek gelir sağlayabilir, hem de öğrencilerinize daha faydalı olabilirsiniz.

Hızlı Okuma Eğitmenliği Sertifikası Nasıl Alınır diye düşünmenize gerek yok,  Hızlı Okuma Eğitmenliği Sertifikası Programımıza Katılarak Sertifikanızı Alabilirsiniz. Eğitimlerimiz uzaktan eğitim ile gerçekleşmektedir.

Üniversite onaylı Uluslararası geçerli Hızlı Okuma Eğitmenlik Eğitimi Sertifikası Programı olan Hızlı Okuma Eğitmen Eğitimine hemen başvurup, Hızlı Okuma Eğitmenliği sertifikanızı alabilirsiniz.

Uzaktan Eğitim İle Katılacağınız MEB’de Geçerli Üniversite Onaylı Hızlı Okuma Eğitmen Eğitimi Programına Başvurmak İçin Tıklayınız

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
× Whatsapp ile Görüşmeyi Başlat