Şirinevler Mh. Mareşal Fevzi Çakmak Cd. Gediz Sk. No: 6 Bahçelievler / İSTANBUL

Hızlı Okuma Eğitmenliği Kursu Fiyatları

Hızlı Okuma Eğitmenliği Kursu Fiyatları

Hızlı Okuma Eğitmenliği Kursu Fiyatları hakkında bilgi vermeden önce Anlayarak Hızlı Okuma Eğitmenliği programında amaç; Anlayarak hızlı okuma konusunda kendisini geliştirmek ve meslek edinmek isteyen kişiler düzenlenmiş bir eğitimdir. Bu eğitimde kişilere anlayarak hızlı okuma ve öğrenme teknikleri konusunda bilgi ve becerileri kazandırmak, kurumlarda iç eğitmen kadrosu yaratmak, mevcut durumda eğitmenlik yapan kişilerin bilgi ve beceri seviyelerini artırmaktır.

Hızlı Okuma Eğitmenliği Kursları Fiyatları, kursun toplam saat ve süresi, kurs programı, gruptaki kursiyer sayısı ve kursun diğer özelliklerine göre farklılık göstermektedir. Sitemizde yer alan kursumuzu inceleyerek hızlı okuma kurs fiyatları hakkında daha detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Hızlı Okuma Eğitmenliği Kursu Fiyatları için iletişim numaralarımızdan arayarak güncel fiyatları öğrenebilirsiniz

Hızlı Okuma Eğitmeni nasıl olabilirim diye düşünüyorsanız kurumumuzda açılan kurslara katılabilir sizde Hızlı Okuma Eğitmeni olabilirsiniz. Eğitimlerimiz uzaktan eğitim olarak verilmekte ve sertifikamız kamu üniversitesi onaylı uluslararası geçerli sertifikalardır

HIZLI OKUMA EĞİTMEN EĞİTİMİ Sertifikası Almak İster misiniz? Ayrıntılı Bilgi Almak İçin TIKLAYINIZ

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Whatsapp ile Görüşmeyi Başlat