Bağlarbaşı Mahallesi, Atatürk Caddesi, Sakarya Sokak No: 35 Kat: 1 34844 Maltepe / İSTANBUL

Hızlı Okuma Eğitmenleri Ne Kadar Maaş Alıyor

Hızlı okuma

Hızlı Okuma Eğitmenleri Ne Kadar Maaş Alıyor

Hızlı Okuma Eğitmenleri Ne Kadar Maaş Alıyor.

Hızlı Okuma Eğitmeni Mesleğinin maaşları, tanımı, ne iş yaptığı, nasıl olunduğu, iş imkanları hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz.

Hızlı Okuma Öğretmenleri, Hızlı Okuma Eğitmenleri maaşları son yıllarda artış göstermiştir. Hızlı Okuma Öğretmenlerinin yaptıkları işleri, çalışma koşullarını ve maaşları hakkında bilgiler yazımızda

Kimler katılabilir?

  • Tüm öğretmenler,
  • Mebde kurs açmak isteyenler,
  • Halk eğitim merkezlerinde egzersiz açmak isteyenler,
  • Özel ders veren öğretmenler,
  • Yeni mezun öğretmenler,
  • Kişisel gelişim alanında seminer vermek isteyenler,
  • Eğitim sektöründe çalışmak isteyenler,
  • Hızlı okuma eğitmenliği yapmak isteyenler,
  • Okuma hızını arttırmak isteyen herkes katılabilir,

Hızlı Okuma Eğitmenleri Ne Kadar Maaş Alıyor. Hızlı Okuma Öğretmenleri Maaşları 657 Sayılı Devlet Memuru Statüsünde çalışanlar Her sene yılda iki defa ocak ve temmuz ayında zam almaktadırlar. Her Zam döneminde aldıkları Zam oranı ise %3 lük bir dilimdir ve Ek olarak Evli olan ve eşi çalışmayan bir Hızlı Okuma Eğitmeni maaşına ilave olarak Aile yardım tazminatı ve çocuğu olanlar için yaş grubuna göre değişiklik gösteren bir rakam ilave edilmektedir.

Hızlı Okuma Öğretmenleri Maaşları 2017 Ocak döneminde Aldığı Maaş Devlet okullarında 1400 TL ile 1800 TL arasında değişmektedir.

Özel okullarında Hızlı Okuma Eğitmenleri Maaşları ise 2250 TL ile 2600 TL arasında değişiklik göstermektedir.

Hızlı Okuma Öğretmenleri Ne Kadar Maaş Alıyor öğrendikten sonra, sizler için hazırladığımız Hızlı Okuma Eğitmenlik Sertifika Programına katılmak ister misiniz?

Kamu Üniversitesi Onaylı MEB’de geçerli Hızlı Okuma Eğitmen Eğitimi Sertifika Programı Uzaktan Eğitim Sistemi ile her yerden derslere katılabilirsiniz.

Hızlı Okuma Eğitmenleri Ne Kadar Maaş Alıyor bunları öğrendikten sonra uzaktan eğitim Hızlı Okuma Eğitmen Eğitimi Sertifika Programını başarı ile tamamlayan kursiyerlere, tüm özel ve kamu kurumlarında, meb ve halk eğitim merkezlerinde geçerli kamu üniversitesi onaylı “Hızlı Okuma Eğitmen Eğitimi ” sertifikası verilecektir.

Örnek Ders videolarını İzlemek İçin Tıklayınız

HIZLI OKUMA EĞİTMENLİK EĞİTİMİ Sertifika Programına Katılmak İster misiniz? Başvurmak ve Ayrıntılı Bilgi Almak İçin TIKLAYINIZ

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
× Whatsapp ile Görüşmeyi Başlat