Bağlarbaşı Mahallesi, Atatürk Caddesi, Sakarya Sokak No: 35 Kat: 1 34844 Maltepe / İSTANBUL

Hızlı Okuma Eğitmeni Ne İş Yapar, Nasıl Olunur, Nedir, Görevi ve Maaşı

Hızlı okuma

Hızlı Okuma Eğitmeni Ne İş Yapar, Nasıl Olunur, Nedir, Görevi ve Maaşı

Hızlı Okuma Eğitmeni Ne İş Yapar, Hızlı okuma öğretmeni Nasıl Olunur, Hızlı okuma eğitmeni Nedir, hızlı okuma öğretmeninin Görevi ve hızlı okuma eğitmeninin Maaşı ne kadar. Hızlı Okuma Eğitmeni Mesleği Nedir, Nasıl Olunur?

Hızlı Okuma Eğitmeni ne iş yaptığı, nasıl olunduğu, mesleğinin maaşları, tanımı, meslek kodu nedir ve iş imkanları hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz.

İş veya Meslek Adı : Hızlı Okuma Eğitmeni

Mesleğin Tanımı : 

Gereken Eğitim Düzeyi : En Az Ortaöğretim (Lise ve Dengi)

Meslek Ana Grubu : Profesyonel Meslek Mensupları

Meslek Alt Ana Grubu : Eğitim İle İlgili Profesyonel Meslek Mensupları

Meslek Grubu : Eğitim İle İlgili Diğer Profesyonel Meslek Mensupları (235-Devam)

Meslek Birim Grubu: Başka Yerde Sınıflandırılmamış Eğitim İle İlgili Profesyonel Meslek Mensupları 1

Mesleğin Niteliği : Hızlı Okuma Eğitmeni, çalışılan birimin genel çalışma prensipleri doğrultusunda, araç, gereç ve ekipmanları etkin bir şekilde kullanarak, işçi sağlığı, iş güvenliği ve çevre koruma düzenlemelerine ve mesleğin verimlilik ve kalite gereklerine uygun olarak: vb. görev ve işlemleri yerine getirir.

Hızlı Okuma Eğitmeni Ne İş Yapar. Hızlı okuma eğitmeni olmak için önce hızlı okuyabilmek gerekmektedir. Hızlı okuma eğitmeni yetiştirirken öncelikli hedefimiz eğitmenin hızlı okumasını sağlamaktır. Hızlı okumak için yüzlerce çeşit egzersizler mevcuttur Hem üniversite öğretim görevlileri hem de üniversite dışında uzman eğitimcilerle en etkin hızlı okuma yöntemlerini sizler için seçtik.

Hızlı Okuma Eğitmeni Ne İş Yapar. Eğitmenin hızlı okuması ve de eğitim vereceği kişilerden farklılığını kazandırmak için iki yöntem kullanırız. Hızlı okuma eğitmen adayları hem hızlı okuma eğitmen eğitimi içerisinde yer alan egzersizleri yaparken bir yandan da Hızlı Okuma Programı ile de hem günlük ekstra egzersiz ve yöntem uygular hem de kendi gelişimlerini istatistik olarak ölçebilmektedirler. Bu sayede profesyonelce hazırlanmış program ve hızlı okuma eğitmenlik video programları ile etkin hızlı okuyan ve okutan eğitimciler olurlar.

Bu yazımızda Hızlı Okuma Eğitmeni ne iş yaptığı, nasıl olunduğu, mesleğinin maaşları, tanımı, meslek kodu nedir ve iş imkanları hakkında bilgiler paylaştık

Kaynak: işkur resmi web sayfası

Örnek Ders videolarını İzlemek İçin Tıklayınız

HIZLI OKUMA EĞİTMEN EĞİTİMİ Sertifika Programına Katılmak İster misiniz? Başvurmak ve Ayrıntılı Bilgi Almak İçin TIKLAYINIZ

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Whatsapp ile Görüşmeyi Başlat