Bağlarbaşı Mahallesi, Atatürk Caddesi, Sakarya Sokak No: 35 Kat: 1 34844 Maltepe / İSTANBUL

Hızlı Okuma Ders Dışı Egzersiz Dökümanları

Hızlı okuma

Hızlı Okuma Ders Dışı Egzersiz Dokümanları

Hızlı Okuma Ders Dışı Egzersiz Dökümanları, Anlayarak hızlı okuma ders dışı egzersiz planı dosyası olarak sitemize yüklenmiştir

Anlayarak hızlı okuma Eğitmenliği ders dışı egzersiz planı dosyasını bilgisayarınıza indirmek için bu sayfadaki ilgili yere tıklayınız.

Hızlı Okuma Dersi Ders Dışı Egzersiz Dökümanları bölümüne ayrıca hızı okuma kurs planı ve  hızlı okuma ders programı da eklenmiştir.

Hızlı okuma düşünmeyi hızlandırarak, okuduğunu anlayarak birim miktarda zihnimizden akan kelime sayısının artırılmasına anlamına gelir. Hızlı okuma eğitimi almış insanlar almamış olanlara göre 3 ila 10 kat daha hızlı okudukları kanıtlanmıştır.Hızlı okumak için birtakım şartların yerine getirilmiş olması gerekir.

Hızlı okuma, okuma hızınızın bilimsel yöntemlerle geliştirilerek çok daha kısa sürelerde çok daha fazla sayıda metni/dokümanı/kitabı anlayarak okuyabilme yeteneğidir. “Anlama”nın altını çizdik çünkü okuma kabiliyetinde de önemli olan nicelik değil nitelik, yani okuma eylemini ne kadar çok gerçekleştirdiğiniz değil, ne kadar etkili gerçekleştirdiğinizdir.

Hızlı Okuma Kursları, göze nasıl bakması, nasıl okuması ve nasıl kayması gerektiğini ‘otomatik’ olarak öğretir. Okuma ritmini ve hızını, gözün algılama kapasitesini, dikkat ve konsantrasyonu geliştirir. Göz-beyin arasındaki psikomotor okuma koordinasyonunu yeniden programlayarak, “anlayarak hızlı okuma” alışkanlığını kişinin özel gayretine ihtiyaç bırakmadan bilinçaltına yerleştirir.

Hızlı Okuma Kursu Programı dosyası, Çeşitli Egzersiz Dokümanları bölümünde bulunmaktadır. Hızlı Okuma Kursu Programı Gri danışmanlık, Hızlı Okuma Kursu Programı indir.

Anlayarak hızlı okuma ders dışı egzersiz planı dosyası eklendi. Anlayarak hızlı okuma egzersiz planı dosyasını bilgisayarınıza indirmek için bu sayfadaki yönergeleri takip ediniz. Anlayarak hızlı okuma dersi egzersiz planı dosyasına benzer dosyalar sitemizde yer almaktadır.

Egzersiz Planları indir. Egzersiz açmak için gerekli tüm evrakları buradan indirebilirsiniz. Egzersiz planları, veli dilekçeleri, öğrenci listeleri, evraklar. Egzersiz planları ve gerekli diğer evrakları buradan bulabilir ve indirebilirsiniz.

Anlayarak hızlı okuma ders dışı egzersiz planı dosyasına benzer dosyalar sayfamıza eklenmeye devam edilecektir. Sayfamızı sürekli güncellemeler yapılacaktır

Ders dışı egzersiz planı Anlayarak Hızlı Okuma 2016-2017 İndirmek için TIKLAYINIZ

Etkili ve Hızlı Okuma Kurs Planı İndirmek için TIKLAYINIZ

Hızlı Okuma Ders Programı İndirmek İçin TIKLAYINIZ

Örnek Ders Videolarını İzlemek İçin Tıklayınız

HIZLI OKUMA EĞİTMEN EĞİTİMİ Sertifika Programına Katılmak İster misiniz? Başvurmak ve Ayrıntılı Bilgi Almak İçin TIKLAYINIZ

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
× Whatsapp ile Görüşmeyi Başlat