Bağlarbaşı Mahallesi. Atatürk Caddesi. Sakarya Sokak No: 35/42 Maltepe / İSTANBUL

Hasta ve Yaşlı Bakımı Uzmanlık Kursu Sertifika Eğitimi

Hasta ve Yaşlı Bakımı Uzmanlık Kursu Sertifika Eğitimi

Hasta ve Yaşlı Bakımı Uzmanlık Kursu e devlet onaylı bir sisteme sahiptir. Kurs programı üniversiteler ile birlikte hazırlanmıştır. Donanımlı ve alanında uzman olan kişiler tarafından ele alınan konular oldukça faydalı bilgileri de bünyesinde barındırmaktadır. Siz de bu programa dahil olarak uzman bir bakım elemanı olarak kendinizi yetiştirebilirsiniz. Kurs bitiminde de sertifika almaya hak kazandığınız takdirde çeşitli kurum ve kuruluşlarda istihdam etme şansı elde edersiniz.

Hasta ve Yaşlı Bakımı Uzmanlık Kursuna Kimler Katılabilir?

Hasta ve Yaşlı Bakımı Uzmanlık Kursu için katılım konusunda herhangi bir şart mevcut olmamakla birlikte bu alanda çalışmak isteyen herkes başvuru yapabilmektedir. Yardım ve hoşgörü tabanlı ilerleyen bu iş alanında daima bireylere fayda sağlamak isteyen adaylar yer almaktadır. Siz de o adaylardan biri iseniz bu eğitime dahil olarak uzmanlık kazanabilirsiniz. Sahip olacağınız yetki belgesi ile hayat boyu yardıma muhtaç olan kişilere profesyonel bir destek sağlayabilirsiniz.

Hasta ve Yaşlı Bakımı Uzmanlık Sertifikası Ne İşe Yarar?

Hasta ve Yaşlı Bakım Uzmanlık Kursu sonunda verilen sertifika sayesinde iş imkanı sağlamaktadır. Bu sertifika kursa katılan değil kurs bitiminde yapılan sınavda geçer not alabilen kişilere verilmektedir. Eğitim programı uzaktan olup sertifika üzerinde ‘’Uzaktan Eğitim’’ ibaresini barındırmamaktadır. Bu yetki belgesi ile dilediğiniz kurum ve kuruluşlara iş başvurusunda bulunarak istihdam edebilirsiniz.  Yaşlı ve hasta bakım alanında çalışarak yardıma muhtaç olan kişilere fayda sağlayabilir ve hayatlarının bu döneminde onlara destek olabilirsiniz.

Hasta ve Yaşlı Bakım Uzmanlık Eğitimi Nasıl Alınır?

Hasta ve Yaşlı Bakımı Uzmanlık Kursu alabilmek için uzaktan olarak işlenen derslere 30 gün / 560 saat aralığında katılım sağlamanız beklenmektedir. İsteğe bağlı olarak tüm dersler sonradan da izlenebilmektedir. Kurs sonunda bir adet çoktan seçmeli sınav yapılmakta ve 50 puan alan her aday sertifikaya sahip olabilmektedir. Siz de bu alanda başarılı olacağınıza inanıyor iseniz programa dahil olarak Gri Danışmanlık bünyesinde sürecinizi başlatabilirsiniz. Kurs bitiminde yardıma muhtaç, yaşlı ve hasta kişilere fayda sağlamak için ilk adımı atmış olursunuz.

Hasta ve Yaşlı Bakım sertifika programına katılarak e devlette sorgulanan üniversite onaylı Hasta ve Yaşlı Bakım sertifikası sahibi olabilirsiniz. Kayıt formunu doldurarak hemen başvuru yapabilirsiniz. Eğitim içeriğini buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Bize Ulaşın