cuzdan destek1 sunum bilgi gazete nakliye dunya gulenyuz yorum arti urun klasor elmas monitor iletisim telefon bilim anlasma alinti video canta soru sepet foto kalp ampul kampanya destek2 kullanici konum bina istatistik ok mouse kurumsal zar liste ev ceptelefonu sozlesme takvim duyuru yildiz menu saat pdf ayar whatsapp para deney tamir
Bağlarbaşı Mahallesi. Atatürk Caddesi. Sakarya Sokak No: 35 Kat: 1 34844 Maltepe / İSTANBUL

Hasta ve Yaşlı Bakımı Sertifikası

Hasta ve Yaşlı Bakımı Sertifikası

Hasta ve yaşlı bakımı kursu programına katılarak hasta ve yaşlı bakımı sertifikası alabilirsiniz. Hasta ve yaşlı bakımı belgesi ile hastanelerde, huzur evlerinde, bakım merkezlerinde hasta ve yaşlı bakıcısı olarak çalışabilirsiniz.

Hasta Yaşlı Bakımı Sertifikası Nedir ?

Hastanelerde, hasta bakım merkezlerinde ve huzur evlerinde çalışmak ve personel istihdam etmek için zorunlu tutulan belgeye hasta ve yaşlı bakım sertifikası denir. Yaşlı bakımı, yaşlı ve hastaların düzenli ve sağlıklı bakım işlemlerinin yapılması amacıyla hasta ve yaşlı bakımı elemanlarına her zaman ihtiyaç bulunmaktadır.

Hasta ve yaşlı bakımı kursu ve sertifikası verilen hasta ve yaşlı bakımı sertifika programı hakkında bilgi edinmek isterseniz buraya tıklayarak eğitimin içeriğine bakabilirsiniz.

Hasta ve Yaşlı Bakımı Sertifikası Ne İşe Yarar ?

Hasta bakıcı sertifikası, yaşlı bakım sertifikası alanlar mesleğin yeterliğini sağlayanlar ;

– Hastanelerde

– Huzur evlerinde

– Bakım evlerinde

– Yaşlı bakım evlerinde

– Evde hasta bakıcılığı

– Geronto-psikiyatri kliniklerinde

– Özel eğitim ve rehabilitasyon merkezlerinde

– Özel bakım elemanı sağlayan istihdam firmalarında çalışabilirler.

Hasta ve yaşlı bakımı iş ilanları ve iş imkanları çok olan bir meslektir. Özel bakım evlerinin çokça açılması ile personel ihtiyacı daha da artmıştır. Bireyler kamu ve özel  sektörde ve bir çok alanda iş bulabilmektedir. Hasta ve yaşlı bakımı elemanı günümüzde en çok personel aranan meslek grubu içerisindedir.

Hasta ve Yaşlı Bakım Sertifikası Nasıl Alınır ?

Yaşlı bakım sertifikası nasıl alınır? Gri Danışmanlık üniversite iş birliği ile hazırlanan Hasta ve yaşlı bakımı sertifika programına katılarak hasta ve yaşlı bakımı belgesi alabilirsiniz. Alınacak eğitim ve sertifika, devlet hastanelerinde, özel hastanelerde, huzur evlerinde ve bakım merkezlerinde, yaşlı bakım evlerinde geçerlidir. Hasta ve yaşlı bakımı belgesi ile iş imkanları yüksek bir mesleğe adımınızı atabilirsiniz.

Hasta Yaşlı Bakım Sertifikası Nereden Alınır ?

Hasta ve yaşlı bakımı elemanı olarak çalışabilmeniz için hasta ve yaşlı bakımı eğitimini ve sertifikasını Gri Danışmanlık ’tan alabilirsiniz. Türkiye’nin her yerinden katılabileceğiniz uzaktan eğitim ile yapılan, hasta ve yaşlı bakımı sertifika programı ile sizde hasta ve yaşlı bakımı elemanı olabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey buraya tıklamak ve hasta ve yaşlı bakımı sertifika programına katılmak.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
× Whatsapp