iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2
Cevizli Mah, Zuhal Cd. No: 44 Kat: 1, Ofis:231 34846 Maltepe/İstanbul

Eğitim ve Öğrenci Koçu Nerelerde Çalışır?

Eğitim ve Öğrenci Koçu Nerelerde Çalışır?

Eğitim ve öğrenci koçu olmak isteyen bireyleri meslek ile ilgili araştırmalarında Eğitim ve öğrenci koçu nerelerde çalışır ? Eğitim ve öğrenci koçu çalışma alanları nerelerdir ? sorularına yanıt aramaktadırlar.

Eğitim ve Öğrenci Koçu Nerelerde Çalışır?

Koçluk ; eğitim ortamında bir koç ve öğrenci arasında kurulan, öğrencinin gelişimini destekleme amaçlı bir güç birliğidir. Koçluk öğrencinin; kendini tanımasına, kendisinde geliştirebileceği alanlarla ilgili hedefler belirlemesine, öğrenme becerilerini kazanmasına, organizasyonel beceriler ve sorumluluk duygusu geliştirmesine yardımcı olmak, yaşadığı/karşılaşabileceği problemlerle baş etme becerisini geliştirmeyi amaçlamaktadır.

Eğitim ve öğrenci koçluğu yapmak için eğitim ve öğrenci koçluğu sertifikasına sahip olmanız gerekir. Üniversite onaylı alınacak Eğitim Koçluğu eğitimi ile öncelikle kendi kişisel gelişiminize önemli katkı sağlarsınız. Ayrıca alacağınız eğitim ile öğrencilerin eğitim süreçlerine katkılarda bulunursunuz.

Eğitim ve öğrenci koçluğu , öğrenciyi kendi hedeflediği noktaya odaklayıp, istediği başarıya ulaştıran, kendi kaynaklarının farkına varmasını sağlayan; kısaca, kendi hayat planlarını yapıp bunları gerçekleştirmesini sağlayan bir hizmettir. Eğitim ve öğrenci koçluğu, üniversite sınavına hazırlanma sürecine girmiş öğrenciye ve öğrencinin derslerinde başarı kazanması için gerekli tüm desteği sağlar. Eğitim ve öğrenci koçu kısaca sınav sürecine girmiş tüm öğrencilerle çalışır. eğitim hayatlarının dönüm noktalarında en büyük yardımcıları olur. Onlar için deniz feneri görevi görür.

Eğitim ve Öğrenci Koçluğu Sertifikası İş imkanları

Eğitim ve öğrenci koçluğu sertifikası alanlar ;

– Birebir eğitim danışmanlığı yapabilirsiniz

– Kendi iş yerinizi açabilirsiniz

– Okullarda proje başlatabilirsiniz

– Hali hazırda var olan projelerde öğrenci koçu olarak yer alabilirsiniz

– Devlet ve Özel Okullarda çalışabilirsiniz

– Koçluk ve Eğitim Merkezlerinde çalışabilirsiniz

– Danışmanlık Merkezlerinde çalışabilirsiniz

– Etüt Merkezlerinde çalışabilirsiniz

– Halk Eğitim Merkezlerinde çalışabilirsiniz

Bu yazımızda Eğitim ve öğrenci koçu nerelerde çalışır ? Eğitim ve öğrenci koçu çalışma alanları nerelerdir ? sorularına detaylı cevaplar verildi.

Üniversite onaylı uluslararası geçerli öğrenci koçluğu ve eğitim danışmanlığı sertifikası almak ister misiniz? Öğrenci koçluğu ve eğitim danışmanlığı eğitimi artık Türkiye’nin her yerinde. Online olarak hazırlanmış bu eğitimimiz sayesinde eğitime Türkiye’nin her yerinden katılabilirsiniz.

Öğrenci koçluğu ve eğitim danışmanlığı sertifika programına hemen başvurup, öğrenci koçluğu ve eğitim danışmanlığı sertifikanızı alabilirsiniz. Eğitimlerimiz uzaktan eğitim ile gerçekleşmektedir.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Bize Ulaşın