iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2
Cevizli Mah, Zuhal Cd. No: 44 Kat: 1, Ofis:231 34846 Maltepe/İstanbul

Eğitim ve Öğrenci Koçu Ne Kadar Maaş Alır?

Eğitim ve Öğrenci Koçu Ne Kadar Maaş Alır?

Eğitim ve öğrenci koçu ne kadar maaş alır ? Eğitim ve öğrenci koçu ne kadar kazanır ? Eğitim ve öğrenci koçları seans ücretleri ne kadar ? Eğitim ve öğrenci koçlarının aylık kazançları ne kadar ? Eğitim ve öğrenci koçu olursam ne kadar kazanırım ? Eğitim ve öğrenci koçlarının saatlik, haftalık ve aylık seans ücretleri hakkında bilgi yazımızda.

Eğitim ve Öğrenci Koçu Ne Kadar Maaş Alır?

Eğitim ve öğrenci koçlarının aylık sabit bir geliri bulunmamaktadır. Eğitim ve öğrenci koçları öğrencilerinden tıpkı psikologlarda olduğu gibi seans başı ücret almaktadırlar. Ancak eğitim ve öğrenci koçlarının yaptıkları iş kesinlikle psikologlar ile karıştırılmamalı ve bu ayrım asla unutulmamalıdır. Günümüz rakamlarında bir eğitim ve öğrenci koçu seans için 150 ile 450 TL arasında değişen ücretler talep etmektedirler. Seanslar genel itibariyle 45 dakika ile 1 saat arasında değişen sürelerde gerçekleştirilmektedir. Seanslar isterlerse telefon üzerinden ya da müşterinin talep etmesi üzerine yüz yüze gerçekleştirilebilmektedir. Anlaşılacağı üzere bir Eğitim ve öğrenci koçu diğer sayısız meslek dalını geride bırakan miktarlarda kazançlar elde edebilmektedirler.

Eğitim ve öğrenci koçu olmak için herhangi bir yüksek öğretim kurumunun herhangi bir bölümünü bitirmenize de gerek yoktur. Ancak başarılı bir eğitim ve öğrenci koçu olmak için kendinizi geliştirmeli, dinleme yeteneğinizin olması, sabırlı olmanız, anlık pratik işe yarar cevaplar verebilmeniz gibi meziyetlere sahip olmanız gerekmektedir. Ancak bu tarz meziyetlere sahip olan kişiler Eğitim ve öğrenci koçluğu mesleğinde başarılı olabilmektedir. Yazımızda da bahsettiğimiz üzere başarılı eğitim ve öğrenci koçları günümüz rakamlarının çok üzerinde meblağlarda gelir elde edebilmektedir. Ancak bu gelir tek taraflı olarak düşünülmemelidir. Çünkü yapılan araştırmalarda eğitim ve öğrenci koçu ile çalışan öğrencilerin yüzde otuzları aşan oranda daha başarılı oldukları belirlenmiştir.

Eğitim ve Öğrenci Koçu Ne Kadar Kazanır?

Eğitim ve öğrenci koçu ne kadar maaş alır ? Eğitim ve öğrenci koçluğu geleceği parlak meslek gruplarındandır. Türkiye’de sürekli girilen sınavlar özellikle 12-18 yaş aralığındaki öğrencilerde sınav baskısı ve gelecek kaygısı yaşatıyor. Bu nedenle, Türkiye’de özellikle öğrenci, kariyer ve eğitim koçluğu yoğun ilgi görmektedir. Bu sınav ve gelecek baskısı öğrencileri eğitim ve öğrenci koçlarına yönlendiriyor.

Öğrenci koçluğu ve eğitim danışmanlığı eğitimi artık Türkiye’nin her yerinde. Online olarak hazırlanmış bu eğitimimiz sayesinde eğitime Türkiye’nin her yerinden katılabilirsiniz.

Üniversite onaylı uluslararası geçerli öğrenci koçluğu ve eğitim danışmanlığı sertifikası almak İster misiniz ? Öğrenci koçluğu ve eğitim danışmanlığı sertifika programına hemen başvurup, Öğrenci koçluğu ve eğitim danışmanlığı sertifikanızı alabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Bize Ulaşın