iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2
Cevizli Mah, Zuhal Cd. No: 44 Kat: 1, Ofis:231 34846 Maltepe/İstanbul

Eğitim ve Öğrenci Koçu Ne Kadar Kazanır?

Eğitim ve Öğrenci Koçu Ne Kadar Kazanır?

Eğitim ve öğrenci koçu ne kadar kazanır? Öğrenci koçluğu yaparak ne kadar para kazanılır ? öğrenci koçluğu yapmak isteyenlerin en çok merak ettiği sorulardandır. Öncellikle Eğitim ve öğrenci koçluğu mesleğini yapabilmek için bir eğitim almanız ve eğitim ve öğrenci koçluğu sertifikasına sahip olmanız gerekiyor.

Eğitim ve Öğrenci Koçu Ne Kadar Kazanır?

Eğitim ve öğrenci koçluğu yaparak para kazanmak için hangi yöntemler izlenir. Sertifikanızı aldınız, eğitim koçu olabileceğinizi düşünüyorsunuz; peki ama tüm şartları sağladığınızdan emin misiniz ? Gelin eğitim ve öğrenci koçluğu yaparak para kazanmak için hangi niteliklere sahip olmanız gerektiğini tek tek inceleyelim. Bu alanda kalıcı olarak çalışmak istiyorsanız, kendinizi geliştirmek için her türlü fırsatı değerlendirmelisiniz. Çünkü insanlara yardım edeceksiniz ve kendisine yardımı dokunmayan birinin bu işi yapabilmesi beklenilemez.

Öğrenci koçluğu sertifikası aldıktan sonra hemen kapınıza müşteriler dizilmeyeceği için; kendinizi geliştirmek, araştırma yapmak ve deneyim kazanmak için yeterince vaktiniz olacak.

Eğitim ve öğrenci koçluğu eğitimini alarak sertifikaya sahip olan herkes öğrenci koçluğu yaparak para kazanabilir. Tabii, eğitim koçu olabilmek için bazı kriterlere sahip olmamız gerekir. Şöyle ki insanlara yardım etmeyi sevmeyen ya da iletişimi güçlü olmayan kişilerin eğitim koçu olması beklenemez. Bu para kazanma yöntemini kullanabilmek için hayata pozitif bakmayı bilmeli, yaratıcılık konusunda kendinize sınır tanımamalı ve insanları dinleme yeteneğinizin gelişmiş olması gerekiyor.

Başkalarına tavsiye vererek, insanları dinleyerek para kazanmak uzaktan kolay bir işmiş gibi görünebilir. Ama atalarımızın da dediği gibi davulun sesi uzaktan hoş gelir. İşin içine girdiğinizde, eğitim ve öğrenci koçluğunun bu kadar basite indirgenemeyecek bir alan olduğunu görürsünüz. Bu yüzden yapacağınız işin ne kadar önemli ve titiz çalışma isteyen bir iş olduğunu bilirseniz, adımlarınızı buna göre atar, sonradan pişmanlık yaşamazsınız.

Eğitim ve Öğrenci Koçu Ne Kadar Kazanır, Aylık Kazancı Ne Kadar Olur?

Eğitim koçluğu yaparak, eğitim ve öğrenci koçu ne kadar para kazanır ? Yine işin en can alıcı noktasına geldik. Ama buna verilecek en doğru cevap kazancın kişiden kişiye değişkenlik göstereceğidir. Ayrıca kazancınız sizin çalışma sisteminize bağlı olarak değişecektir. Mesela bazı eğitim koçları saat ücreti karşılığında hizmet verirken, bazıları haftalık bazıları da aylık ücret talebinde bulunurlar. Bunların içinden saat başına ücret talep eden öğrenci koçlarının en az 150-200 lira karşılığında hizmet verdiğini söyleyebilirim. Tabii alanınızda ne kadar iyi bir üne kavuşur ve ne kadar kaliteli bir müşteri portfolyosuna sahip olursanız, talep edeceğiniz ücret de doğru orantılı olarak artacaktır.

Eğitim ve Öğrenci Koçluğu Sertifikası Nasıl Alınır ?

Üniversite onaylı uluslararası geçerli öğrenci koçluğu ve eğitim danışmanlığı sertifikası almak ister misiniz? Öğrenci koçluğu ve eğitim danışmanlığı eğitimi artık Türkiye’nin her yerinde. Online olarak hazırlanmış bu eğitimimiz sayesinde eğitime Türkiye’nin her yerinden katılabilirsiniz.

Öğrenci koçluğu ve eğitim danışmanlığı sertifika programına hemen başvurup, öğrenci koçluğu ve eğitim danışmanlığı sertifikanızı alabilirsiniz. Eğitimlerimiz uzaktan eğitim ile gerçekleşmektedir.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Bize Ulaşın