iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2
Cevizli Mah, Zuhal Cd. No: 44 Kat: 1, Ofis:231 34846 Maltepe/İstanbul

Eğitim ve Öğrenci Koçu Nasıl Olunur ?

Eğitim ve Öğrenci Koçu Nasıl Olunur ?

Eğitim ve öğrenci koçu nasıl olunur ? Eğitim ve öğrenci koçluğu sertifikası , eğitim ve öğrenci koçluğu eğitimi sonrası alınan belgedir. Bu sertifikayı alarak sahip olacağımız avantajlara göz atacak olursak; devlet ve özel okullarında, eğitim ve danışmanlık merkezlerinde, koçluk merkezlerinde ve halk eğitim merkezlerinde gerekli yeterlilikleri sağladıktan sonra çalışabilirsiniz.

Eğitim ve Öğrenci Koçu Nasıl Olunur ?

Öğrenci koçluğu ve eğitim danışmanlığı sertifika programı daha çok öğretmenlere, halk eğitim merkezlerinde kurs açmak isteyenlere ve özel eğitim kurumlarında koçluk yapmak isteyenlere yönelik hazırlanmış, alanında uzman eğitmenlerin gözetiminde uzman kişilerce hazırlanmış kaliteli ve verimli bir eğitim programıdır.

Bu program, öğretmene kılavuzluk etmek; “Koçluk” ismi verilen bilim ve sanatın doğru bir şekilde uygulanarak, doğru amaca hizmet etmesini ve doğru sonuçlar oluşturmasını sağlamak üzere tasarlanmıştır. Bu yaklaşım tarzı, sistemli ve doğru uygulandığı zaman eğitim sistemi içerisinde fark oluşturur ve başarılı sonuçların elde edilmesini sağlar. Koçluk nedir, ne değildir ? Koçluk; kişinin kendi içsel potansiyelini açığa çıkarmasını sağlayan bir yöntemdir. Koçluk gittikçe popülerleşen mesleklerden biri. Her geçen gün daha fazla koçluk eğitimi açılıyor, daha fazla kişi sertifika ediniyor. Eğitim ve Öğrenci Koçu Nasıl Olunur

Koçluk; yargılama, etiketleme yapmaksızın danışanı dinlemektir. Koçluk;  kendi bilgilerimizi, görüşlerimizi, inançlarımızı karşımızdaki insana kabul ettirmek ya da empoze etmek değildir. Koçluk; Öğüt vermek, tavsiyelerde bulunmak, kurallar koymak, yol göstermek değildir.  Danışana yol arkadaşlığı yapmaktır. Bireyin kendi iç kaynaklarını en iyi şekilde kullanması adına doğru sorular yöneltmek, farkındalık yaşamasını sağlamaktır. Bu sayede birey, kendi için doğru olanı, faydalı olanı bulacak; öğrencilik yaşamında hedeflediği düzenlemeyi yapacak, süreci ve sonucu bu doğrultuda oluşturacaktır.

Eğitim ve öğrenci koçu nasıl olunur ? diyenlerdenseniz, öğrenci koçluğu ve eğitim danışmanlığı sertifika eğitim programımıza katılarak, öğrenci koçluğu ve eğitim danışmanlığı sertifikanızı alabilirsiniz. Eğitimlerimiz uzaktan eğitim ile gerçekleşmektedir.

Eğitim ve Öğrenci Koçluğu Sertifikası Nasıl Alınır ?

Üniversite onaylı uluslararası geçerli öğrenci koçluğu ve eğitim danışmanlığı sertifikası almak ister misiniz? Öğrenci koçluğu ve eğitim danışmanlığı eğitimi artık Türkiye’nin her yerinde. Online olarak hazırlanmış bu eğitimimiz sayesinde eğitime Türkiye’nin her yerinden katılabilirsiniz.

Öğrenci koçluğu ve eğitim danışmanlığı sertifika programına hemen başvurup, öğrenci koçluğu ve eğitim danışmanlığı sertifikanızı alabilirsiniz. Eğitimlerimiz uzaktan eğitim ile gerçekleşmektedir.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Bize Ulaşın