Bağlarbaşı Mahallesi, Atatürk Caddesi, Sakarya Sokak No: 35 Kat: 1 34844 Maltepe / İSTANBUL

Eğitim ve Öğrenci Koçluğu Sertifikası Uzaktan Eğitim

Eğitim ve Öğrenci Koçluğu Sertifikası Uzaktan Eğitim

Eğitim ve öğrenci koçu olmak için, Eğitim koçluğu sertifikası uzaktan eğitim ve Öğrenci koçluğu sertifikası uzaktan eğitim programlarına katılabilirsiniz. Eğitim ve Öğrenci Koçluğu Sertifikası Uzaktan Eğitim olarak alınması zaman ve mekandan tasarruf sağlar. Aynı zamanda bütçenize de önemli katkı sağlar

Eğitim ve Öğrenci Koçluğu Sertifikası Uzaktan Eğitim, Eğitim ve öğrenci koçluğu eğitimlerinin internet üzerinden online ya da asenkron olarak yapılmasıdır. Bireyler herhangi bir yere gitme ihtiyacı duymadan istediği yerde istediği zaman bu eğitime internet üzerinden ulaşabilir ve kendini geliştirebilir.

Uzaktan Eğitim Öğrenci Koçluğu Sertifikası ile öğrencilerle çalışan öğretmenlerin, pdr uzmanlarının veya eğitmenlerin çalışmalarında koçluk tekniklerini uygulayabilmelerini sağlamaktır. Koç öğrendiği yöntemlerle, öğrencinin özgüvenin artmasını, problemleri çözme yeteneğinin gelişmesini, nasıl öğreneceğini farkına vararak bunu derslerine aktarmasını sağlayabilecektir.

Öğrenci Koçluğu Sertifikası Uzaktan Eğitim Yeni bir kariyer hedefleyenlere Ya da bir eğitimci olarak kariyerini daha yukarıya taşımayı düşünenler için ideal bir eğitimdir

Bu Eğitimi Kimler Almalı

Uzaktan Eğitim Öğrenci ve Eğitim Koçluğu Eğitimi Sertifikası programına kimler katılabilir

  • Koçluk hizmeti vermek isteyenler
  • Bireylere hedefleri için yardımcı olmak isteyenler
  • Öğrencileri hedef belirleme ve başarıya ulaşma gibi kavramlarla tanıştırmak isteyenler
  • Öğrencilere yol haritası belirlemede destek olmak ve fayda sağlamak isteyenler
  • Eğitim verenler
  • Öğrencilerle çalışanlar
  • Öğrenciler ile iletişimini güçlendirmek isteyenler

Eğitim Koçluğu Sertifikası Uzaktan Eğitim ile Yaşadığımız çağ teknoloji çağı olduğundan her geçen gün değişen ve gelişen topluma ve teknolojiye ayak uydurmalı, gelişen ve değişen teknoloji ve toplum arasında kaybolup gitmemeliyiz. Yaşamın her alanındaki bilgi selinden faydalanıp kendimizi geliştirmeliyiz. Bu kadar önemli olan bu kavramı biz de araştırıp bir online eğitim Öğrenci Koçluğu eğitim programı hazırladık.

Öğrenci Koçluğu ve Eğitim Danışmanlığı Eğitimi artık Türkiye’nin her yerinde. Online olarak hazırlanmış bu eğitimimiz sayesinde Türkiye’nin her yerinden katılabilirsiniz.

Kamu Üniversitesi onaylı Uluslararası geçerli Öğrenci Koçluğu ve Eğitim Danışmanlığı Sertifikası Almak İster misiniz? Öğrenci Koçluğu ve Eğitim Danışmanlığı Sertifika Programına hemen başvurup, Öğrenci Koçluğu ve Eğitim Danışmanlığı sertifikanızı alabilirsiniz.Eğitimlerimiz uzaktan eğitim ile gerçekleşmektedir.

Eğitimimiz Türkiye’nin En Kapsamlı Öğrenci Koçluğu ve Eğitim Danışmanlığı Sertifika Programıdır

ÖĞRENCİ KOÇLUĞU VE EĞİTİM DANIŞMANLIĞI Sertifika Programına Katılmak ve  Detaylı Bilgi Almak İçin TIKLAYINIZ

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Whatsapp ile Görüşmeyi Başlat