Bağlarbaşı Mah. Atatürk Cad. Sakarya Sk. No: 35 Kat: 1 Maltepe/İSTANBUL

Eğitim ve Öğrenci Koçluğu Sertifikası Nereden Alınır ?

Eğitim ve Öğrenci Koçluğu Sertifikası Nereden Alınır ?

Eğitim ve öğrenci koçluğu sertifikası nereden alınır ? sorusuna cevap bulmadan önce eğitim ve öğrenci koçluğu programları ile amaçlanan nedir ? onun üzerinde duralım. Eğitim ve öğrenci koçluğu programı ile, öğrencilerle çalışan öğretmenlerin, pdr uzmanlarının veya eğitmenlerin çalışmalarında koçluk tekniklerini uygulayabilmelerini sağlamaktır.

Eğitim ve Öğrenci Koçluğu Sertifikası Nereden Alınır ?

Eğitim ve öğrenci koçluğu yapabilmek için mutlaka eğitim ve öğrenci koçluğu eğitimi ve sertifikası alınmalıdır. Eğitim ve öğrenci koçluğu eğitimini üniversiteden ya da üniversite ile çalışan kurumlardan almak gerekmektedir. Bu amaçla Gri danışmanlık – üniversiteler iş birliği ile hazırlanan öğrenci koçluğu ve eğitim danışmanlığı sertifika programına katılabilirsiniz. Eğitim programını incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

eğitim ve öğrenci koçluğu eğitimi sonunda alınacak eğitim ve öğrenci koçluğu sertifikası ile Devlet ve özel okullarda, koçluk ve eğitim merkezlerinde, danışmanlık merkezlerinde, etüt merkezlerinde, Halk Eğitim Merkezlerinde gerekli yeterlilikleri sağlayarak çalışabilirsiniz.

Eğitim ve Öğrenci Koçluğu Eğitimi ;  kendi çocukları ile iletişim becerilerini geliştirmek isteyen ebevenyler, öğrencilerin okul, aile ve özel yaşamındaki başarı yolculuğuna profesyonel olarak koçluk yapmak isteyen eğitimciler, danışmanlar, uzmanlar ve kişisel gelişim profesyonelleri için düzenlenmiş bir programdır. Öğrencilerle çalışmaktan keyif alıyor, geleceğimizin temsilcilerine, kendilerini keşfederek yaşamlarındaki maksimum performansı yakalamaları konusunda profesyonel olarak koçluk yapmak istiyorsanız, öğrenci koçluğu programımız ile günümüzün mesleğine adım atabilirsiniz…

Bu Eğitime Kimler Katılabilir ? Eğitim ve Öğrenci Koçluğu Sertifikası programına ;

  • Öğrenci danışmanlığı/koçluğu hizmeti vermek isteyenler,
  • Öğrencilerle iletişimini güçlendirmek isteyenler,
  • Eğitimciler, özel eğitmenler,
  • Kişisel gelişim konusunda farklılaşmak isteyen ve programa ilgi duyan herkes katılabilir.

Eğitim ve öğrenci koçluğu sertifikası alanlar geniş iş imkanları bulmaktadır. Eğitim ve öğrenci koçluğu sertifikası nereden alınır ? diye düşünmenize gerek yok. Kurumumuz tarafından düzenlenen eğitim ve öğrenci koçluğu sertifikası programına katılarak sertifikanızı alabilirsiniz. Eğitimlerimiz uzaktan eğitim ile gerçekleşmektedir.

Eğitim ve Öğrenci Koçluğu Sertifikası Nasıl Alınır ?

Üniversite onaylı uluslararası geçerli öğrenci koçluğu ve eğitim danışmanlığı sertifikası almak ister misiniz? Öğrenci koçluğu ve eğitim danışmanlığı eğitimi artık Türkiye’nin her yerinde. Online olarak hazırlanmış bu eğitimimiz sayesinde eğitime Türkiye’nin her yerinden katılabilirsiniz.

Öğrenci koçluğu ve eğitim danışmanlığı sertifika programına hemen başvurup, öğrenci koçluğu ve eğitim danışmanlığı sertifikanızı alabilirsiniz. Eğitimlerimiz uzaktan eğitim ile gerçekleşmektedir. Öğrenci koçluğu ve eğitim danışmanlığı sertifika programına hemen başvurmak için yapmanız gereken tek şey buraya tıklamak.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
× Whatsapp