Bağlarbaşı Mah. Atatürk Cad. Sakarya Sk. No: 35 Kat: 1 Maltepe/İSTANBUL

Eğitim ve Öğrenci Koçluğu Sertifikası Nereden Alınır

Eğitim ve Öğrenci Koçluğu Sertifikası Nereden Alınır

Eğitim ve Öğrenci Koçluğu Sertifikası Nereden Alınır, sorusuna cevap bulmadan önce eğitim ve öğrenci koçluğu programları ile amaçlanan nedir onun üzerinde duralım. Eğitim ve öğrenci koçluğu programı ile, öğrencilerle çalışan öğretmenlerin, pdr uzmanlarının veya eğitmenlerin çalışmalarında koçluk tekniklerini uygulayabilmelerini sağlamaktır.

Eğitim ve Öğrenci Koçluğu Sertifikası Nereden Alınır. Eğitim ve Öğrenci Koçluğu eğitimini üniversiteden ya da üniversite ile çalışan kurumlardan almak gerekmektedir. Alınan sertifika ile Devlet ve Özel Okullarda, Koçluk ve Eğitim Merkezlerinde, Danışmanlık Merkezlerinde, Etüt Merkezlerinde, Halk Eğitim Merkezlerinde gerekli yeterlilikleri sağlayarak çalışabilirler.

Eğitim ve Öğrenci Koçluğu Eğitimi;  kendi çocukları ile iletişim becerilerini geliştirmek isteyen ebevenyler, öğrencilerin okul, aile ve özel yaşamındaki başarı yolculuğuna profesyonel olarak koçluk yapmak isteyen eğitimciler, danışmanlar, uzmanlar ve kişisel gelişim profesyonelleri için düzenlenmiş bir programdır. Öğrencilerle çalışmaktan keyif alıyor, geleceğimizin temsilcilerine, kendilerini keşfederek yaşamlarındaki maksimum performansı yakalamaları konusunda profesyonel olarak koçluk yapmak istiyorsanız, öğrenci koçluğu programımız ile günümüzün mesleğine adım atabilirsiniz…

Kimler Katılabilir?

  • Eğitim ve Öğrenci Koçluğu Sertifikası programına;
  • Öğrenci danışmanlığı/koçluğu hizmeti vermek isteyenler,
  • Öğrencilerle iletişimini güçlendirmek isteyenler,
  • Eğitimciler, özel eğitmenler,
  • Kişisel gelişim konusunda farklılaşmak isteyen ve programa ilgi duyan herkes katılabilir.

Eğitim ve Öğrenci Koçluğu sertifikası alanlar geniş iş imkanları bulmaktadır

Eğitim ve Öğrenci Koçluğu Sertifikası Nereden Alınır diye düşünmenize gerek yok. Kurumumuz tarafından düzenlenen Eğitim ve Öğrenci Koçluğu Sertifikası Programına katılarak sertifikanızı alabilirsiniz. Eğitimlerimiz uzaktan eğitim ile gerçekleşmektedir.

Öğrenci Koçluğu ve Eğitim Danışmanlığı Eğitimi artık Türkiye’nin her yerinde. Online olarak hazırlanmış bu eğitimimiz sayesinde Türkiye’nin her yerinden katılabilirsiniz.

Kamu Üniversitesi onaylı Uluslararası geçerli Öğrenci Koçluğu ve Eğitim Danışmanlığı Sertifikası Almak İster misiniz? Öğrenci Koçluğu ve Eğitim Danışmanlığı Sertifika Programına hemen başvurup, Öğrenci Koçluğu ve Eğitim Danışmanlığı sertifikanızı alabilirsiniz.Eğitimlerimiz uzaktan eğitim ile gerçekleşmektedir.

Eğitimimiz Türkiye’nin En Kapsamlı Öğrenci Koçluğu ve Eğitim Danışmanlığı Sertifika Programıdır

ÖĞRENCİ KOÇLUĞU VE EĞİTİM DANIŞMANLIĞI Sertifika Programına Başvurmak ve Detaylı Bilgi Almak İçin Tıklayınız

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
× Whatsapp ile Görüşmeyi Başlat