Bağlarbaşı Mahallesi, Atatürk Caddesi, Sakarya Sokak No: 35 Kat: 1 34844 Maltepe / İSTANBUL

Eğitim ve Öğrenci Koçluğu Sertifikası Nasıl Alınır

Eğitim ve Öğrenci Koçluğu Sertifikası Nasıl Alınır

Eğitim ve Öğrenci Koçluğu Sertifikası Nasıl Alınır. Eğitim ve Öğrenci Koçluğu ile öğretmenlerin öğrencileriyle kurduğu iletişimi anlamlı ve güçlü hale getirmek, çağımızın değişen dinamiklerine uyum sağlama ve yeni kuşakların ihtiyaçlarını anlama konularında kişilere farklı bakış açıları kazandırmaktır.

Eğitim koçluğu sertifikası nasıl alınır, koçluk sertifikası nasıl alınır koçluk yapmak isteyenler için en çok sorulan sorulardandır. Bu sorular,  eğitim koçu sertifikası nasıl alınır, eğitim danışmanlığı sertifikası nasıl alınır gibi sorularla devam eder.

Eğitim ve Öğrenci Koçluğu Sertifikası Nasıl Alınır

Eğitim ve Öğrenci Koçluğu Sertifikası Nasıl Alınır. Eğitim koçluğu sistemi, akademik başarıda, eğitim hedeflerinin yerine getirilmesinde, danışan problemlerinin çözümünde anahtar yöntemler sunan ve bunu çok kısa sürede başaran danışan merkezli bir sistemdir. Eğitim Koçluğu sistemi öğretmenlerin öğrencileriyle, anne-babaların çocuklarıyla, öğrencilerin ve öğretmenlerin okul yönetimi ile çalışanların ve personelin kurum içi iletişimlerinde pratik ve güçlü bir yol haritası sunar.

Eğitim ve Öğrenci Koçluğu Sertifikası Nasıl Alınır. Eğitim ve Öğrenci Koçluğu eğitimi gençler ve öğrenciler ile ilgili koçluk yapabilme becerilerinin yanı sıra, öğrencilerin hedeflerine doğru mutlu ve başarılı bir şekilde ilerlemelerine destek olmanızı sağlayacaktır. Eğitim programımız bir eğitmen ya da ebeveyn olarak çocuğunuza ya da öğrencinize en fazla katkıyı nasıl verebileceğiniz ile ilgilidir.

Öğrenci Koçluğu Eğitimini Kimler Almalı?

• Koçluk hizmeti vermek isteyenler
• Bireylere hedefleri için yardımcı olmak isteyenler
• Öğrencileri hedef belirleme ve başarıya ulaşma gibi kavramlarla tanıştırmak isteyenler
• Öğrencilere yol haritası belirlemede destek olmak ve fayda sağlamak isteyenler
• Eğitim verenler

Eğitim ve Öğrenci Koçluğu Sertifikası Nasıl Alınır. Kamu Üniversitesi onaylı, uluslararası geçerli, Öğrenci Koçluğu ve Eğitim Danışmanlığı Sertifika Programına katılarak alabilirsiniz. Alacağınız  Eğitim ve Öğrenci Koçluğu sertifikası ile Eğitim ve Öğrenci koçu olarak çalışabilirsiniz.

Öğrenci Koçluğu ve Eğitim Danışmanlığı Eğitimi artık Türkiye’nin her yerinde. Online olarak hazırlanmış bu eğitimimiz sayesinde Türkiye’nin her yerinden katılabilirsiniz.

Kamu Üniversitesi onaylı Uluslararası geçerli Öğrenci Koçluğu ve Eğitim Danışmanlığı Sertifikası Almak İster misiniz? Öğrenci Koçluğu ve Eğitim Danışmanlığı Sertifika Programına hemen başvurup, Öğrenci Koçluğu ve Eğitim Danışmanlığı sertifikanızı alabilirsiniz.Eğitimlerimiz uzaktan eğitim ile gerçekleşmektedir.

Eğitimimiz Türkiye’nin En Kapsamlı Öğrenci Koçluğu ve Eğitim Danışmanlığı Sertifika Programıdır

ÖĞRENCİ KOÇLUĞU VE EĞİTİM DANIŞMANLIĞI Sertifika Programına Başvurmak ve Detaylı Bilgi Almak İçin Tıklayınız

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Whatsapp ile Görüşmeyi Başlat