Bağlarbaşı Mah. Atatürk Cad. Sakarya Sk. No: 35 Kat: 1 Maltepe/İSTANBUL

Eğitim ve Öğrenci Koçluğu Sertifikası Meb

Eğitim ve Öğrenci Koçluğu Sertifikası Meb

Öğrencilerle çalışan ve çalışmak isteyen öğretmen ve eğitmenler öğrenci koçluğu yapmak için eğitim ve öğrenci koçluğu sertifikası meb onaylı yada üniversite onaylı eğitimlere katılarak sertifika almaktadırlar. Bu eğitime ilgi her geçen gün artmaktadır.

Eğitim ve Öğrenci Koçluğu Sertifikası Meb’ de çalışan öğretmenlere ve tüm öğretmenlere yeni bir ufuk açıyor. Öğrencinin potansiyelini keşfetmesini, onun ideal ve vizyonunu genişletmesini, hedef koydurup, hedefleri doğrultusunda eylem planı hazırlamasını bu süreçte motive edilmesini ve öz becerileri kazandırmasını yardımcı olmaktadır.

Eğitim ve Öğrenci Koçluğu Sertifikası Meb ve özel kurumlarda eğitim verecek eğitmenler yetiştirmek amacıyla alanında uzman eğitmenlerle hazırladığı bu eğitim seti katılımcılara eğitimin amacından, öğrenciye sağlayacağı faydaya kadar her şeyi görsel olarak anlatmıştır. Bu eğitimi alan kişiler Eğitim ve Öğrenci Koçluğu Tekniklerini en iyi şekilde öğrenecek ve en uygun şekilde kendi öğrencilerine aktaracaklardır. Eğitimimiz Türkiye’nin En Kapsamlı Eğitim ve Öğrenci Koçluğu Sertifika Programıdır

Meb Onaylı Eğitim ve Öğrenci Koçluğu Sertifikası ile üniversite onaylı Eğitim ve Öğrenci Koçluğu Sertifikasının geçerlilik olarak arasında fark yoktur. Eğitim Koçluğu sertifikası meb onaylı yada üniversite onaylı olabilir.

Eğitim ve Öğrenci Koçluğu Sertifikası Meb ve özel kurumlarda nitelikli eğitimin önemli bir parçasıdır. Öğrencilerle yapılan eğitimlerde kullanılan öğrenci koçluğu teknikleri sonucunda öğrencilerin edindikleri kazanımlar, öğrencilerin akademik gelişimlerini, zamanı daha verimli ve keyifli kullanmayı da beraberinde getirmektedir.

Eğitim koçluğu kursu meb bünyesinde kurslarda açılabildiği gibi üniversiteler bünyesinde de açılmaktadır. Eğitim ve öğrenci koçu olmak isteyenler bu kurslara katılarak eğitim ve öğrenci koçluğu sertifikası alabilirler.

Öğrenci Koçluğu ve Eğitim Danışmanlığı Eğitimi artık Türkiye’nin her yerinde. Online olarak hazırlanmış bu eğitimimiz sayesinde Türkiye’nin her yerinden katılabilirsiniz.

Kamu Üniversitesi onaylı Uluslararası geçerli Öğrenci Koçluğu ve Eğitim Danışmanlığı Sertifikası Almak İster misiniz? Öğrenci Koçluğu ve Eğitim Danışmanlığı Sertifika Programına hemen başvurup, Öğrenci Koçluğu ve Eğitim Danışmanlığı sertifikanızı alabilirsiniz.Eğitimlerimiz uzaktan eğitim ile gerçekleşmektedir. Eğitim sonunda sertifika adresinize kargo ile gönderilmektedir

Eğitimimiz Türkiye’nin En Kapsamlı Öğrenci Koçluğu ve Eğitim Danışmanlığı Sertifika Programıdır

ÖĞRENCİ KOÇLUĞU VE EĞİTİM DANIŞMANLIĞI Sertifika Programına Katılmak ve Detaylı Bilgi İçin TIKLAYINIZ

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
× Whatsapp ile Görüşmeyi Başlat