iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2
Cevizli Mah, Zuhal Cd. No: 44 Kat: 1, Ofis:231 34846 Maltepe/İstanbul

Eğitim ve Öğrenci Koçluğu Sertifikası Meb

Eğitim ve Öğrenci Koçluğu Sertifikası Meb

Öğrencilerle çalışan ve çalışmak isteyen öğretmen ve eğitmenler öğrenci koçluğu yapmak için eğitim ve öğrenci koçluğu sertifikası meb onaylı yada üniversite onaylı eğitimlere katılarak sertifika almaktadırlar. Bu eğitime ilgi her geçen gün artmaktadır.

Eğitim ve Öğrenci Koçluğu Sertifikası Meb

Eğitim ve öğrenci koçluğu eğitimi Meb’ de çalışan öğretmenlere ve tüm öğretmenlere yeni bir ufuk açıyor. Öğrencinin potansiyelini keşfetmesini, onun ideal ve vizyonunu genişletmesini, hedef koydurup, hedefleri doğrultusunda eylem planı hazırlamasını bu süreçte motive edilmesini ve öz becerileri kazandırmasını yardımcı olmaktadır.

Eğitim ve öğrenci koçluğu eğitimi Meb ve özel kurumlarda eğitim verecek eğitmenler yetiştirmek amacıyla alanında uzman eğitmenlerle hazırladığı bu eğitim seti katılımcılara eğitimin amacından, öğrenciye sağlayacağı faydaya kadar her şeyi görsel olarak anlatmıştır. Bu eğitimi alan kişiler eğitim ve öğrenci koçluğu tekniklerini en iyi şekilde öğrenecek ve en uygun şekilde kendi öğrencilerine aktaracaklardır. Eğitimimiz Türkiye’nin en kapsamlı eğitim ve öğrenci koçluğu sertifika programıdır.

Meb onaylı eğitim ve öğrenci koçluk sertifikası ile üniversite onaylı eğitim ve öğrenci koçluk sertifikasının geçerlilik olarak arasında fark yoktur. Eğitim Koçluğu sertifikası meb onaylı yada üniversite onaylı olabilir.

Eğitim ve öğrenci koçluğu sertifikası meb ve özel kurumlarda nitelikli eğitimin önemli bir parçasıdır. Öğrencilerle yapılan eğitimlerde kullanılan öğrenci koçluğu teknikleri sonucunda öğrencilerin edindikleri kazanımlar, öğrencilerin akademik gelişimlerini, zamanı daha verimli ve keyifli kullanmayı da beraberinde getirmektedir.

Eğitim koçluğu kursu meb bünyesinde kurslarda açılabildiği gibi üniversiteler bünyesinde de açılmaktadır. Eğitim ve öğrenci koçu olmak isteyenler bu kurslara katılarak eğitim ve öğrenci koçluğu sertifikası alabilirler.

Eğitim ve Öğrenci Koçluğu Sertifikası Nasıl Alınır?

Üniversite onaylı uluslararası geçerli öğrenci koçluğu ve eğitim danışmanlığı sertifikası almak ister misiniz? Öğrenci koçluğu ve eğitim danışmanlığı eğitimi artık Türkiye’nin her yerinde. Online olarak hazırlanmış bu eğitimimiz sayesinde eğitime Türkiye’nin her yerinden katılabilirsiniz.

Öğrenci koçluğu ve eğitim danışmanlığı sertifika programına hemen başvurup, öğrenci koçluğu ve eğitim danışmanlığı sertifikanızı alabilirsiniz. Eğitimlerimiz uzaktan eğitim ile gerçekleşmektedir.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Bize Ulaşın