Bağlarbaşı Mah. Atatürk Cad. Sakarya Sk. No: 35 Kat: 1 Maltepe/İSTANBUL

Eğitim ve Öğrenci Koçluğu Kursu Fiyatları

Eğitim ve Öğrenci Koçluğu Kursu Fiyatları

Eğitim ve Öğrenci Koçluğu Kursu Fiyatları, kursun toplam saat ve süresi, kurs programı ve kursun diğer özelliklerine göre farklılık göstermektedir. Sitemizi inceleyerek Eğitim ve öğrenci koçluğu kurs fiyatları hakkında daha detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Eğitim Koçluğu Sertifikası Fiyatları farklılık gösterdiğinden kurslar iyice araştırılmalıdır. Öğrenci koçluğu sertifikası fiyatları araştırması yapılırken bütçeye uygun olanlar araştırılır. Burada dikkat edilmesi gereken en önemli noktalardan biri de bütçeye uygun ararken kaliteden taviz verilmemesidir. Ucuz eğitim ile birlikte verilen eğitim kalitesi doküman kalitesi göz ardı edilmemelidir

Eğitim ve Öğrenci Koçluğu Kursu Fiyatları, eğitimin uzaktan yada örgün olması ile de değişebilmektedir. Öğretmen masrafı azalacağından uzaktan eğitimler daha avantajlı hale gelmektedir. İyi bir uzaktan eğitim ile de kaliteli bir eğitim alınmaktadır.

Eğitim ve Öğrenci koçları, genellikle 13 yaş üzerindeki bireyleri tanıyarak eğitim yaşamında doğru kararlar verebilmelerini sağlamak, başarıyı arttıracak faktörleri arttırmak ve sistemli bir biçimde çalışmalarını mümkün kılmak için çeşitli programlar hazırlayan, stratejiler geliştiren yetkili kişilerdir.

Eğitim ve Öğrenci Koçluğu eğitimin verilme amacı öğrencileri hedeflerine göre yönlendirebilmek, ileriye yönelik planlarını gerçekleştirebilmelerine zemin hazırlamak, doğru kararlar verebilmelerine olanak tanımak ve öğrencilerin eğitim yaşamındaki başarılarını arttırmaktır. Öğrenci koçluğu eğitimi, başlangıç aşamasında “koçluk” kavramını tanımaya ve anlamaya yöneliktir.
Öğrenci koçluğu ve eğitim ilişkisi, öğrenmeyi mümkün kılan yöntemler, öğrenci farkındalığı çalışmaları, koçluğun araçları, vb. eğitimler de verilmektedir. Program, eğitimi veren kurumun çalışma şekline bağlı olarak değişebilmektedir.

Eğitim ve Öğrenci Koçluğu Kursu Fiyatları için iletişim numaralarımızdan arayarak güncel fiyatları öğrenebilirsiniz

Öğrenci Koçluğu ve Eğitim Danışmanlığı Eğitimi artık Türkiye’nin her yerinde. Online olarak hazırlanmış bu eğitimimiz sayesinde Türkiye’nin her yerinden katılabilirsiniz.

Kamu Üniversitesi onaylı Uluslararası geçerli Öğrenci Koçluğu ve Eğitim Danışmanlığı Sertifikası Almak İster misiniz? Öğrenci Koçluğu ve Eğitim Danışmanlığı Sertifika Programına hemen başvurup, Öğrenci Koçluğu ve Eğitim Danışmanlığı sertifikanızı alabilirsiniz.Eğitimlerimiz uzaktan eğitim ile gerçekleşmektedir.

Eğitimimiz Türkiye’nin En Kapsamlı Öğrenci Koçluğu ve Eğitim Danışmanlığı Sertifika Programıdır

ÖĞRENCİ KOÇLUĞU VE EĞİTİM DANIŞMANLIĞI Sertifika Programına Katılmak ve Detaylı Bilgi İçin TIKLAYINIZ

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
× Whatsapp ile Görüşmeyi Başlat