iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2
Cevizli Mah, Zuhal Cd. No: 44 Kat: 1, Ofis:231 34846 Maltepe/İstanbul

Eğitim ve Öğrenci Koçluğu Kursu Fiyatları

Eğitim ve Öğrenci Koçluğu Kursu Fiyatları

Eğitim ve öğrenci koçluğu kursu fiyatları , kursun toplam saat ve süresi, kurs programı ve kursun diğer özelliklerine göre farklılık göstermektedir. Sitemizi inceleyerek eğitim ve öğrenci koçluğu kurs fiyatları hakkında daha detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Eğitim ve Öğrenci Koçluğu Kursu Fiyatları

Eğitim koçluğu sertifikası fiyatları farklılık gösterdiğinden kurslar iyice araştırılmalıdır. Öğrenci koçluğu sertifikası fiyatları araştırması yapılırken bütçeye uygun olanlar araştırılır. Burada dikkat edilmesi gereken en önemli noktalardan biri de bütçeye uygun ararken kaliteden taviz verilmemesidir. Ucuz eğitim ile birlikte verilen eğitim kalitesi doküman kalitesi göz ardı edilmemelidir.

Eğitim ve öğrenci koçluğu kurs fiyatları, eğitimin uzaktan yada örgün olması ile de değişebilmektedir. Öğretmen masrafı azalacağından uzaktan eğitimler daha avantajlı hale gelmektedir. İyi bir uzaktan eğitim ile de kaliteli bir eğitim alınmaktadır.

Eğitim ve öğrenci koçları, genellikle 13 yaş üzerindeki bireyleri tanıyarak eğitim yaşamında doğru kararlar verebilmelerini sağlamak, başarıyı arttıracak faktörleri arttırmak ve sistemli bir biçimde çalışmalarını mümkün kılmak için çeşitli programlar hazırlayan, stratejiler geliştiren yetkili kişilerdir.

Eğitim ve öğrenci koçluğu eğitimin verilme amacı öğrencileri hedeflerine göre yönlendirebilmek, ileriye yönelik planlarını gerçekleştirebilmelerine zemin hazırlamak, doğru kararlar verebilmelerine olanak tanımak ve öğrencilerin eğitim yaşamındaki başarılarını arttırmaktır. Öğrenci koçluğu eğitimi, başlangıç aşamasında “koçluk” kavramını tanımaya ve anlamaya yöneliktir.
Öğrenci koçluğu ve eğitim ilişkisi, öğrenmeyi mümkün kılan yöntemler, öğrenci farkındalığı çalışmaları, koçluğun araçları, vb. eğitimler de verilmektedir. Program, eğitimi veren kurumun çalışma şekline bağlı olarak değişebilmektedir.

Eğitim ve öğrenci koçluğu kursu fiyatları için iletişim numaralarımızdan arayarak güncel fiyatları öğrenebilirsiniz.

Eğitim ve Öğrenci Koçluğu Sertifikası Nasıl Alınır?

Üniversite onaylı uluslararası geçerli öğrenci koçluğu ve eğitim danışmanlığı sertifikası almak ister misiniz? Öğrenci koçluğu ve eğitim danışmanlığı eğitimi artık Türkiye’nin her yerinde. Online olarak hazırlanmış bu eğitimimiz sayesinde eğitime Türkiye’nin her yerinden katılabilirsiniz.

Öğrenci koçluğu ve eğitim danışmanlığı sertifika programına hemen başvurup, öğrenci koçluğu ve eğitim danışmanlığı sertifikanızı alabilirsiniz. Eğitimlerimiz uzaktan eğitim ile gerçekleşmektedir.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Bize Ulaşın