Size bir telefon kadar yakınız
0 544 644 9664
Dil Seçin
trende

Eğitim ve Öğrenci Koçluğu Size Ne Kazandırır

Eğitim ve Öğrenci Koçluğu Size Ne Kazandırır?

Eğitim ve Öğrenci Koçluğu Size Ne Kazandırır

– Koçluk, kişinin yaşama dair farkındalığını, mutlu ve başarılı yaşama becerisini arttırmaya, içsel kaynaklarına ulaşma, kaynakları istenildiği biçim ve süreklilikte kullanmasına destek sağlayan özel bir süreç programıdır.

– Koçluk; güçlü soru sorma becerilerini geliştirmeyi, “koçluk alanında” kalarak kişilerin kendi kaynaklarını harekete geçirmeleri ve gerçekte ne istediklerini, bu isteklerine nasıl ulaşabileceklerini, kararlılıkla sonuca ulaşmak üzere bu isteklerini nasıl sürdürebileceklerini ve ulaşılacak sonucun net tanımını nasıl yapabileceklerinin yaklaşımlarını ortaya koyan bir disiplindir.

– Koçluk kültüründe, bu kültüre sahip olanlar birbirleri ile saygı içinde iletişimi sürdürür, birbirlerine sınır koymadan rapor verir, iş ilişkilerini daha iyiye nasıl götürebilecekleri üzerinde çalışır, bireysel ve iş verimlerini nasıl arttıracaklarının yol ve yöntemlerine ulaşır. Kişisel ve kurumsal gelişimde geri bildirimin nasıl güçlü bir araç olduğunu fark eder, yüksek güvene dayalı ilişkiler kurar, kişisel ve iş performansını arttırır.

– Günümüz dünyasının değişen dinamiklerine, yeni kuşakların ihtiyaçlarına uygun çözüm yaratır.

– Geleceği en iyi şekilde yapılandırarak, danışanı hedefine odaklar.

– Danışanı bulunduğu noktadan arzuladığı, hedeflediği noktaya taşır.

– Günümüz çocuklarına özgü davranış modelini yapılandırır.

– Yöneticilerin, öğretmenlerin kişisel performanslarını arttıracak pratik ve yaratıcı çözümler sunar.

– Danışanın daha kolay ve etkili öğrenmesini sağlayacak yöntemler geliştirir.

– Kurumlarının mevcut sistemlerini güncel hale getirir.

– Personelin ihtiyaç ve beklentilerine cevap verir.

Öğrenci Koçluğu ve Eğitim Danışmanlığı Eğitimi artık Türkiye’nin her yerinde. Online olarak hazırlanmış bu eğitimimiz sayesinde Türkiye’nin her yerinden katılabilirsiniz.

Kamu Üniversitesi onaylı Uluslararası geçerli Öğrenci Koçluğu ve Eğitim Danışmanlığı Sertifikası Almak İster misiniz? Öğrenci Koçluğu ve Eğitim Danışmanlığı Sertifika Programına hemen başvurup, Öğrenci Koçluğu ve Eğitim Danışmanlığı sertifikanızı alabilirsiniz.Eğitimlerimiz uzaktan eğitim ile gerçekleşmektedir.

Eğitimimiz Türkiye’nin En Kapsamlı Öğrenci Koçluğu ve Eğitim Danışmanlığı Sertifika Programıdır

ÖĞRENCİ KOÇLUĞU VE EĞİTİM DANIŞMANLIĞI Sertifikası Almak İster misiniz? Detaylı Bilgi İçin TIKLAYINIZ