Bağlarbaşı Mah. Atatürk Cad. Sakarya Sk. No: 35 Kat: 1 Maltepe/İSTANBUL

Düzce Hasta Kayıt Kabul İşlemleri Kursu

Düzce Hasta Kayıt Kabul İşlemleri Kursu

Düzce hasta kayıt kabul işlemleri kursu , hasta kayıt kabul personeli yetiştirme programıdır. Hasta kabul kursu Düzce programı uzaktan eğitim olarak yapılmaktadır. Düzce hasta kabul sertifikası uzaktan eğitim programı, internetin olduğu her yerden katılabileceğiniz programıdır. Düzce hasta kabul kursu programı sonunda devlet üniversitesi onaylı hasta kabul sertifikası verilmektedir. Hasta kabul kursu Düzce programına katılarak alacağınız Düzce hasta kabul sertifikası ile tüm sağlık kurumlarında çalışabilirsiniz.

Düzce Hasta Kayıt Kabul İşlemleri Kursu

Düzce hasta kabul kursu, hastanelerde ve sağlık kurumlarına hasta kabul sekreterleri olarak çalışabilecek personel yetiştirme programıdır. Hasta kabul kursu Düzce programına katılarak alabileceğiniz Düzce hasta kabul sertifikası ile tüm sağlık kurumlarında hasta kabul sekreteri olarak çalışabilirsiniz.

Hasta kabul kursu Düzce ili ve tüm ilçelerinden katılabileceğiniz bir programdır. Düzce hasta kabul kursları ile yeni bir iş fırsatı oluşturabilirsiniz. Düzce hasta kabul kursu programına katılmak için iletişim numaralarımızdan irtibata geçmelisiniz. Hasta kabul kursu Düzce programları hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Düzce hasta kabul sertifika programı, hastanelerde, muayenehanelerde, sağlık ocaklarında, aile sağlığı merkezlerinde çalışmakta bulunan hasta kabul işlemleri görevlilerinin çalışmaya devam edebilmeleri için veya bu iş yerlerinde işe başlayacak olan görevlilerin çalışabilmeleri için zorunlu tutulan bir eğitim programıdır. Düzce hasta kabul kursu ile sağlık kuruluşlarında hasta giriş-çıkış işlemlerini yapabilecek dokümantasyon işlemlerini bilgisayar ortamında kayıt altına alabilecek hastane otomasyon programlarını kullanabilecek eleman yetiştirmektir.

Hasta kabul işlemleri elemanı, sağlık hizmeti veren tüm kurum ve kuruluşlarda, hasta giriş/çıkış işlemlerini, hastanın tedavi ve poliklinik hizmetleri sürecindeki dokümantasyon işlemlerini evrak ve bilgisayar ortamında kayıt altına alan, arşivleyen kişidir.

Düzce Hasta Kayıt Kabul Kursu Programına Kimler Katılabilir ?

– En az okur yazarlık seviyesinde diploma sahibi olanlar,
– Hasta kabul işlemleri sertifikası almak isteyenler,
– Hasta kayıt kabul İşlemleri ile ilgili alanlarda çalışmak isteyenler.

 Çalışma Alanları

Düzce hasta kabul sekreterliği kursu programına katılıp mesleki sertifikasını alanlar ;

  1. Hastanelerde (üniversite, devlet, dal, özel),
  2. Sağlık ocağı,
  3. Poliklinikler,
  4. Tıbbi laboratuvarlar,
  5. Tıp merkezleri vb. yerlerde çalışabilirler.

Düzce hasta kayıt kabul işlemleri kursu , Düzce hasta kabul kursu programlarına katılarak, iş başvurularınız da diğerlerinden farkınızı ortaya koymak ve Hasta Kabul Personeli olmak için yeterli olduğunuzu göstermesi amacıyla Hasta kabul sertifikası alabilirsiniz. Eğitim programına katılmak ve detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
× Whatsapp İletişim