Bağlarbaşı Mahallesi, Atatürk Caddesi, Sakarya Sokak No: 35 Kat: 1 34844 Maltepe / İSTANBUL

Yaratıcı Drama Eğitmenliği Sertifikası Nasıl Alınır

Yaratıcı Drama Eğitmenliği Sertifikası Nasıl Alınır

Yaratıcı Drama Eğitmenliği Sertifikası Nasıl Alınır. Yaratıcı Drama Eğitmenliği Sertifika Programı, daha çok öğretmenlere ve halk eğitim merkezlerinde kurs açmak isteyenlere yönelik hazırlanmış, alanında uzman eğitmenlerin gözetiminde uzman kişilerce hazırlanmış kaliteli ve verimli bir eğitim programıdır.

Yaratıcı Drama Eğitmenliği Sertifikası Nasıl Alınır. Eğitim Programı Sonunda  alacağınız sertifika ile isterseniz Halk Eğitim Merkezlerinde kurs açabilir, isterseniz kendi okulunuzda egzersizler açabilirsiniz. okullarınızda MEB üzerinden yada Okullar Hayat Bulsun projesi üzerinden egzersiz açabilirsiniz.

Yaratıcı Drama gibi özel bilgi gerektiren bu alanlarda alınacak eğitimler ile hem çocuklara hem de yetişkinlere faydalı olabilir, onlara yeni bir ilgi alanı sunabilirsiniz.

Yaratıcı Drama ile çocuklar ve yetişkinler sosyalleşebilecek, yaratıcı düşünce yapısı gelişecektir. Özellikle; çocuklar için kurgu ve gerçeklik ayrımının anlaşılma becerisini sağlanabilir.

Yaratıcı Drama Eğitmenliği sertifikası ile  kendi okulunuzda egzersiz açıp hem kendinize ek gelir sağlayabilir, hem de öğrencilerinize daha faydalı olabilirsiniz.

Yaratıcı Drama Eğitmenliği Sertifikası nereden alınır? diye düşünmenize gerek yok, Yaratıcı Drama Eğitmenliği Sertifikası Programımıza Katılarak Sertifikanızı Alabilirsiniz. Eğitimlerimiz uzaktan eğitim ile gerçekleşmektedir.

Kamu Üniversitesi onaylı Uluslararası geçerli Yaratıcı Drama Eğitmenliği sertifikası programı olan Yaratıcı Drama Eğitmen Eğitimine hemen başvurup, Yaratıcı Drama Eğitmenliği sertifikanızı alabilirsiniz. Üniversiteler YÖK kurumlarıdır ve Üniversite Onaylı Sertifikalar da üst kurumu YÖK olduğu için, diplomalar gibi YÖK onaylı konuma gelmektedir. YÖK’ü tanıyan ülkeler içinde de sertifikalar geçerlidir. Böylece sertifikanız uluslararası bir geçerlilik kazanmış olur.

YARATICI DRAMA EĞİTMENLİĞİ ” Sertifikası Almak İster misiniz? Detaylı Bilgi Almak İçin Tıklayınız

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
× Whatsapp ile Görüşmeyi Başlat