Bağlarbaşı Mahallesi, Atatürk Caddesi, Sakarya Sokak No: 35 Kat: 1 34844 Maltepe / İSTANBUL

Çocuk Resimleri Yorumlama Sertifikasını Kimler Alabilir

Online Çocuk Resimleri Yorumlama EğitimiÇocuk Resimleri Yorumlama Sertifikasını Kimler Alabilir?

Çocuk Resimleri Yorumlama Sertifikasını Kimler Alabilir. Çocukları tanımak ve onların iç dünyalarını öğrenmek için en etkili yöntemlerden biri de resim yorumlamadır. Bu eğitimin amacı, resimdeki önemli belirtilerin uzmanlar için ne anlama geldiğini ifade etmek ve resmin yorumlanmasında dikkat edilecek noktaları anlatmaktır. Bu eğitimle çocukları tanımak ve onların iç dünyalarını öğrenmek için etkili yöntemler öğrenmiş olacaksınız.

Çocuk Resimleri Yorumlama Sertifikasını Kimler Alabilir. Çocuklarınızın resimleri çok şey anlatıyor. Çocuğun anne, baba veya kardeşlerini çizme tarzı onun bu kişiler ile arasındaki iletişimi gösteriyor. Bir organın normalden küçük veya büyük çizilmesi ya da hiç çizilmemesi, çocuğun aile bireylerine bakış tarzından, anne babanın ona olan yaklaşım şekline kadar pek çok probleme ışık tutuyor.

Bu Eğitim Kimler İçin?

Çocuk Resimleri Yorumlama Sertifikasını Kimler Alabilir

 • Çocuk ve Ergen Psikiyatristleri ve Asistanları,
 • Psikologlar,
 • Psikolojik Danışmanlar,
 • Sosyoloji mezunları,
 • Rehber Öğretmenler,
 • Sosyal Hizmet Uzmanları,
 • Çocuk Gelişim Uzmanları,
 • Okulöncesi / Anaokulu Öğretmenleri,
 • Özel Eğitim Uzmanları,
 • Aile Danışmanları,
 • Sınıf Öğretmenleri,

ve bu branşlarda eğitimine devam eden Lisans & Lisansüstü üniversite öğrencileri ile bu alanda çalışanlar eğitime katılabilirler.

Bu Eğitim Ve Sertifika Ne İşe Yarar?

Çocuk Resimleri Yorumlama Sertifikasını Kimler Alabilir ve ne işe yarar?

– Özel eğitim merkezleri
-Anaokulları ve kreşler
-Özel danışmanlık merkezleri
-Psikolojik Danışma merkezleri
-Hastaneler vb. yerlerde bu eğitim ve sertifikayı kullanarak resimler aracılığı ile çocuklar hakkında daha net bilgi alabilirler.

Çocuk Resimleri Yorumlama Sertifikasını Kimler Alabilir. Çocukları tanımak ve onların iç dünyasına erişmek için kullanılan yöntemlerin başında resim yorumlama gelmektedir. çocuklarımızın çizdiği resimlerin ne anlama geldiği ve ne atlatmak istediklerini çözeceğimiz bu eğitimin sonunda Üniversite onaylı sertifikaya alacaksınız.

Çocuk Resimlerini Yorumlama Eğitimi artık Türkiye’nin her yerinde. Online olarak hazırlanmış bu eğitimimiz sayesinde Türkiye’nin her yerinden katılabilirsiniz.

Kamu Üniversitesi onaylı Uluslararası geçerli Çocuk Resimleri Yorumlama Sertifikasını Almak İster misiniz? Çocuk Resimleri Analizi Sertifika Programına hemen başvurup, Çocuk Resimlerini Yorumlama Eğitimi sertifikanızı alabilirsiniz. Eğitimlerimiz uzaktan eğitim ile gerçekleşmektedir.

Örnek Ders Videosu İzlemek İçin Tıklayınız

ÇOCUK RESİMLERİ YORUMLAMA EĞİTİMİ SERTİFİKA PROGRAMINA KATILMAK İSTER MİSİNİZ? BAŞVURMAK VE DETAYLI BİLGİ ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Whatsapp ile Görüşmeyi Başlat