Bağlarbaşı Mahallesi, Atatürk Caddesi, Sakarya Sokak No: 35 Kat: 1 34844 Maltepe / İSTANBUL

Çocuk Resimleri Yorumlama Sertifikası Nereden Alınır?

Çocuk Resimleri Yorumlama Sertifikası Nereden Alınır gibi sorulara cevap aramadan önce Çocuk Resimlerimi Yorumlama Eğitim programları ile amaçlanan nedir onun üzerinde duralım. Çocukları tanımak ve onların iç dünyalarını öğrenmek için en etkili yöntemlerden biri de resim yorumlamadır. Bu eğitimin amacı, resimdeki önemli belirtilerin uzmanlar için ne anlama geldiğini ifade etmek ve resmin yorumlanmasında dikkat edilecek noktaları anlatmaktır. Bu eğitimle çocukları tanımak ve onların iç dünyalarını öğrenmek için etkili yöntemler öğrenmiş olacaksınız.

Çocuk Resimleri Yorumlama Sertifikası 

Çocuk Resimleri Yorumlama Sertifikası Nereden AlınırÇocuk Resimleri Yorumlama eğitimini üniversiteden ya da üniversite ile çalışan kurumlardan almak gerekmektedir. Alınan sertifika ile Özel eğitim merkezleri, Anaokulları ve kreşler, Özel danışmanlık merkezleri, Psikolojik Danışma merkezleri, Hastaneler vb. yerlerde gerekli yeterlilikleri sağlayarak çalışabilirler. Bu eğitim ve sertifikayı kullanarak resimler aracılığı ile çocuklar hakkında daha net bilgi alabilirler.

Kimler Katılabilir?

Çocuk Resimleri Yorumlama Sertifikası programına;

 • Çocuk ve Ergen Psikiyatristleri ve Asistanları,
 • Psikologlar,
 • Psikolojik Danışmanlar,
 • Sosyoloji mezunları,
 • Rehber Öğretmenler,
 • Sosyal Hizmet Uzmanları,
 • Çocuk Gelişim Uzmanları,
 • Okulöncesi / Anaokulu Öğretmenleri,
 • Özel Eğitim Uzmanları,
 • Aile Danışmanları,
 • Sınıf Öğretmenleri,

ve bu branşlarda eğitimine devam eden Lisans & Lisansüstü üniversite öğrencileri ile bu alanda çalışanlar eğitime katılabilirler.

Çocuk Resimleri Yorumlama Sertifikası Nereden Alınır diye düşünmenize gerek yok. Kurumumuz tarafından düzenlenen Çocuk Resimleri Yorumlama Eğitimi Sertifika Programına katılarak sertifikanızı alabilirsiniz. Eğitimlerimiz uzaktan eğitim ile gerçekleşmektedir.

Çocuk resimleri yorumlama eğitimi çocukların dünyasını anlamaya bir adım daha atın. Çocuklar resimlerle kendi iç dünyalarındaki durumlarını bize ifade ederler. 

Çocuk Resimlerini Yorumlama Eğitimi artık Türkiye’nin her yerinde. Online olarak hazırlanmış bu eğitimimiz sayesinde Türkiye’nin her yerinden katılabilirsiniz.

Kamu Üniversitesi onaylı Uluslararası geçerli Çocuk Resimlerini Yorumlama Sertifikası Almak İster misiniz? Çocuk Resimleri Analizi Sertifika Programına hemen başvurup, Çocuk Resimlerini Yorumlama Eğitimi sertifikanızı alabilirsiniz. Eğitimlerimiz uzaktan eğitim ile gerçekleşmektedir. Eğitim sonunda sertifikalar adresinize kargo ile gönderilecektir.

ÇOCUK RESİMLERİ YORUMLAMA EĞİTİMİ Sertifika Programına Katılmak İster misiniz?. Başvurmak ve Detaylı Bilgi Almak İster misiniz? Detaylı Bilgi İçin TIKLAYINIZ

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Whatsapp ile Görüşmeyi Başlat