Şirinevler Mh. Mareşal Fevzi Çakmak Cd. Gediz Sk. No: 6 Bahçelievler / İSTANBUL

Çocuk Resimleri Yorumlama Sertifikası Uzaktan Eğitim

Çocuk Resimleri Yorumlama Sertifikası Uzaktan Eğitim

Çocuk Resimleri Yorumlama Sertifikası Uzaktan Eğitim programına katılan meslek uzmanı ve uzman adaylarının; çocukların çizgisel gelişim basamakları, figürlerin anlamları, resimlerin psikolojik ve duygusal yönlerini anlama konularında uzmanlaşmaları ile yapılandırılmış bir resim yorumlama becerisi kazandırılması amaçlanmaktadır.

Uzaktan Eğitim Çocuk Resimleri Yorumlama Sertifikası programında;

  1. Psikopedagojik açıdan çocuğu tanımak, çocuklarla yürütülen çalışmalarda teşhis ve tedaviye yön vermek açısından çocuk resminin yeri ve önemini açıklamak.
  2. Resimdeki belirti ve işaretlerin uzmanlar için ne anlama geldiğini ifade etmek.
  3. Resim yorumlanmasında dikkat edilecek noktaları belirtmek.
  4. Bu kazanımlar doğrultusunda katılımcılara çocuğun çizgisel gelişimi konusunda bilgi sahibi olmaları sağlanarak, neler ile karşılaşacakları örneklendirilecek ve sınır dışına çıkan özel resimler hakkında bilgiler verilecek, simgelerin anlamları üzerine ileri bir teorik bilgi sonrası tam olarak resim yorumlama becerisi kazandırılacaktır.

Çocuk Resimleri Yorumlama Sertifikası Uzaktan Eğitim programına, Psikoloji, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, Sosyal Hizmet Uzmanları, Çocuk Gelişimi, Okul Öncesi Öğretmenliği, Anasınıfı Öğretmenliği, Sınıf Öğretmenliği Bölümleri mezun ve öğrencileri ve çalışma alanında çocuklar olan diğer meslek mensupları katılabilir

Çocuk Resimlerini Yorumlama Eğitimi artık Türkiye’nin her yerinde. Uzaktan Eğitim olarak hazırlanmış bu eğitimimiz sayesinde Türkiye’nin her yerinden katılabilirsiniz.

Kamu Üniversitesi onaylı Uluslararası geçerli Çocuk Resimlerini Yorumlama Eğitimi Sertifikası Almak İster misiniz? Çocuk Resimleri Analizi Sertifika Programına hemen başvurup, Çocuk Resimlerini Yorumlama Eğitimi sertifikanızı alabilirsiniz. Eğitimlerimiz uzaktan eğitim ile gerçekleşmektedir.

” ÇOCUK RESİMLERİ YORUMLAMA EĞİTİMİ ” Sertifikası Almak İster misiniz? Detaylı Bilgi İçin TIKLAYINIZ

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Whatsapp ile Görüşmeyi Başlat