iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2
Cevizli Mah, Zuhal Cd. No: 44 Kat: 1, Ofis:231 34846 Maltepe/İstanbul

Çocuk Resimleri Analizi Sertifikası Nasıl Alınır?

Çocuk Resimleri Analizi Sertifikası Nasıl Alınır?

Çocuk resimleri analizi sertifikası almak isteyen kişiler için kurumumuzda online olarak uzaktan eğitim programı verilmektedir. Eğitim kurslarına kayıt yaptırarak sertifikanızı almak için online sistemimizin, çocuk resim analizi sertifikası sayfasında yer alan kayıt formunu eksiksiz şekilde tamamlamanız gerekir. Ardından SMS veya e posta üzerinden size şifre bilgileriniz ve ders anlatım videolarınız gönderilir. Uzman kadromuz tarafından hazırlanan eğitimlerimizi dilediğiniz zaman izleyebilirsiniz. Eğitimlerin sonundaki sertifika sınavına girerek başarılı şekilde tamamlamalısınız. Böylece üniversite onaylı, çocuk resimleri yorumlama sertifikası sahibi olabilirsiniz.

Çocuk Resim Analizi Sertifikası Kimler Alabilir?

Çocuk resimleri yorumlama sertifikası kimler alabilir? Çocuk resim analizi sertifikası almak isteyen kişilerin en az lisan bölümü mezunu olması gerekir. Ayrıca çocukların çizdiği resimleri yorumlayarak, çocuklarına yardımcı olmak isteyen ebeveynler de sertifika kursuna kayıt olabilir.

– Psikologlar

– Sosyologlar

– Aile Danışmanları

– Sınıf Öğretmenleri

– Rehber Öğretmenler

– Resim Öğretmenleri

– Özel Eğitim Uzmanları

– Psikolojik Danışmanlar,

– Sosyal Hizmet Uzmanları

– Çocuk Gelişim Uzmanları Çocuk Resimleri Analizi Sertifikası

– Tıp ve Hemşirelik Mezunları

– Okul Öncesi / Anaokulu Öğretmenleri

– Çocuk Gelişimi Ve Eğitimi Öğretmenleri

– Çocuk ve ergen psikiyatristleri ve asistanları

Bu branşlarda eğitimine devam eden üniversite öğrencileri, bu alanda çalışanlar, tüm anne ve babalar eğitime katılabilir.

Çocuk Resimleri Analizi Sertifikası Ne İşe Yarar?

Çocuk resim yorumlama sertifikası ne işe yarar? Çocuk resim analizi sertifikası ile çocukların iç dünyasını tanıyarak sorunlarını çözümleme öğrenilir. Bunun için kurs eğitimlerinin tamamlanması gerekir. Eğitimleri başarılı şekilde tamamladığınız zaman birçok özel kurumda ve devlet kurumlarında çalışma imkanınız olur. Çalışama alanları, özel eğitim merkezleri, Kreşler ve ana okulları, Psikolog danışma merkezlerinde görev alabilirsiniz. Hastanelerde ve özel okullarda çocuk resimleri analizi uzmanı olarak görev alabilirsiniz.

Çocuk Resim Yorumlama Sertifikası Nereden Alınır?

Çocuk resimleri yorumlama sertifikası almak için üniversitelerin uzaktan eğitim sistemi üzerinden kayıt olabilirsiniz. Aynı zamanda kurumumuzda üniversite onaylı, Çocuk resim analizi sertifikası kursları bulunmaktadır. Dilerseniz kurumumuzun uzaktan eğitim sistemi üzerinden kayıt oluşturabilir ve kurslara katılabilirsiniz. Kurslarınızı tamamladığınızda Çocuk resim analizi sertifikası ile kariyerinize farklı bir yön verebilirsiniz.

Çocuk Resimleri Analizi ve Yorumlama Eğitimi Sertifika programına katılarak e devlette sorgulanan üniversite onaylı Çocuk Resim Yorumlama ve Resim Testleri Uygulayıcı Sertifikası sahibi olabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Bize Ulaşın