Bağlarbaşı Mah. Atatürk Cad. Sakarya Sk. No: 35 Kat: 1 Maltepe/İSTANBUL

Bursa Kodlama ve Robotik Eğitmenliği Sertifika Programı

Bursa Kodlama ve Robotik Eğitmenliği Sertifika Programı

Bursa kodlama ve robotik eğitmenliği sertifika programı ile farklı alanlarda görev yapan uygulayıcılara robotik kodlama eğitimi konusunda teorik ve pratik boyutlarıyla bilgi, beceri ve yetkinlik kazandırmak amaçlanmaktadır. Bursa robotik kodlama kursu programlarına katılarak alacağınız robotik kodlama sertifikası ile MEB’e bağlı kurumlarda, kamu ve özel kurumlarda robotik kodlama eğitmenliği yapabilirsiniz. Robotik Kodlama eğitmenlik kursu Bursa programı uzaktan eğitim şeklinde yapılan ve Bursa ve ilçelerinden katılabileceğiniz programdır. Bursa robotik kodlama eğitmen eğitimi sertifika programı, üniversite onaylı eğitim programıdır.

Bursa Kodlama ve Robotik Eğitmenliği Sertifika Programı

Robotik kodlama eğitmen eğitimi Bursa programı ile Meb’e bağlı kurumlarda, devlet ya da özel eğitim kurumlarında, özel öğretim kurslarında, anaokulu ve kreşlerde öğrencilerin sözel, sayısal ve sosyal zekalarını geliştirmek için kullanılan Robotik ve Kodlama Eğitiminin etkin ve verimli bir şekilde kullanılmasını sağlamak amaçlanmaktadır. Ayrıca hangi yaş grubuna hangi Robotik ve Kodlama Eğitimini daha faydalı olacağını bilmek ve öğretmektir.

Robotik kodlama kursu Bursa programına katılan Milli Eğitim Bakanlığında çalışan öğretmenler, ders dışı egzersiz açabilmeleri için gerekli olan eğitim ve sertifikayı bu programa katılarak alabilirler. Robotik kodlama eğitim içeriğine buraya tıklayarak bakabilirsiniz.

Bursa Kodlama ve Robotik Eğitmenliği Eğitimine Kimler Katılabilir ?

Bursa robotik kodlama eğitmen eğitimi sertifikasını kimler alabilir ? Robotik kodlama eğitimi Bursa programına kimler katılabilir ?

– Sınıf Öğretmenleri

– Tüm Branş Öğretmenleri

– Okul Öncesi Öğretmenleri

– Robotik ve Kodlama Eğitmenliği Kursu Vermek İsteyenler

– Çocukları ile Keyifli Vakit Geçirmek İsteyen Anne Babalar Bu eğitime katılabilirler .

Bursa Robotik Kodlama Eğitmenliği Kursu Ne İşe Yarar?

Robotik kodlama eğitmen eğitimi Bursa programına katılarak alacağınız Robotik kodlama eğitmenlik sertifikası ne işe yarar?

– Mebde kurs ve egzersiz açabilirsiniz.

– Halk eğitimlerde kurs açabilirsiniz

– Özel okullarda eğitmenlik yapabilirsiniz

– Robotik ve Kodlama Eğitmenliği atölyesi açabilirsiniz.

– Belediyelerin sosyal etkinlik merkezlerinde öğreticisi olarak çalışabilirsiniz.

– Etüt merkezlerinde, satranç merkezlerinde, zeka-oyunlarına ek olarak eğitim kodlama ve robotik dersleri verebilirsiniz.

Bursa Robotik kodlama eğitmen eğitimi sertifika programına Türkiye’nin her yerinden katılarak sizde eğitmenlik sertifikasını alabilirsiniz. Eğitimlerimiz uzaktan eğitim şeklindedir.

Uzaktan Eğitim İle Katılabileceğiniz MEB’de Geçerli Üniversite Onaylı Robotik Kodlama Eğitmen Eğitimi Programına Başvurmak İçin Tıklayınız

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
× Whatsapp İletişim