Bağlarbaşı Mah. Atatürk Cad. Sakarya Sk. No: 35 Kat: 1 Maltepe/İSTANBUL

Bursa Hasta ve Yaşlı Bakımı Kursu

Bursa Hasta ve Yaşlı Bakımı Kursu

Bursa hasta ve yaşlı bakımı kursu , uzaktan eğitim şeklinde yapılan devlet üniversitesi onaylı hasta bakıcı sertifikası ve yaşlı bakım sertifikası alınacak eğitim programıdır. Hasta ve yaşlı bakımı sertifikası Bursa programına, Bursa ili merkezi ve ilçelerinden katılabilirsiniz. Hasta bakıcı ve yaşlı bakım kursu Bursa programına katılarak alınacak Bursa hasta ve yaşlı bakım sertifikası ile hastaneler, hasta bakım merkezleri, hasta bakım evleri, huzur evlerinde hasta bakıcı ve yaşlı bakım elemanı olarak çalışabilirsiniz.

Bursa Hasta ve Yaşlı Bakımı Kursu , Hasta ve Yaşlı Bakım Sertifikası Bursa

Bursa yaşlı bakım kursu , Bursa hasta bakım kursu , yaşlı ve hasta bakım kursu , hasta bakıcılık kursu , hasta bakım sertifikası , yaşlı bakım sertifikası , hasta ve yaşlı bakım sertifikası , hasta ve yaşlı bakım refakatçisi kursu , hasta yaşlı bakım refakatçisi sertifikası .

Bursa hasta ve yaşlı bakımı kursu , özel eğitim ve rehabilitasyon merkezlerinde, bakım evlerinde, hastanelerde, geriatri ve psikiyatri kliniklerinde, huzur evlerinde ve evde hasta bakımı ile uğraşan veya uğraşmak isteyen bireylerin eğitimi için hazırlanan bir eğitim programıdır. Bursa yaşlı bakım dersleri takip edilerek eğitim sonunda hasta ve yaşlı bakım sertifikası alınır.

Bursa hasta ve yaşlı bakım kursu ile yaşlının ve hastanın özelliklerini tanıyabilen, günlük bakımını yapabilen, fizyoterapi ve meşguliyet terapisi yapabilen, hasta odası düzenleyebilen, yatak içi ve dışı egzersizler yaptırabilen, hastayı rahatlatabilen, hastayı yataktan kaldırabilen, hastaya ilaç verebilen, özel hastalıklarda bakım yapabilen, ilk yardım uygulayabilen hasta bakıcı ve yaşlı bakım elemanı yetiştirmektir. Hasta ve yaşlı bakım hizmetlerinde çalışanların sertifikalandırılması ile ilgili yönetmelik doğrultusunda verilen eğitim zorunludur. Hastaneler, hasta bakım merkezleri, hasta bakım evleri, huzur evlerinde çalışmak ve personel çalıştırmak için zorunlu tutulmaktadır.

Hasta bakıcı kursları Bursa merkezi ve ilçelerinden katılabileceğiniz programdır. Yaşlı bakım sertifikası nereden alınır ? engelli bakım sertifikası nasıl alınır ? diye düşünmeyin. Hasta ve yaşlı bakım sertifikası Bursa programına katılarak, hasta bakıcı sertifikası ve yaşlı bakım sertifikası alabilirsiniz.

Bursa Hasta ve Yaşlı Bakım Kursuna Kimler Katılabilir ?

Bursa hasta ve yaşlı bakım refakatçisi kursuna kimler katılabilir ?

– En az okuryazarlık seviyesinde diploma sahibi olanlar,
– Hasta ve Yaşlı Bakımı Sertifikası almak isteyenler,
– Hasta ve Yaşlı Bakımı ile ilgili alanlarda çalışmak isteyenler. 

Bursa hasta ve yaşlı bakımı kursu programlarına katılarak hasta ve yaşlı bakım personeli sertifikasını alabilirsiniz.

Türkiye’nin her yerinden katılabileceğiniz uzaktan eğitim ile yapılan, hasta ve yaşlı bakımı sertifika programı ile sizde hasta ve yaşlı bakımı elemanı olabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey aşağıdaki linke tıklamak ve hasta ve yaşlı bakımı sertifika programına katılmak.

Hasta ve Yaşlı Bakım Sertifika Programına Katılmak İster misiniz ? Başvurmak ve Detaylı Bilgi Almak İçin TIKLAYINIZ

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
× Whatsapp