Bağlarbaşı Mah. Atatürk Cad. Sakarya Sk. No: 35 Kat: 1 Maltepe/İSTANBUL

Bursa Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Sertifika Programı

Bursa Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Sertifika Programı

Bursa çocuk gelişimi ve eğitimi sertifika programı , okul öncesi alanında çalışan / çalışmayı planlayan veya kendini bu alanda geliştirmek isteyenler için hazırlanmıştır. Çocuk gelişimi eğitimi kursları Bursa programına katılan katılımcılara okul öncesi çocuklara yönelik öğretici olarak derse girebilme yetisi kazandırmak amaçlanmıştır.

Bursa Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Sertifika Programı

Çocuk gelişim ve eğitimi sertifikası Bursa programı sonucu katılımcılara, anaokulu, kreş ya da çocuk bakım evlerinde öğretici / öğretici yardımcısı olarak çalışmak için gerekli eğitimleri verilecektir. Çocuk gelişimi ve eğitimi sertifika programına katılarak alacağınız çocuk gelişimi ve eğitimi sertifikası ile MEB’e bağlı kurumlarda halk eğitim merkezlerinde, anaokulu, kreş ya da çocuk bakım evlerinde öğretici / öğretici yardımcısı olarak çalışabilirsiniz.

Çocuk gelişimi ve eğitimi kursu uzaktan eğitim olarak verilen üniversite onaylı eğitim programıdır. Çocuk gelişimi ve bakımı kursları Bursa ve ilçelerinden katılabileceğiniz ve sertifika alabileceğiniz programıdır. Eğitim sonunda sertifika ıslak imzalı ve mühürlü olarak size ulaştırılır. Eğitim İçeriğine buraya tıklayarak bakabilirsiniz.

Bu programa katılarak kendiniz yeni bir iş imkanı sunabilirsiniz. Okul öncesi eğitimin çok önem verildiği günümüzde potansiyel çocuk gelişimi ve eğitimi almış kişilere ihtiyaç duyulmaktadır. Çocuklara yönelik açılan kurumların sayısının artması ile yeni personel ihtiyacı artmaktadır. Bu programa katılıp eğitim sonunda alınacak sertifika ile kendinize güzel bir iş imkanı oluşturup gelir elde edebilirsiniz.

Çocuk gelişimi eğitimi kursları programına katılarak, çocuk gelişimi ve eğitimi sertifikası alanlar, eğitim kurumlarında çocuğun günlük bakımını, beslenmesini, fiziksel güvenliğini sağlayan, çocuğun yaşına uygun basit etkinlik malzemelerini hazırlama işlemlerini; öğretmen, öğretmen yardımcısının gözetimi ve denetiminde yapma yeterliliğine sahip olarak çalışırlar.

Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Bursa Programına Kimler Katılabilir ?

Eğitime katılmak için ön koşul bulunmamaktadır. Eğitime dileyen herkes katılabilir ve sertifika sahibi olabilir.

İş İmkanları

Mesleki yeterliliği sağlayanlar;

  • Ana Okullarında,
  • Kreşlerde,
  • Çocuk Bakım Evlerinde,
  • Sevgi Evlerinde
  • Erken Çocukluk Eğitim Kurumlarında,

öğretici / öğretici yardımcısı olarak çalışabilirler.

Bursa çocuk gelişimi ve eğitimi sertifika programına hemen katılarak sertifikanızı alabilirsiniz. Eğitimler uzaktan eğitim şeklinde gerçekleşmektedir. Eğitim sonunda sertifika adrese kargo ile gönderilecektir.  Çocuk bakımı, gelişimi ve eğitimi elemanı yetiştirme kursu hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Uzaktan Eğitimi Olarak Katılacağınız Meb’de Geçerli Üniversite Onaylı Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Programına Başvurmak İçin Tıklayınız

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
× Whatsapp