Bağlarbaşı Mah. Atatürk Cad. Sakarya Sk. No: 35 Kat: 1 Maltepe/İSTANBUL

Bolu Montessori Eğitmen Eğitimi Sertifika Programı

Bolu Montessori Eğitmen Eğitimi Sertifika Programı

Bolu montessori eğitmen eğitimi sertifika programı, montessori yöntemine hakim öğretmenler yetiştirmek için yapılan programdır. Bolu montessori eğitimi kursu programına katılarak alacağınız montessori sertifikası ile MEB’e bağlı kurumlarda, kamu ve özel kurumlarda montessori eğitmenliği yapabilirsiniz. Bolu montessori kursu uzaktan eğitim olarak yapılmakta olup, devlet üniversitesi onaylı montessori eğitmenliği sertifika programdır. Bolu montessori eğitimi programına hemen başvurarak montessori eğitmen eğitimi sertifikası alabilirsiniz.

Bolu Montessori Eğitmen Eğitimi Sertifika programı ile Okul Öncesi dönemde Montessori Yöntemine hakim eğitmenler yetiştirilecektir. Montessori Eğitmenlik sertifika programına katılarak sizde Türkiye’nin en çok aranan eğitmenler arasında yer alabilirsiniz.

Bolu Montessori Öğretmen Eğitimi Sertifika Programı ile Çeşitli ülkelerde yaygın olarak kullanılan okul öncesi dönemde en iyi eğitim modeli olan montessori eğitimi ile 3-6 yaş arasındaki çocukların  bilişsel, sosyal-duygusal, dil ve psiko-motor becerilerini montessori uygulama yöntemleri olan günlük yaşam çalışmaları, duyu çalışmaları, matematik çalışmaları, dil çalışmaları, kozmik eğitim çalışmaları, sanat çalışmaları ile bu becerileri çocuklara profesyonel bir şekilde kazandırmanın nasıl olduğunu aynı zamanda bu çalışmaların materyalleri nasıl geliştirilebileceğini öğretmek olup  montessori uzmanı yetiştirmeyi amaçlamaktadır.

Bolu Montessori Eğitmenliği, eğitmenlik alanında en çok ihtiyaç duyulan eğitmenlik alanlarındandır. Bolu Montessori eğitmeni iş imkanları oldukça fazladır. Bolu Montessori Eğitmenlik Sertifikası eğitimi sonunda alınacak Devlet üniversitesi onaylı Montessori Eğitmenlik Belgesi ile hızla yayılan montessori okullarında iş bulabilir ya da anaokulu, kreşlerde montessori eğitmeni olarak çalışabilirsiniz. Bolu Montessori Eğitmenlik Sertifikası Programı uzaktan eğitiim ile gerçekleşmektedir. Uzaktan Eğitim Montessori Eğitmen Eğitim sertifika programı devlet üniversitesi onaylı tüm özel ve kamu kuruluşlarında geçerlidir

Montessori eğitimi, Maria Montessori tarafından geliştirilmiş bir eğitim modelidir. Dünyada en iyi eğitim modeli olan ve 100 yılı aşkın süredir uygulanan Montessori eğitimi, son zamanlarda ülkemizde de çok sık duyulmaktadır. Açılan Montessori okulları hızla artmaktadır. Merak duyulup incelemeye başlanıldığında, öğrendikçe öğrenme isteği uyandıran, işte olması gereken zaten bu diye düşündüren ve her çocuğun bu eğitimden faydalanması gerekliliğinde hem fikir olunan bir eğitim yöntemidir. Çocuğun özgürlüğü ve bağımsızlığı, hazırlamış çevresin çocukla uyumu, hayata dair öğretiler, kozmik, matematik, duyusal, dil gibi eğitimlerle çocuğun dünyaya geliş amacındaki yaşamaya hazırlanması sağlanıyor. Ayaklarının üzerinde tek başına durabilen sağlam ve mutlu çocuklar yetiştirmek için Montessori’den destek almanız gerekecektir.

Bu Eğitime Kimler Katılmalı?

Bolu Montessori Eğitmen Eğitimi Sertifikasını Kimler Alabilir?

 • Anaokulu Öğretmenleri,
 • Psikologlar,
 • Sosyal Hizmet Uzmanları,
 • Çocuk Gelişimcileri,
 • Pdr,
 • Doktorlar,
 • Hemşireler,
 • Sosyologlar,
 • Aile Danışmanları,
 • Öğretmenler ve iyi bir çocuk yetiştirmek adına Montessori Eğitimine ilgi duyan herkes eğitime katılabilir.

İş İmkanları

Bolu Montessori Eğitmen Eğitimi Sertifikasını Alanlar;

 • Montessori Anaokulları açabilirsiniz.
 • Anaokullarında Montessori Uzmanı olarak çalışabilirsiniz.
 • Rehibilitasyon merkezlerinde Montessori uzmanı olarak çalışabilirsiniz.
 • Kendi okullarınızda ya da özel okullarda Montessori Atölyesi açabilirsiniz.

Bolu Montessori Eğitmen Eğitimi Sertifika Programı artık Türkiye’nin her yerinde. Online olarak hazırlanmış bu eğitimimiz sayesinde Türkiye’nin her yerinden katılabilirsiniz.

Devlet Üniversitesi onaylı Uluslararası geçerli Montessori Eğitmenlik Sertifikası Almak için  Montessori Eğitmen Eğitimi Sertifika Programına hemen başvurup, Montessori Eğitmen Eğitimi Sertifikasını alabilirsiniz. Eğitimlerimiz uzaktan eğitim ile gerçekleşmektedir.

MONTESSORİ EĞİTMEN EĞİTİMİ Sertifika Programına Katılmak İster misiniz? Başvurmak ve Detaylı Bilgi Almak İçin TIKLAYINIZ

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
× Whatsapp ile Görüşmeyi Başlat