Bağlarbaşı Mah. Atatürk Cad. Sakarya Sk. No: 35 Kat: 1 Maltepe/İSTANBUL

Antalya Hasta Kayıt Kabul İşlemleri Kursu

Antalya Hasta Kayıt Kabul İşlemleri Kursu

Antalya hasta kayıt kabul işlemleri kursu , hasta kayıt kabul personeli yetiştirme programıdır. Hasta kabul kursu Antalya programı uzaktan eğitim olarak yapılmaktadır. Antalya hasta kabul sertifikası uzaktan eğitim programı, internetin olduğu her yerden katılabileceğiniz programıdır. Antalya hasta kabul kursu programı sonunda devlet üniversitesi onaylı hasta kabul sertifikası verilmektedir. Hasta kabul kursu Antalya programına katılarak alacağınız Antalya hasta kabul sertifikası ile tüm sağlık kurumlarında çalışabilirsiniz.

Antalya Hasta Kayıt Kabul İşlemleri Kursu

Antalya hasta kabul kursu, hastanelerde ve sağlık kurumlarına hasta kabul sekreterleri olarak çalışabilecek personel yetiştirme programıdır. Hasta kabul kursu Antalya programına katılarak alabileceğiniz Antalya hasta kabul sertifikası ile tüm sağlık kurumlarında hasta kabul sekreteri olarak çalışabilirsiniz.

Hasta kabul kursu Antalya ili ve tüm ilçelerinden katılabileceğiniz bir programdır. Antalya hasta kabul kursları ile yeni bir iş fırsatı oluşturabilirsiniz. Antalya hasta kabul kursu programına katılmak için iletişim numaralarımızdan irtibata geçmelisiniz. Hasta kabul kursu Antalya programları hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Antalya hasta kabul sertifika programı, hastanelerde, muayenehanelerde, sağlık ocaklarında, aile sağlığı merkezlerinde çalışmakta bulunan hasta kabul işlemleri görevlilerinin çalışmaya devam edebilmeleri için veya bu iş yerlerinde işe başlayacak olan görevlilerin çalışabilmeleri için zorunlu tutulan bir eğitim programıdır. Antalya hasta kayıt kabul sekreterliği kursu ile sağlık kuruluşlarında hasta giriş-çıkış işlemlerini yapabilecek dokümantasyon işlemlerini bilgisayar ortamında kayıt altına alabilecek hastane otomasyon programlarını kullanabilecek eleman yetiştirmektir.

Hasta kabul işlemleri elemanı, sağlık hizmeti veren tüm kurum ve kuruluşlarda, hasta giriş/çıkış işlemlerini, hastanın tedavi ve poliklinik hizmetleri sürecindeki dokümantasyon işlemlerini evrak ve bilgisayar ortamında kayıt altına alan, arşivleyen kişidir.

Antalya Hasta Kayıt Kabul Kursu Programına Kimler Katılabilir ?

– En az okur yazarlık seviyesinde diploma sahibi olanlar,
– Hasta kabul işlemleri sertifikası almak isteyenler,
– Hasta kayıt kabul İşlemleri ile ilgili alanlarda çalışmak isteyenler.

 Çalışma Alanları

Antalya hasta kabul sekreterliği kursu programına katılıp mesleki sertifikasını alanlar ;

  1. Hastanelerde (üniversite, devlet, dal, özel),
  2. Sağlık ocağı,
  3. Poliklinikler,
  4. Tıbbi laboratuvarlar,
  5. Tıp merkezleri vb. yerlerde çalışabilirler.

Antalya hasta kayıt kabul işlemleri kursu , Antalya hasta kabul kursu programlarına katılarak, iş başvurularınız da diğerlerinden farkınızı ortaya koymak ve Hasta Kabul Personeli olmak için yeterli olduğunuzu göstermesi amacıyla Hasta kabul sertifikası alabilirsiniz. Eğitime katılmak ve bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
× Whatsapp