iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2
Cevizli Mah, Zuhal Cd. No: 44 Kat: 1, Ofis:231 34846 Maltepe/İstanbul

Anlayarak Hızlı Okuma Kursu

Anlayarak Hızlı Okuma Kursu

Okuduklarını daha hızlı okuma ve anlama imkânı sunan anlayarak hızlı okuma kursu ile başarınızı arttırabileceksiniz. Eğitim, hızlı anlama, pratik ve çözümlü fikir üretme, odaklanma ve daha fazla kitap okuma gibi birçok bileşeni bir araya getiren bir program sunmaktadır.

Günümüzde en önemli sorunlar arasında kitap okumama, okuduklarını anlayamama, odaklanamama yer almaktadır. Bunların sebebi hızlı okumama veya az kitap okumadır. Katılım sağlayacağınız hızlı okuma eğitmenlik sertifika programları sayesinde daha hızlı okuyarak kendinize yeni bir meslek oluşturma fırsatı yakalarsınız.

Hızlı Okuma Kursu Nedir?

Belirli zaman diliminde daha çok kelime okuma ve hızlı anlaşılmasına anlayarak hızlı okuma denir. Hızlı okuma, alınacak eğitim ve yapılacak çalışmalarla geliştirilebilen beceridir. Disiplin ve odaklanma gerektiren hızlı okumanın temelinde göz kaslarının etkin kullanılarak çalışma hızının arttırmak yatar.

Okuma hızını artırmak, görme yetisinin gelişmesi, hafızanın güçlenmesi, okum hatalarının azalması gibi birçok konuda kişisel gelişimizi arttırır. Kariyer basamaklarını hızla çıkmasında kişiye destek olurken zaman kullanımında tasarruf sağlayarak ön plana çıkma fırsatı sağlar.

Hızlı Okuma Kursu Ne İşe Yarar?

Anlayarak hızlı okuma kursu kişiye akademik ve mesleki çalışmalarını kolaylaştırırken kişisel gelişim noktasında fayda sunmaktadır. Düzenli ve bolca yapılacak hızlı okuma teknikleri egzersizleri okunması gereken belgeler ve girilecek sınavları kolaylaştırır. Sevdiğiniz ve değer verdiğiniz kitapları daha kısa sürede ve daha çok okuyarak kişisel gelişiminizi arttırabilirsiniz. Çalışma alanlarınızda ön plana çıkmanıza vesile olur.

Bu eğitimi profesyonel düzeyde değerlendirmeyi düşünenler daha üst bir eğitim almaları yerinde olur. Bu üst eğitim hızlı okuma eğitmenliği eğitimidir. Eğitim sonunda alınacak sertifika yeni iş fırsatları sunabilir. Anlayarak hızlı okuma kursu iş fırsatları şu şekildedir.

– Halk eğitim merkezleri kurslarında eğitmenlik yapabilirsiniz.

– Özel okullarda seçmeli ders ve hafta sonu kurslarında eğitmenlik yapabilirsiniz. 

– Özel öğretim merkezlerinde çalışabilirsiniz.

– Ücretli seminerler verebilirsiniz.

– Bireysel olarak özel ders verebilirsiniz.

– Koçluk merkezlerinde çalışabilirsiniz.

– Kişisel gelişim ve danışmanlık merkezlerinde görev alabilirsiniz.

Hızlı Okuma Kursunu Kimler Verebilir?

Hızlı okuma kursu verebilmek için öncelikle eğitim ve eğitmenlik sertifikası almanız gerekir. Peki Kimler hızlı okuma eğitmenliği kursu alabilir? İnceleyelim. Kamu veya özel okullarda çalışan tüm branş öğretmenleri bu eğitimi alabilir. Okul Öncesi Öğretmenleri, Sınıf Öğretmenleri, Hızlı Okuma Eğitmenliği Kursu vermek isteyen tüm bireyler (bölüm ve lisans fark etmeksizin), lise mezunları, ön lisans mezunları ve tüm lisans mezunları bu eğitimi alabiliriler. Ayrıca çocuklarına destek olmak isteyen ebeveynler de bu kursa katılabilirler.

Online Hızlı Okuma Kursu Faydalı mı?

Online anlayarak hızlı okuma kursu sayesinde zaman ve mekâna bağlı kalmadan eğitiminizi alabilmektesiniz. Online hızlı okuma dersi, gözlerin görme alanını genişleterek, göz ve zihnin koordinasyon ve odaklanma sorunu yaşamadan okuma fırsatı sunmaktadır. Online hızlı okuma eğitmenliği eğitimi sonunda alınacak hızlı okuma eğitmenlik sertifikası, kariyer anlamında avantajları da berberinde getirmektedir.

Hızlı Okuma Kursu Fiyatları

Anlayarak hızlı okuma kursu fiyat bilgileri kurumlara göre değişiklik göstermektedir. Hızlı okuma kursu fiyatları, eğitimi online veya örgün almanıza göre değişiklik gösterdiği gibi kursu aldığınız il ve bölgeye göre de değişiklikler gösterir. Hızlı okuma kursu fiyat bilgisi, ödeme şekli ve eğitim hakkında Whatsapp ve iletişim bilgilerimizden eğitim danışmanlarımıza ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Hızlı Okuma Kursu Nereden Alınmalı?

MEB onaylı hızlı okuma kursu ve üniversite onaylı hızlı okuma kursu olmak üzere iki farklı seçenek karşımıza çıkar. Eğitimi MEB’e veya üniversiteye bağlı kurumlardan alabilirsiniz. Kurumlardan alınacak sertifika arasında fark yoktur. MEB onaylı hızlı okuma kursu sonunda MEB onaylı hızlı okuma sertifikası alınmaktadır. Üniversite onaylı hızlı okuma kursu sonunda ise üniversite onaylı hızlı okuma sertifikası alınmaktadır. Alınacak bu sertifikalarla okuma hızınız artarken aynı zamanda hızlı okuma eğitmeni olarak ta meslek edinme fırsatınız oluşur. Anlayarak hızlı okuma kursu ile yeni gelir elde etme imkanı bulabilirsiniz.

Tecrübeli alanında uzman eğitmenler tarafından üniversite iş birliği ile hazırlanan Hızlı Okuma Eğitmenliği sertifika programını sizler için hazırladık. Eğitime katılarak e devlette sorgulanan üniversite onaylı hızlı okuma eğitmenliği sertifikası alabilirsiniz. Okuma hızınızı arttırırken eğitmen olarak da yeni bir kariyer fırsatı oluşturabilirsiniz. Kayıt formunu doldurarak eğitime hemen başlayabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Bize Ulaşın