Bağlarbaşı Mahallesi. Atatürk Caddesi. Sakarya Sokak No: 35/42 Maltepe / İSTANBUL

Anlayarak Hızlı Okuma Eğitmenlik Sertifika Programı

Anlayarak Hızlı Okuma Eğitmenlik Sertifika Programı

Anlayarak hızlı okuma eğitmenlik sertifika programı uzaktan online eğitim şeklinde üniversite iş birliği ile hazırlanan eğitim programıdır. Eğitim programına katılarak anlayarak hızlı okuma ve öğrenme ile ilgili ihtiyacınız olacak tüm bilgilere kavuşabilirsiniz.. Eğitim sonunda e devlette sorgulanan üniversite onaylı anlayarak hızlı okuma eğitmenlik sertifikası sahibi olacaksınız.

Anlayarak hızlı okuma hem dünyada hem Türkiye de eğitim sisteminde önemi her geçen gün artmaktadır. Gözde bir meslek olan Anlayarak hızlı okuma eğitmenliğini yapabilmeniz için bu programı hazırlandı. Eğitimi tamamladığınızda Anlayarak hızlı okuma eğitimi verebilecek seviyeye gelebilirsiniz.

Anlayarak Hızlı Okuma Teknikleri Eğitmenliği Eğitimi

Hızlı okuma da amaç gözlerin kelimeler üzerinde bilinçli şekilde gezinmesini sağlayarak okunan kelime sayısını arttırmaktır. Okunan kelime sayısı artarken anlama hızı da arttırılır. Hızlı okuma da duyu organları, zihin ve beden harekete geçirilir. Bu teknik sayesinde maksimum okuma ve öğrenme güzü elde edilmeye çalışılır.

Anlayarak hızlı okuma eğitmenlik eğitimi görsel algılama gücünü arttırarak algılama ve okuma becerilerini arttırmayı amaçlar. Yapılan eğitimlerde okuma ile ilgili düşünme ve zihni kullanma yolları değiştirilerek etkili ve kalıcı olarak okuma hızı arttırılır. Eğitimlere katılan bireyler hızlı okumayı hayatlarına kalıcı değer olarak katacaklardır.

Kimler Katılabilir

Anlayarak Hızlı Okuma EğitmenlikProfesyonel Anlayarak Hızlı Okuma Eğitmeni olarak kendi işini yapmak isteyenlerin katılacağı eğitim programına Öğretmenler, Rehberler ve Psikologlar, Eğitimciler, Eğitim sektöründe çalışanlar, Yöneticiler katılabilir. Aynı zamanda Yeni bir meslek sahibi olmak isteyenler, Kariyer planlarını gözden geçirmek isteyenler, Kişisel gelişim alanında hizmet verenler, Kurum ve şirket eğitmenleri, İnsan kaynakları alanında çalışanlar da katılabilir.

Anlayarak Hızlı Okuma Eğitmenlik Sertifikası Ne İşe Yarar?

Eğitim sonunda alınacak anlayarak hızlı okuma eğitmenliği sertifikası ile birçok kurumda çalışma imkânı bulunmaktadır. Başlıca çalışabileceğiniz yerleri şu şekilde sıralayabiliriz.

– MEB de egzersiz açabilirsiniz.

– Özel ve devlet okullarında seçmeli derslere girebilirsiniz.

– Anlayarak Hızlı Okuma Eğitmenlik sertifikası ile Devlet okullarında egzersiz açabilirsiniz.

– Halk eğitim merkezlerinde kurs düzenleyebilirsiniz.

– Her kademe okullarda egzersiz ve kurs çalışmaları yapabilirsiniz.

– Özel okullarda ve eğitim kurumlarında çalışabilirsiniz.

– Özel öğretim merkezlerinde çalışabilirsiniz.

– Kurum ve kuruşlara seminerler verebilirsiniz.

– Özel olarak bireylere hızlı okumayı öğretebilirsiniz.

Eğitime Nasıl Katılabilirsiniz?

Anlayarak hızlı okuma eğitmenlik sertifika programı hakkında eğitim danışmanlarımızdan bilgi almak ve tüm sorularınıza cevap bulmak için Whatsapp ve iletişim bilgilerimizden iletişime geçebilirsiniz. Eğitim programına başlamak ve sertifika almak için kayıt formunu doldurarak başvurunuzu yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Bize Ulaşın